Ludzie rozjeżdżani na chodnikach, napady paniki w komunikacji publicznej. Dziwna wojna religijna na zachodzie Europy wzbudza powszechny strach!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nikt już nie może czuć się bezpiecznie przebywając w zachodniej Europie. Islamscy radykałowie mogą uderzyć w każdej chwili i na różne sposoby. Doszło do tego, że gdy ktoś wjedzie autem w grupkę przechodniów, jak wczoraj w Londynie, to wszyscy, tylko nie lewicowe media, przyjmują, że to kolejny islamski akt terroru. Atmosfera strachu i oczekiwania na kolejne zamachy, powoduje, że byle drobiazg potrafi wywołać panikę wśród ludzi.

 

Kilka dni temu przerażenie pasażerów metra londyńskiego, wywołał mężczyzna czytający głośno Biblię. Ludzie zaczęli uciekać obawiając się z tego powodu czegoś niebezpiecznego. Wczoraj w Londynie na stacji metra Euston również doszło do paniki, po jej czasowym zamknięciu.

Ludzie uciekali z krzykiem nierzadko tratując się po drodze. Większość podejrzewała, że może mieć to związek z zagrożeniem terrorystycznym, dlatego każdy chciał jak najszybciej wydostać się na powierzchnię. Ludzie mieli prawo podejrzewać, że Londyn jest znowu atakowany, bo wcześniej doszło do wjechania w tłum w okolicach Muzeum Historii Naturalnej. Ciemnoskóry kierowca poturbował 11 osób z czego dwoje Polaków.

 

Ze względu na kolor skóry sprawcy brytyjskie długo nie mogły się zdecydować czy to zamach czy "incydencik", ale ostatecznie uznano, że był to wypadek komunikacyjny. Miejmy nadzieje, że tak było, ale nieumyślność zderzenia z pieszymi w obecnej sytuacji w Europie, można uznać za niekoniecznie oczywiste. Wszak jest to rekomendowana przez Państwo Islamskie forma walki z niewiernymi.

Instrukcja zabijania niewiernych według ISIS

Można udawać, że nie ma żadnej islamizacji, a kraje Europy Zachodniej wcale nie zmieniają się w Kalifaty, ale fakty wskazują na to, że taki jest kierunek ewolucji europejskiej państwowości. Obecnie trwająca wojna hybrydowa, którą względem naszej cywilizacji prowadzi cywilizacja islamska trwa już wiele lat, ale dopiero ostatnio walka zderzających się odmiennych kulturowo grup ludności przybrała formę krwawego terroru.

 

W Marsylii można zostać rozjechanym, lub oblanym kwasem, co zdarzyło się ostatnio amerykańskim turystkom. W Barcelonie można zostać rozjechanym przez samochód na głównym deptaku miasta. W Nicei, Berlinie i Sztokholmie islamiści zaatakowali ciężarówkami. Do tego setki ataków nożowników wykrzykujących charakterystyczne "Allah Akbar". Samobójcze zamachy bombowe jak w Paryżu. Wojna hybrydowa trwa w najlepsze, ale mało kto jest łaskaw to zauważać i raczej postrzega się kolejne krwawe zamachy jako serie niezwiązanych ze sobą incydentów.

Instrukcja zabijania niewiernych według ISIS

Tak jednak nie jest. Europa jest atakowana i trwa regularna inwazja żołnierzy zwanych "uchodźcami", którzy nie tyle uciekają od wojny, co przynoszą ją do Europy. Władze krajów europejskich przeważnie udają, że nie ma problemu, a gdy dochodzi do zamachu kolejnego radykała o imieniu Mohhamad czy Abdullah to nazywają ich cynicznie "francuzami", albo"belgami". 

Upadająca Europa próbuje udawać, że nic złego się nie dzieje, sugerując wręcz, że to w krajach takich jak Polska czy Węgry, odmawiających przymusowej islamizacji, dzieje się coś złego. Tylko różnica między krajami Europy Wschodniej i Zachodniej polega na tym, że u nas gdy ktoś strzeli z papierowej torebki to nie wywoła paniki, a w Paryżu, Turynie czy Londynie, jest to zdecydowanie prawdopodobne. 

 

Czas aby w końcu spojrzeć prawdzie w oczy. Na zachodzie Europy trwa próba budowy kalifatu, która jest rytualnie niezauważana przez lewicowe władze i media, ale to ryzyko realne, ponieważ podbijająca nas cywilizacja jest agresywna i szybko dominuje demograficznie asymilowane w ten sposób społeczeństwa nowożytnej Europy. 


 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

"Ewenement na skalę światową!

"Ewenement na skalę światową! Tę wiadomość o danych GUS przeczytałam parę dni temu a dotyczyła stycznia tego roku. Takiej śmiertelności nie było w całej „wolnej Polsce” czyli od prawie 30 lat i co? cyt: „Z przedstawionych przez GUS danych wynika, że w styczniu 2016 r. łączna  liczba zgonów sięgnęła 33 tys. To dużo, ale jeszcze gorzej było rok później. W styczniu 2017 r. zmarło aż 44 tys. 400 osób. To aż o 35 proc. więcej! Gorzej jest również, gdy weźmiemy pod lupę dane z szerszego okresu. Łącznie w pierwszym półroczu 2017 r. liczba zgonów zwiększyła się o 7 proc. w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/przerazajace-dane-o-umieralnosci-polakow-to-jest-katastrofa/9hrhbgq

O ekspertyzę zwrócono się do znawców klimatu. Oni wypowiedzieli się na ten temat i oczywiście stwierdzili, że to wynik smogu. Wynika z tego, że dalszych badań nie będzie? Chyba śnię…. a gdzie dalsza analiza? Smog jest teraz bardzo trendy. Cała unia jewrejska z nim walczy więc już mamy „analizę” I co? Te potworne liczby mają usprawiedliwić kolejne zamykanie kopalń? W końcu już tylko na nie można wszystko zwalić bo polski przemysł właściwie nie istnieje…(...)Tak więc jedynie w styczniu tego roku wymarło ponad 44 tysiące Polaków, w jeden miesiąc zniknęło całkiem spore miasteczko polskie a książę minister nie ma nic do powiedzenia?
http://popotopie.blogspot.com/2017/09/po-dwoch-tysiacach-lat-polskojezyczni.html

Pytanie, czy doczekamy się jakiegokolwiek raportu na temat tego co się dzieje ze zdrowiem Polaków? i czy przypadkiem znów nie jesteśmy poddawani jakimś wyniszczającym eksperymentom? i to nie jest jakaś spiskowa teoria!! Nie znam podobnego przypadku w żadnym innym kraju na świecie nie ogarniętym działaniami wojennymi, aby ilość zgonów rok do roku wzrosła o 35%! Tym bardziej, że następne miesiące również są alarmujące to w dalszym ciągu ponad 7% za pierwsze pół roku. Żaden smog nie jest wytłumaczeniem takiej skali umieralności." Całość tutaj: http://3obieg.pl/porazajaca-smiertelnosc-polakow

FED, Depopulacja, Kontrola Umysłu - Ewa Pawela - 27.09.2017

https://www.youtube.com/watch?v=8bNoIsNIx3M

Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki

https://www.youtube.com/watch?v=OOVWZG7BFEw&t=1s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Jeśli UE odejdzie od Boga

Jeśli UE odejdzie od Boga Jezusa jeszcze bardziej to z pewnością nie będzie tam już cywilizacji a jedynie wojna, do tego prawdopodobnie wypełnią sięprzepowiednie Matki Boskiej z Fatimy o ataku na Watykan, zresztą do tego elity się przygotowują ! "W „Orędziu” fatimskim, przekazanym 1917 roku, przez Matkę Pana Jezusa Maryję, Łucji, która spisała treść „Orędzia” i w 1953 roku, został doręczony papieżowi Piusowi XII list, z notatką siostry Łucji na kopercie z tajemniczym dokumentem. – Po 1960 roku, można ogłosić go całemu światu. Papież Pius XII, po zapoznaniu się z treścią tajemniczego dokumentu, był przerażony, ponownie go zapieczętował i zabezpieczył dla swego następcy. Papież Jan XXIII, z treścią tajemniczego dokumentu zapoznał się dwa lata później. Był nią wstrząśnięty. Stwierdził wówczas, że zapowiedziane w „Orędziu” straszliwe „Kary”, nie dotyczą jego czasu. Polecił schować dokument wraz z innymi, najbardziej strzeżonymi tajemnicami watykańskimi i nie udostępniać na zewnątrz żadnych informacji na ten temat. Uważał bowiem, że opublikowanie „Orędzia”, mogłoby wywołać panikę na skalę światową."

https://www.youtube.com/watch?v=jmzQgw2mxz4&t=29s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj