Lotniskowce USA opuściły Zatokę Perską

Kategorie: 

www.newsru.com

Grupa bojowa z lotniskowcem Carl Vinson opuściła Zatokę Perską. W tej chwili na terenie tego akwenu nie ma żadnego amerykańskiego lotniskowca. Przejście przez Cieśninę Ormuz odbyło się bez problemów. Kilka dni temu, 16 lutego Zatokę Perską opuściła Grupa Bojowa z lotniskowcem Abraham Lincoln. W tym przypadku okrętom towarzyszyła irańska łódź patrolowa.

 

Obecnie obie grupy bojowe znajdują się na Morzu Arabskim gdzie wykonują zadania lotnicze wspierające front w Afganistanie. Przedstawiciele US Navy wcześniej zapowiedział, że w Zatoce Perska na pewno pojawi się wkrótce inny lotniskowiec.

 

Odnotowano, że w marcu lub na początku kwietnia w regionie spodziewana jest koncentracja większej ilości grup bojowych z lotniskowców z USS Enterprise włącznie, a także kierowane są tam krążownik rakietowy i trzy niszczyciele. Prawie w tym samym czasie ma przybyć flagowy okręt francuskiej marynarki wojennej, lotniskowiec Charles de Gaulle.

 

Według doniesień, lotniskowiec Carl Vinson udał poza Zatokę Perską w celu uzupełnienia zapasów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W zeszłym tygodniu na kilka dni zarzucił kotwicę w porcie w Dubaju.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Offtopowiec

Witam wszystkich

Witam wszystkich serdecznie.Z gory przepraszam za Off Topa ale nie mam gdzie napisac mojej prośby.Otóż poszukuję linka do filmu składającego się z okolo 10 części (nie jestem pewnien ile dokładnie).Jest to wykład jakiegoś profesora na temat życia,budowy komórek,łańcucha DNA itd.Jest to bardzo znany wykład.Znalazłem go właśnie na tej stronie...tzn linki do tego filmu,ale nie pamiętam w którym temacie.Będę bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu tego filmu :)Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam za Off Topa.

Portret użytkownika MORAN

W tych czasach trzeba

W tych czasach trzeba naprawdę uważać   na to co się robi i jakie podejmuje się decyzje .   Obecne czasy dają Nam  namacalne dowody ukrytych  organizacji, działających  na naszą niekorzyść . Ewidentnie  widać   że  owe działania są poniekąd  atakami samobójczymi , mające na celu wyeliminowania „przestarzałych” programów kontroli  nad ludźmi. Te  AGENDY  starają się wytworzyć jak największy chaos  poświęcając  swoje struktury (część  planu),by  wprowadzić ludzkość  w jeszcze większe szambo. Zwodzą Nas swoimi destrukcyjnymi  działaniami  by podsunąć Nam  jakieś wspaniałe rozwiązanie  - min wolna energia , równość  finansowa , kraje bez granic, sprawiedliwość  , praca dla wszystkich  itd. z małym ale… ktoś musi  tym zarządzać  - zagadnijcie kto? Lud  kiedy doprowadzi  do obalenia jakiegoś systemu , po całej demolce nie ma pomysłu na podjęcie konkretnych działań-  i wtedy pojawiają się liderzy ze swoimi planami. Na początku to wygląda wspaniale , używają do tego  autorytetów które przyczyniły się  do upadku owego systemu  z wplecionym w to  uknutym wcześniej planem kolejnego systemu ponownej kontroli. Sugerując Nam że jesteśmy nieodpowiedzialni  i trzeba min. zaostrzyć prawo….. itp.(scenariusz ten sam ). Takie działania stosowane są od dawna  , ukazując  Nam tym samym że się boją .Boją się utracić  kontrolę  nad Nami - pytanie dlaczego ?Ponieważ  odkryta Prawda  o Nas samych bezpowrotnie odrzuci  kontrole  , rządy i związaną z tym  zależności , utracą swoją  pozycję w nieodwracalny dla nich sposób. Choć gardzą Nami  to potrzebują  Nas bardziej niż MY ich . Ludzie jedynie co powinni zrobić - to  poznać  Prawdę ,  bo tylko dzięki temu przestaną uczestniczyć w tej maskaradzie. Nadchodzą zmiany  i każdy będzie musiał wybrać : WOLNA WOLA czy KONTROLA

Portret użytkownika ad vocem

Szanowni

Szanowni forumowicze!Najskuteczniejszą bronią masowego rażenia której usraelici się boją jest ich własne społeczeństwo.Mam nadzieję,że wiecie jak bardzo tej bomby się boją.Kto wie .....może lont do tej bomby już ktoś podpalił.Ponownie pozdrawiam myślących samodzielnie!!!!

Portret użytkownika snierzyn

Podobno wielką tajemnicą USA

Podobno wielką tajemnicą USA jest, że na Amerykanów wystarczy jedna bomba atomowa. Kiedyś czytałem taką informację, że uderzenie jądrowe w Rezerwat Yellowstone zachwiałoby poważnie stabilność kaldery wulkanicznej, a to z kolei doprowadziłoby do takiego wybuchu, jaki miał miejsce 600tys lat temu w tamtym miejscu. A ile w tym prawdy, nie wiem.

Portret użytkownika jaro

Atak na stany móglby się

Atak na stany móglby się odbyć jedynie za pomocą broni atomowej. a może dopiero potem weszły by jakieś obce wojska. Amerykanów nie da się inaczej zaatakwoć ze względu na odległości od innych krajów. Takze najpierw trzeba z nich zrobić pustynię a potem dopiero cos kombinować.

Strony

Skomentuj