Lipiec był jednym z sześciu najgorętszych w Europie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Lipiec ubiegłego roku był jednym z sześciu najgorętszych w Europie w historii obserwacji, w wielu stanach pobito rekordy temperatury, jak wynika z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej programu obserwacji Ziemi Copernicus Unii Europejskiej.

 

Raport stwierdza, że lipiec 2022 charakteryzował się silnymi, a w niektórych miejscach przedłużającymi się falami upałów, które dotknęły Europę i resztę świata, pobito teź kilka rekordów temperatury powietrza.

 

Dodatkowo ustalono, że tegoroczny lipiec był jednym z trzech najcieplejszych lipców na świecie i szóstym najcieplejszym na świecie lipcem w Europie.

Według materiałów, maksymalne poziomy ciepła zostały przekroczone, w szczególności we Francji, Portugalii, Irlandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mw

Autorzyna tego zjebanego

Autorzyna tego zjebanego obrazka razem z pajacem określającym się jako marmirow powinni przez kilka dni z rzędu wystawiać swoje puste łby na 40 stopniowy upał. Może dzięki temu sobie przypomną, że np. w 2003 roku kilkanaście tysięcy osób, głównie w podeszłym wieku, zmarło z powodu jakże przyjemnej fali upałów. Jakby sobie antyszczepionkowe oszołomy nie mogły przypomnieć, to dodam, że masowych szczepień przeciw covid wtedy nie było.

Portret użytkownika Endymion

Proszę administrację, o

Proszę administrację, o skatalogizowanie kolejnego trolla (mamy już sporą bazę), te dane będą potrzebne przy kolejnym powstaniu.. dawno nie było, a zaczniemy od zadaniowców opłaconych. NIE JESTEŚ ANONIMOWY, TWOJE DANE SĄ ZBIERANE i zostaną wykorzystane.. sąsiad sąsiadowi łeb urwie.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj