Ludzie umierają po szczepionkach na COVID-19, a informacje o tym znikają z Internetu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niezależnie od ilości osób, które uważają, że wywołujemy psychozę strachu w temacie szczepionek na COVID-19, przedstawiamy punkty widzenia, których próżno szukać w mediach głównego nurtu. Ktoś te treści usuwa i to potęguje pytanie: dlaczego?

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ujawniła, że dwóch uczestników próby zmarło po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Informację o tym przekazał Reuters, ale bardzo szybko została ona usunięta. Potem powołał się na nią izraelski „The Jerusalem Post”. Potem i on zmienił jej treść.

 

Została ona także usunięta z archiwum internetowego Wayback Machine. Udało się jednak zrobić screen oryginalnego artykułu z „The Jerusalem Post”:

 

Dr Igor Shepherd, lekarz i kierownik Stanowego Departamentu Zdrowia Publicznego i Wydziału Gotowości w Wyoming i członek zespołu reagowania na COVID, został zawieszony po tym, gdy ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki przeciwko COVID są „biologiczną bronią masowego rażenia”.

Shepherd jest specjalistą w dziedzinie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności.

Uważa, że „covidowe szczepionki” są tworzone w oparciu o technologię używaną przy tworzeniu broni biologicznej. Jest głęboko zaniepokojony tym, że naród amerykański i ogólnie cały świat jest tak bierny w kwestii „przejęcia” go przez wrogie siły NWO.

Dr Shepherd  najprawdopodobniej decyzją ​​gubernatora stanu Wyoming zostanie za swoje ostrzeżenia usunięty z pełnionych stanowisk.

Wraz z globalną akcją szczepień, rozpoczęła się nagonka na wszystko, co zaprzecza tezie o bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek na COVID-19.

I to nie jest budowanie psychozy strachu. Ludzie krytykujący tzw. „teoretyków spisku” najwyraźniej nie widzą sprawy pandemii w szerszym kontekście. Jakakolwiek debata na ten temat powinna się zaczynać od wyjaśnienia informacji będących dowodem, że problem ten był od dawna „projektowany” przez elity. Kłopot w tym, że media mainstreamu nie mówią nic o patentach Billa Gatesa, o „Wielkim Resecie”, który zapowiadają główne postaci światowej polityki.

Nietransparentne działania rządów, łamanie konstytucyjnych praw, brak spójności w ocenie rozwoju sytuacji pandemicznej, wielokrotnie zmieniane zdanie, ciągłe improwizowanie; czy to naprawdę nie wystarczy, by zrozumieć, że nikt tu nikogo nie straszy bezpodstawnie?

Tworzy się dla społeczeństwa okrojony obraz rzeczywistości, w którym aktem najwyższego heroizmu opracowano szczepionkę, mającą uratować cywilizację.

Naczelna retoryka jest w tym wypadku fasadą. Prawda jest raczej między słowami. To didaskalia oficjalnych przekazów na temat koronawirusa.

Jeżeli komuś przeszkadza psychoza „antycovidowców”, zawsze może ograniczyć się do największych mediów, które przedstawią mu prawdę spokojniejszą, mniej psychotyczną, ale za to mocno zniekształconą.

Wybór należy do czytelników.

 

 

Źródła:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/fda-spokojnie-ujawnia-dokumenty-potwierdzajace-szczepionka-pfizer-juz-zabila-2-osoby-2020-12

https://christiansfortruth.com/fda-quietly-releases-documents-admitting-the-pfizer-covid-vaccine-has-already-killed-two-people/

https://christiansfortruth.com/wy-state-medical-officer-suspended-for-warning-public-covid-vaccines-are-biological-weapons-of-mass-destruction/

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wzay

Ten film z linku to KODowski

Ten film z linku to KODowski film. Z serii KOD,Strajk Kobite itd. Jakby nie kupili tych szczepionek to ludzie by robili afery ,ze tylko w Polsce nie mozna sie szczepic na szczescie szczepienia nie sa obowiazkowe. Film z seri z ktorej storny sie nie odwrocic z kazdej strony DUPA... Troche prawdy troche klamstwa a jak zwykle chodzi o jedno obalmy rzad wtedy przyjdzie PO SLD i zmusi nas do szczepien prawnie o to POSTEP !

Portret użytkownika keri

Chacha, niedługo juda, który

Chacha, niedługo juda, który ustawił się jako ostatni w kolejce, będzie pierwszym do szczepienia. Biggrin

Mógł wcale się nie ustawiać.

Lekarze się nie zaszczepią, mengelowcy udający personel medyczny tym bardziej, policji nikt siłą nie zaciągnie. Cała nadzieja zdrajców rządowo-opozycyjnych w staruszkach i agitacjach kościelnych.

Strony

Skomentuj