Na lotnisku w Norylsku wiatr obrócił samolot pasażerski

Kategorie: 

http://www.1tv.ru

Film został nagrany przez świadków portu lotniczego w Norylsku. Wichura obróciła samolot pasażerski, który stał na płycie lotniska.

 


Lotnisko jest zamknięte z powodu warunków pogodowych. Podmuchy wiatru pozrywały dachy domów i budynków użyteczności publicznej w mieście.

 

Zginęła jedna kobieta, którą przygniótł gruz powalonej ściany, a trzy osoby zostały ranne. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala z różnymi urazami. W poniedziałek podobny incydent miał miejsce w miejscowości Dudinki, ale tam na szczęście nikt nie ucierpiał. W rejonie władze apelują do mieszkańców, aby ci nie wychodzili z domów. Komunikacja przestała tam funkcjonować.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika qwert

Tytuł sugeruje, iż to wiatr

Tytuł sugeruje, iż to wiatr obrócił samolot pasażerski, ale prawda jest z goła całkiem inna.

Quote:
Beacon (inaczej anti-collision), - oświetlenie to informuje o włączaniu silnika. Zapalane jest przed uruchomieniem, wyłączane po wyłączeniu silnika. Może być to światło czerwone, także może być białe, oba obrotowe. 
Skoro palą się światł antykolizyjne "Beacon", to oznacza to, że silniki samolotu pracują, więc obrucił się on mocą silników, a nie wiatru.
Tallinn, Twoje artykuły są tak prawdziwe, jak informacje radia Erewań za czasów ZSRR I PRL.

Skomentuj