Litewskie Siły Zbrojne informują o wykryciu rosyjskich okrętów bojowych w pobliżu granicy kraju

Kategorie: 

Źródło: Internet

Litewskie Siły Zbrojne wykryły rosyjski okręt bojowy w pobliżu granic swojego państwa. Zostało to obwieszczone na oficjalnym Twitterze Litewskich Sił Zbrojnych.

LSZ poinformowały również o wykryciu rosyjskiego pojazdu amfibijnego, Ivana Gren, który znalazł się na terenie morskim Litwy. Miało się to zdarzyć tego samego dnia zaledwie siedem mil morskich od granic państwa litewskiego.

„Siódmego lipca, w ekskluzywnej sferze ekonomicznej przydzielonej Litwie, dziesięć mil morskich od granic państwa wykryto rosyjski okręt podwodny CC-750 Kashtan przeznaczony do zadań militarnych.”

W maju Litwa poinformowała o obecności trzech rosyjskich okrętów bojowych w pobliżu swojej granicy morskiej. Wtedy, zgodnie z informacjami przekazanymi przez Litewskie Siły Zbrojne, małe okręty rakietowe Liven oraz Serpukhov, w towarzystwie łodzi bojowej Morshansk, znalazły się raptem cztery mile od granic Litwy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika ono mat opeja

Po co sie nadymac? Sasiaduja

Po co sie nadymac? Sasiaduja ze soba to i ich statki plywaja w poblizu granic. Kogos to dziwi, ze sasiad wypuszcza psa kolo sasiada, ale na wlasnym//wspolnym podworku? A ze czasami ktos z tego odpala fajewerki szukajac sensacji.... Takie rzeczy dzieja sie codziennie. Wiecej spokoju ducha zycze. Nie udlawmy sie ta trescia...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika amateur124

polecam zainteresować się ,

polecam zainteresować się ,,grami wojennymi", scenariusze symulowane przez USA a także w Warszawie. Grzegorz Braun, spotaknie w Lublinie https://www.youtube.com/watch?v=XYFBU_R-UXk  od 11:15. Nie jest za kolorowo.

Był pewien raport podany do opini publicznej, teraz nie mogę go znaleźć po wizycie Trumpa. Mniej więcej chodziło o to, że amerykanie są w stanie poświęcić Europę Wschodnią, oddać ją pod wpływy Rosji, aby uzyskać ją jako sojusznika do wojny z Rosją. Poland so strong...

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Nie. To już bylo. Po tym

Nie. To już bylo. Po tym wszystkim, co ta nacja zrobila Europie Wsch. musimy raz na zawsze postawić sie hegemonii i imperialnym zapędom Rosjii w regionie. Niestety póki, co możemy liczyć tylko na to, że w Moskwę pierdzielnie meteoryt, bo świat pewnie i tak nas odda Europę Wsch. na pastwę losu...

Portret użytkownika U_P_Adlina

hehehehe! To liczcie sobie

hehehehe! To liczcie sobie nazi-chachły. Szybciej coś pierdzielnie w nazi-kijów. Obecnie wolę Rosję za sojusznika niż bandytę uSSmańskiego. Rosja przynajmniej nie wspiera nazizmu i banderyzmu, który jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polski. Każdy kto wspiera banderyzm jest wrogiem Polski.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Ostatni Sprawiedliwy (anonim)

Ostatni Sprawiedliwy (anonim) aleś ty DUUUURNY !
Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?

Portret użytkownika U_P_Adlina

jakie to ościenne narody

jakie to ościenne narody mordowali mendak? Wszystkie narody od zawsze tłukły sie ze swoimi sąsiadami o dominację, więc nie histeryzuj trollu. "Każdy" wie? "Każdy" to chyba ty bander-trollu i twoje dziesiątki klonów. Chiny? W tej chwili Rosja i Chiny to sojusznicy i będzie tak na pewno do chwili, aż osłabnie uSSmański bandyta. Wróć więc trollino od tymy na ziemię.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

o czym ty mendak bredzisz? Co

o czym ty mendak bredzisz? Co się dzieje na innych kontynentach? Winy Rosji wobec Polski? Każdy ma jakieś winy, ale obecnie to nie historia jest priorytetem, tylko chwila obecna. A chwila obecna mendak to nazi-banderyzm na twoim zachodnio-upaińskim grajdole, który jest śmiertelnie niebezpieczny dla Polski i jest wspierany przez uSSmańskiego bandytę. I tym Polacy muszą się zajmować. Ale wy chachły od tymy chielibyście odwracać uwagę Polaków na nieistotne sprawy. Nic z tego mendak. Przegrywacie bander-trolle na wszystkich frontach.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony