„Loteria szczepionkowa” dla tych, którzy się zaszczepią. Do wygrania milion dolarów co tydzień!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Właśnie wkraczamy na wyższy level „dobrowolnego przymusu” szczepionkowego. Władze stanu Ohio przebiły jak do tej pory wszystkich. Każdy, kto się tam zaszczepi, będzie brał udział w loterii. W ciągu pięciu tygodni, zostanie ogłoszonych pięciu zwycięzców. Każdy otrzyma milion dolarów.

Przekupowanie obywateli, aby zaszczepili się na COVID-19, to już powszechna praktyka. W Polsce niektóre firmy oferują swoim pracownikom 1000 złotych za przyjęcie dwóch dawek koronawirusowych preparatów.

Jednak gubernator stanu Ohio - Mike DeWine - poszedł znacznie dalej. Ogłosił bowiem, że wszyscy dorośli mieszkańcy stanu, którzy przyjęli co najmniej jedną dawkę, mogą wziąć udział w cotygodniowej loterii, w której do wygrania jest milion dolarów.

Pierwsze z pięciu losowań ma się odbyć 26 maja. Pieniądze na nagrody dla zwycięzców, mają pochodzić z funduszy pomocowych rządu federalnego na walkę z pandemią.

DeWine uważa, że przeznaczając te pieniądze na nagrody dla tych, którzy się zaszczepili i wzięli udział w loterii, nie wykazuje się marnotrawstwem. Za takie uważa on bowiem fakt, że choć szczepionka jest łatwo dostępna dla każdego, kto jej chce, to wielu ludzi woli stracić życie niż uchronić się przed koronawirusem.

Ciekawe jak dalej będzie wyglądała ta licytacja na zachęty dla opornych wobec szczepionek. Być może kolejnym krokiem nie będą wielkie pieniądze, ale strzał w tył głowy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika baca

w Polsce już przed szereg

w Polsce już przed szereg wyskoczyła jebana żabka ochoczo chcąc szczepić swoich pracowników... ale tak, w sumie to dobra inicjatywa bo komu w Polsce potrzebne są płodne Ukrainki?
można pójść dalej i każdego imigranta szczepić już na granicy żeby ze dwa lata wrzucał kapuchę na zus a po terminie przydatności uprzejmie umarł...
żabka ani to polska firma ani polscy pracownicy... i coś tak po tym zawijasku pod ich logo zgaduję że to firma córka jebanego amazona bo też ma identyczny zawijasik pod swoim logo...

 

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Teresa z Torunia

P.S z tym strzałem w tył

P.S z tym strzałem w tył głowy to aż tak nie przesadzałabym bo są znacznie ciekawsze środki nacisku. Wystarczyć rozkręcić medialną propagandę (udział w niej wezmą wszystkie stacje tv, radiowe i prasa) w stylu, niezaszczepieni działają na szkodę gospodarki bo to przez nich nie ma możliwości pełnego zniesienia zamknięcia i do tego będą odpowiadać za koleją czwartą falę...To spokojnie wystarczy...

Strony

Skomentuj