Lotnisko w Nowym Jorku ewakuowane z powodu podejrzanego obiektu

Kategorie: 

Lotnisko La Guardia w Nowym Jorku

Trwa eskalacja strachu w Stanach Zjednoczonych. Ewakuowano La Guardia Airport w Nowym Jorku. Wszystko to z powodu doniesień o podejrzanym przedmiocie zlokalizowanym w jednym z terminali.

 

Z głównego terminalu wyprowadzono pasażerów i pracowników lotniska (około godz. 17.00 czasu polskiego). Ewakuowano również pasażerów z samolotu znajdującego się już bezpośrednio na pasie startowym.


Po zamachu w Bostonie, gdzie zginęły 3 osoby, a 170 zostało rannych, wzmocniono ochronę hoteli i miejsc publicznych. W pełnej gotowości są wszystkie służby. Wzmocniono środki bezpieczeństwa w Waszyngtonie. Władze USA oficjalnie nazywają tragedię w Bostonie "skoordynowanym atakiem terrorystycznym", ale nadal nie wiadomo kto miałby go dokonać.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Toth

Jak to kto? Oni sami aby

Jak to kto? Oni sami aby wprowadzic pod tym pretekstem stan wojejnny Obozy Fema już czekają... Do 2029r trwa okres przejściowy, w którym ma upaść ta cywilizacji śmierci, dopiero 3 lutego 2029 rozpocznie się Era Wodnika - Złota Era. 

Portret użytkownika pipi

zazwyczaj trroryści przyznają

zazwyczaj trroryści przyznają się do swoich zamachów, po to je przecież robią, żeby wyeksponować swoją sprawę.
Jak nie wiadomo kto stoi za zamachem, to JUŻ wiadomo kto go zrobił, niewiadomo tylko kogo tym razem wrobią.

Portret użytkownika kamilo

"Zamach" w Bostonie miał

"Zamach" w Bostonie miał miejsce 15 kwietnia czyli w dzień urodzin Kim Ir Sena które są najważniejszym świętem państwowym w Korei Północnej. Zastanawiające w kontekście ostatnich wydarzeń na półwyspie koreańskim. Czyżby Amreykanie szukali pretekstu? Może to kolejny sposób na napędzenie atmosfery strachu i osiąnięcia stanu przyzwolenia opinii publicznej na działania wojenne. Wszak 11 Września był już 12 lat temu i strach nieco okrzepł. W dodatku pojawiło się wiele teorii obalających tezę ataku na WTC przeprowadzonego przez terrorystów z Al Quaidy. Coś na rzeczy jest...

Skomentuj