Liczba ofiar śmiertelnych z powodu mrozu w Afganistanie wzrosła do 166

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Aż sto sześćdziesiąt sześć osób zmarło w wyniku silnego mrozu, który ogarnął Afganistan.

Temperatury spadły w tym kraju do ​​-33 stopni Celsjusza w połączeniu z powszechnymi opadami śniegu, lodowatymi wiatrami i globalnymi przerwami w dostawie prądu.

 

Zgony były spowodowane hipotermią, pożarami, gwałtownymi powodziami i wyciekami gazu z grzejników gazowych, których afgańskie rodziny używają do ogrzewania swoich domów. Około 100 domów zostało zniszczonych lub uszkodzonych, a prawie 80 000 zwierząt gospodarskich zmarło z zimna.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Afganistan większości kojarzy

Afganistan większości kojarzy się z pustynią, a tym samym błędnie, z gorącym klimatem... Tymczasem klimat Afganistanu jest podzwrotnikowy i suchy, ale jednocześnie na większości obszaru wysokogórski. Są w tym kraju regiony, gdzie o tej porze roku, długo utrzymujące się temperatury poniżej -20°C nie są niczym dziwnym, a zimy wyglądają podobnie jak w klimacie umiarkowanym chłodnym.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika syriues

Moze zamarzli ci ,którzy

Moze zamarzli ci ,którzy uwierzyli w amerykański sen.zwabieni do miasta,porzuceni niczym psy.

Raczej fakty sa po to,by je rozwijać i sprawdzać wiarygodność.Mysle,ze dziennikarstwo jest jak bycie detektywem.tak właśnie panowie i panie.Mysle,ze mozna i byc amatorem dziennikarstwa również. 

Portret użytkownika SurvivorMan

Dziennikarstwo? Jakie

Dziennikarstwo? Jakie dziennikarstwo?!
Dziennikarstwo upadło dawno temu!!! I nie ma żadnej różnicy między dziennikarstwem profesjonalnym i amatorskim, tak jak nie ma żadnej różnicy między prostytutką ekskluzywną i prostytutką amatorką Głupek
Dziennikarz z definicji ma obowiązek przekazywania informacji po pierwsze rzetelnych, a po drugie bezstronnych, oraz umożliwianie (zgodnie z etyką dziennikarską) udziału w debacie publicznej osobom mającym różnorodne opinie.
Znasz takich dziennikarzy, którzy spełniają te trzy podstawowe wymogi? 
Cała ta zbieranina hien z długopisami i mikrofonami, zmieniła dziennikarstwo w patologiczne narzędzie do wszczepiania ludziom czyichś ideologii, a coraz częściej nawet swoich własnych!
Widzisz jakąś różnicę, między dziennikarstwem w KRLD, Iranie, czy Rosji, a dziennikarstwem w USA, Niemczech, czy Polsce?
To wszystko to jeden wielki zbiornik gówna i rzygowin! Nic więcej!
A nawet jeśli rozpoczniesz krucjatę przeciwko tej patologii i będziesz tym wyjątkiem, który przedstawia informacje  zawsze rzetelnie, zawsze bezstronnie i będziesz z uwagą wsłuchiwał się w opinie nie tylko te które Ci pasują, ale i te, z którymi się nie zgadzasz, to w tym zepsutym świecie najprawdopodobniej i tak się nie utrzymasz i zostaniesz zgnojony przez te 99% społeczeństwa, które wierzy w swoje ideologie! Raz będziesz trollem Kaczyńskiego, raz Tuska, raz Putina... Za chwilę przykleją Ci pejsy, albo flagę, raz tęczową, raz nazistowską...Głupek
NIE MASZ SZANS! Dirol

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Endymion

Widzisz Survi, czasem zgodzę

Widzisz Survi, czasem zgodzę się z Tobą.

Ja będąc administratorem Nowego Ekranu dopuszczałem do głosu kościułkowych, żydów, lewactwo, kurwinowców, narodowców i każdego, który popełnił mądrą rzetelną notkę podług swojego światopoglądu, a dyskusja pod notką obnażała, czy ma rację. Promowałem dobre notki niezgodne z moim światopoglądem często, ponieważ w dyskusji pod nimi klarowało się, kto ma rację. Do głosu należy dopuścić każdego, niech tutaj opublikuje notkę pedofil i przedstawi swoje racje.. zjemy go, ale prawa do wypowiedzi nie można zabronić.

"przedstawia informacje  zawsze rzetelnie, zawsze bezstronnie", z tym jest problem, ukształtowanie przez rodzinę i historię. Jeśli od dziecka mówiono ci, że w Katyniu zabito ci rodzinę, to będziesz nienawidził ruskich. Jeśli jednak twoja rodzina zginęła w Wołyniu, to nienawidzisz ukrów.

Bezstronność to utopia i piszę tutaj o niezależnych hobbystycznych blogerach, bo dziennikarz, któremu w Wołyniu wybili rodzinę, ma pracę w TVP i kredyt na mieszkanie, będzie wielbił ukrów podług linni programowej, bo inaczej straci pracę.. 

"Za chwilę przykleją Ci pejsy, albo flagę, raz tęczową, raz nazistowską...Głupek
NIE MASZ SZANS!"

Ja na tym portalu jestem ukraińskim żydem chazarem z Ukrainy, pedałem, debilem frustratem i fantastą, oraz systemowcem socjalistą. niepełnosprawnym umysłowo i na ciele, starym brzydkim emerytem ateistą, faszystą i komunistą zarazem.. płaskoziemcą i foliarzem dodam, więcej grzechów nie pamiętam Język

Nie mam szans???? Śmiechem ich zabijam oraz merytoryką.. dotarłem do takiego etapu w życiu w blogosferze, że mam kilka prywatnych trolli, jeszcze nie wytresowane do końca, ponieważ kość od pracobiorcy jest realna, a wpierdol wychowawczy batem ode mnie jest chwilowo moją mrzonką :( 

JESTEM KIM JESTEM  i wszelkiej maści szczekaczki sprzed monitora, które czują się ananimowo, kiedyś zdziwią się.. w REALU

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Sonia Fumker

To paskudne trole jak śmieją

To paskudne trole jak śmieją krytykować murykanskie co kolwiek. Najpierw nie chcieli zastrzyków brać od bila gejcora a teraz nie chcą gadać na putina. To trzeba karać, pan pinokio powinien coś z tym zrobić, gdyż wkrótce kinol będzie mu wystawał na pół matra z telewizora, i co wy wtedy zrobicie.

Skomentuj