Lody zamiast mocnego drinka. Czy amerykański startup ma szanse podbić rynek?

Kategorie: 

Źródło: Buzz Pop Cocktails

Lody alkoholowe są dostępne na rynku już od jakiegoś czasu, jednak zazwyczaj zawierają śladowe ilości napojów procentowych. Buzz Pop Cocktails to nowe włoskie sorbety, które z powodzeniem mogą zastąpić mocnego drinka.

Lody te są wykonane ze świeżych owoców i dobrych trunków, ale to, co naprawdę odróżnia je od innych tego typu produktów, to zawartość alkoholu. Podczas gdy większość lodów alkoholowych ma zawartość alkoholu porównywalną z piwem – około 4,5% – lody Buzz Pop są aż trzy razy mocniejsze i zawierają 15% alkoholu.

Firma stojąca za Buzz Pop Cocktails ma siedzibę w Las Vegas, ale mrożone smakołyki można znaleźć w restauracjach i sklepach w całym kraju, a także zamówić je w Internecie. Obecnie firma produkuje lody w ośmiu smakach.

 

Zapał co do chłodnej przekąski może ostudzić jednak cena. Osiem paczek po osiem sztuk kosztuje niecałe 100 dolarów. Wysyłka lodów to kolejne 35 dolarów, co nie jest zbyt opłacalnym wyjściem. Buzz Pop Cocktails to genialny pomysł na biznes, czy przerost formy nad treścią? Być może w upalne dni warto jednak pozostać przy tradycyjnym drinku z lodem. 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)


Komentarze

Skomentuj