Liczne rozbłyski klasy M na Słońcu

Kategorie: 

Źródło: SDO/NASA

Słońce stało się ostatnio dużo bardziej aktywne i doszło do całej serii rozbłysków średiego stopnia co może się skończyć burzą magnetyczną .Prognozy wskazują, że wciąż istnieje 75% szans na rozbłyski M i 15% na rozbłyski X. A przy 11 ponumerowanych grupach plam słonecznych przecinających powierzchnię Słońca, są duże szanse, że jakakolwiek erupcja będzie geoefektywna czyli uderzy w Ziemię. 

Trzy dni temu szybko rosnąca plama słoneczna AR3165 wyzwoliła niezwykłą serię rozbłysków słonecznych klasy M. W sumie było ich aż osiem.

 

Wstępne dane koronograficzne z SOHO sugerują, że wszystkie te rozbłyski M ominą Ziemię i plazma poleci w innych kierunkach. 

Nowo nazwany aktywny region AR 3169 był dzisiaj źródłem rozbłysku słonecznego M1. Doszło do niego o 19:53 UTC.

Rozbłysk spowodował wyrzucenie dużej ilości plazmy, chociaż wygląda na to, że większość z niej została ponownie wchłonięta.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika oswiecony77

cale szczescie ze ten upadly

cale szczescie ze ten upadly swiat sie konczy Zobaczycie i juz widzicie czujecie [czasssss uplywa coraz szybciej doba trwa okolo 14 h sprzed dwodziestu lat]]  wymiary sie mieszaja Wir energetyczny https://www.livescience.com/26540-crop-circles.html  katalizatorem jest slonce W owe dni, po tym ucisku, słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte Tego swiata mozna powiedziec juz nie ma Wzrost swiadomosci u ludzi spowoduje upadek religi systemu polityczno finansowego Duzo bedzie sie dzialo

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Bartosz Maski

Zabawa w boga - pasterza.

Zabawa w boga - pasterza.

Cała wiara opiera się na tym, że myśli mają moc sprawczą. To co myślimy to sie dzieje. Można sie tym świetnie bawić.

A więc tak. Załóżmy, że mamy stado owiec. Bierzemy owce na pastwisko. Owce wiedzą już gdzie jest nalepsze miejsce. W jedną stronę nie pójdą bo tam jest niedobra trawa, w drugą też nie bo jest wielki rów, w trzecią nie bo tam są psy lub wilki itp. W każdym razie owce są na pastwisku, trawa jest zielona a niebo niebieskie. Pasterz siedzi sobie w cieniu pod olszyną i sie nudzi. Co tu można zrobić żeby się nie nudzić? Robi tak: zagra na piszczałce jakąś dziwną nutę żeby zwrócić uwagę stada. (Może zamiast tego puścić jakąś muzę jakiegoś dziwoląga; bibera albo babę z brodą albo jeszcze innego jakiegoś pederastę. Musi być dziwoląg bo stado na byle co nie zwróci uwagi). Jak już wszystkie oczka patrzą to wtedy mówi: "Nadchodzą czarne chmury. Będzie padał deszcz, dupy wam przemokną i będziecie stać w błocie". I co wtedy się dzieje? Samozwańczy bóg pasterz może się spokojnie położyć pod swoją olchą, puścić kolejne przeboje i spokojnie czekać na deszcz. Bo oczywiście deszcz przyjdzie. Bo myśli mają moc sprawczą. Zwłaszcza myśli wszystkich na raz. 

Portret użytkownika axell69

A te starsze  owce  które 

A te starsze  owce  które  już się zmoherzyły  słuchają  pasterza który siedzi  dość  daleko  od pastwiska  i opowiada  swoim dostojnym głosem  o tym  że kazdemu  wierzące/mu  może  zdarzyć się cud  i jakiś bezdomny  odda mu dwa maybachy  za bug zapłać  i mszę w jego intencji . Moc sprawcza  działa   zwłaszcza u pasterzy  rozpasanych naiwnością   owiec . A kto  do kościoła  nie chadza  skończy w piekle  , ale  tuż przed smiercią   ma prawo pierwokupu swoich  grzechów  po przez  odpust zupełny który uwolni jegomościa  od kasy  ale uratuje od piekła . Tylko   kobiety nie muszą   martwić się  o swoją drogę  , dla kobiet  nie ma mejsca  ani w piekle ani w niebie - czy ktokolwiek z was widział   aniołka , malowanego struganego odlewanego  o wygladzie   i twarzy  kobiecej ??   Ja jeszcze nie widziałam ale szukam szukam . 

Więc  by moc sprawczą  powołać do zycia zacznijcie  mysleć  o miejscu  dla kobiet w  niebie, inaczej   tych hetero spotka  w  niebie  przykra tęczowa  niespodzianka  xD

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Strony

Skomentuj