Libijscy imigranci zdemolowali centrum Brukseli

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W tym samym czasie gdy cały świat pasjonował się doniesieniami o rzekomym "marszu nazistów" w Warszawie, w stolicy Unii Europejskiej, Brukseli doszło do zamieszek wywołanych przez marokańskich imigrantów. Zaledwie dwa tygodnie późnej, znowu w Brukseli, islamiści wywołali kolejne zamieszki. Tym razem odpowiadają za nie imigranci z Libii. Czy płonące centra miast to już nowa zachodnia tradycja?

 

Polski Marsz Niepodległości obchodzony 11 Listopada każdego roku w oczach całej lewicowej prasy na świecie był przedstawiany jako straszliwe wydarzenie inspirowane przez polskich nazistów. W tym samym czasie w nieformalnej stolicy Unii Europejskiej, czyli Brukseli, trwały kolejne zamieszki wywołane przez mniejszości narodowe imigrantów islamskich mieszkających w tym mieście. Jednak informacje na ten temat były kolportowane tylko zdawkowo.

 

Okazuje się że nowa zachodnia tradycja wygląda tak, że stosownie do potrzeb, zamieszki wywołują sobie konkretne afrykańskie nacje. Marokańczycy  demonstrowali ze względu na awans ich reprezentacji w piłce nożnej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji. Z kolei Libijczycy protestowali w bardzo ważnej sprawie, bo chodziło o sprzeciw wobec handlu niewolnikami, który jest prowadzony przez ich współwyznawców z doktryny polityczno-religijnej Islamu, tylko z tak zwanego Państwa Islamskiego. Zbrodniarze ci przejęli kontrolę nad Libią po pochopnym zniszczeniu tego kraju i zabiciu dyktatora Muammara Kadafiego. To właśnie te działania państw zachodnich otworzyły Libię dla ISIS i wywołały bezprecedensowy kryzys migracyjny na Morzu Śródziemnym.

 

Temperament nowych mieszkańców zachodniej Europy jest tak duży, że zwykle gdy tylko protestują wyznawcy Islamu płonie duża część miasta.  Bruksela po niedawnych wybrykach Marokańczyków znowu doświadczyła zniszczenia tylko tym razem z rąk Libijczyków. Siły policyjne znowu zostały zmuszone do użycia armatek wodnych i dokonano licznych zatrzymań. Aresztowano przynajmniej 50 osób. W mieście widoczne są nadal liczne ślady chuligańskich wybryków islamskich imigrantów. Rezultatem libijskiego ubogacenia kulturowego w Brukseli są splądrowane sklepy, podpalone i wywrócone samochody oraz zniszczone przystanki autobusowe. 

Źródło: Twitter

Władze w Belgii nie wykluczają że za zamieszkami stoją jakieś zorganizowane grupy przestępcze. Oczywiście nikt tego oficjalnie nie powie, bo obowiązuje oficjalna cenzura zwana poprawnością polityczną, ale wiadomo, że chodzi im o przestępców pochodzenia arabskiego. Z drugiej strony trudno jednak nazywać ich przestępcami, bo oni po prostu tacy są. To "żołnierzami islamu", którym nakazano podbój Europy oraz przejęcie kontroli nad jak największą liczbą europejskich kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, że podbijają oni gnijącą europejską schyłkową cywilizację, która poddaje się sama powolnej eutanazji w oparach lewicowego szaleństwa.

Źródło: Twitter

Niektórzy wciąż nie mogą przyjąć do wiadomości, że to co dzieje się obecnie na zachód od Odry to po prostu zorganizowana inwazja islamu na Europę i takie zamieszki jak te z Brukseli, Berlina czy Paryża oraz częste publiczne modły muzułmanów, wkrótce będą czymś zupełnie normalnym w państwach zachodnich. Z drugiej strony trudno nazywać sposób zachowania islamistów czymś niewłaściwym, ponieważ właśnie tak wygląda ich kultura Bliskiego Wschodu. Skoro zatem zależy nnam na przejęciu ich zwyczajów to chyba trzeba się do tego przyzwyczaić, ewentualnie nadstawić głowę do obcięcia. 

Należy się zatem przyzwyczaić do takich pokazów siły, podczas których płonie duża część europejskich miast. To jest cena jaką płaci się za chęć pozostawania społeczeństwem multi-kulti. Rola białych w takich społeczeństwach zachodnich zostanie wkrótce sprowadzona do dostawców kapitału, bo arabskie społeczeństwa w Europie Zachodniej są przeważnie organizmami cudzożywnymi. Opcje są zatem tylko takie, albo płacić za spokój wysokimi zasiłkami, co czyni się teraz, albo nieuchronnie dojdzie do krwawej konfrontacji, której zalążki obserwujemy obecnie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

p { margin-bottom: 0.25cm;

Admin tak przerażony jak by w tej Brukseli, czy zachodniej Europie mieszkał hehehe. Chcieli- mają ich sprawa i niech się z tym problemem sami męczą. Zamiast przejmować się cudzym ogródkiem należy zająć się swoim. Po czytaniu artu o handlu w niedzielę mam wrażenie, że admin się zrzekł swoich chrześcijańskich korzeni... hmmm ateizm jest bliski masonom z Brukseli więc może admin boi się o swoje przyszłe miejsce emigracji hehehe.

Portret użytkownika artu

Gdyby brać rzecz definicyjnie

Gdyby brać rzecz definicyjnie to jeżeli Polacy w większości chcą socjalizmu "z ludzką twarzą" i mimo wszystko nadal spora część jest narodowa to nazizm jest dobrym określeniem. Definicyjnie lewica jest faszystowska a prawicy jako ugrupowania nie ma. W Polsce panoszą się urgupowania definicyjnie lewicowe z mniejszym lub wiekszym zacięciem faszystowskim.
Wśród oficjalnych partii nie ma ugrupowań definicyjnie prowolnościowych gospodarczo (w kontekście Adama Smitha) i proobywatelskich.

O Brukseli i Eurosojuzie nie chce mi się nawet pisać. 

Dzisiaj tak bardzo panoszy się zamieszanie pojęć że przed jakąkolwiek sensowną dyskusją należało by usiąść i przejrzeć słowniki by miała sens. 

 

Portret użytkownika cesio 47

Czy Panowie łaskawie zwrócili

Czy Panowie łaskawie zwrócili uwagę na temat tej maniferstaci Libijczyów? Protestowali przeciwko handlowi niewolnikami i przprzyczynie tego czyli zbrojnej napaści zachodu na Libię?? Tak mi wynika z tekstu. No to co nie mieli racji? Zachód dał dupy to musi ponieść konsekwencje. Inna sprawa to poziom emocji.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika nn

"

"

Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia "

nn

Portret użytkownika Kimbur

Dlatego należy szanować

Dlatego należy szanować polskich narodowców, chociaż  nie każdy z nich/nas obdarzony jest w pełni kulturą osobistą.

Broń nas Boże, w tym Boże Ateistyczny, Opatrzność i wszystko co Dobre, przed rządami Schetyny-Tuska i jego armii antypolskiej, która - podobnie jak Zachód - pragnie nachodźców!

Portret użytkownika U_P_Adlina

Zaraz pojawi się etatowy

Zaraz pojawi się etatowy zakłamywacz rzeczywistości i powie: "Kolejna teoria spiskowa. Nie ma żadnego problemu islamizacji w hujni gejropejskiej. To kłamstwo. Takie incydenty jak ten są rzadkością". Hehehehe! S(yjo)N(isto). Czekamy na kolejny występ. Tylko nie zapomnij włożyć czapki z dzwoneczkami.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

tox 96DE2D973B84B792155A041DA0BA02517F2721F08BCBE93E6ECF296DC404280B6A5D29BE509F

Mój adres Dogecoin : DBUhd5WuKGootxvJFpBBw73Q1Y8c55Ra4H
Podziękuję za każdego Doga

Strony

Skomentuj