Lewicowa aktywistka, w imię poprawności politycznej, nie zgłosiła zbiorowego gwałtu dokonanego na niej przez grupę murzyńskich imigrantów

Kategorie: 

Afgańscy gwałciciele w Szwecji - źródło: kadr z YouTube

Polityczna poprawność wydaje się często nowoczesną formą cenzury. Jednak wiele wskazuje na to, że ten totalitarny lewacki wymysł jest czymś dużo gorszym i wręcz służy do siania terroru. Okazało się właśnie, że młoda działaczka z lewicowej organizacji "No borders" została brutalnie zgwałcona we Włoskim mieście Ventimiglia, przez kilkunastu murzynów z obozu dla uchodźców. Mimo wielkiej traumy, jej kompani doradzili jej, aby nie zgłaszała przestępstwa na Policji ze względu na aspekt rasowy, "dla dobra sprawy".

 

W głowie się nie mieści, że upadająca europejska cywilizacja doprowadziła do tego, że brutalne morderstwa i gwałty są tuszowane, byle tylko w mediach nie mówiono o fali przestępczości jaką niosą za sobą do Europy tak zwani uchodźcy. Co innego jednak gdy ktoś zostanie okradziony, ale gdy kilkunastu murzynów gwałci przez kilka godzin kobietę, która wierzyła, że można im pomóc, to tuszowanie tego można nazwać jedynie w nieparlamentarnych słowach.

 

Zgwałconej kobiecie "wytłumaczono", że jeśli zgłosi gwałt media zrobią z tego oręż, który spowoduje zniweczenie ich planów popierania świata bez granic. Aktywiści przekonali 30 latkę do milczenia, ale tylko przez miesiąc. Rany duchowe były zbyt wielkie i sprawa zobaczyła światło dzienne mimo prób tuszowania. Dzisiaj piszą o niej wszystkie włoskie media.

 

W sierpniu tego roku we Włoszech miał miejsce podobny zbiorowy gwałt dokonany na szefowej ośrodka dla uchodźców. Fala oburzenia jaka przelała się wtedy przez media została szybko wyciszona. Młodzi muzułmanie są wychowywani w kulturze, w której kobiety są niemal towarem. Środowiska lewackie zamiast wyrażać swoje oburzenie takim nierównościowym podejściem, wydają się wręcz akceptować fakt, że islamista, gdy puchną mu "jaja" po prostu gwałci napotkaną niewierną, a gdy przypadkiem w potrzebie jest kilkudziesięciu młodych chłopów dochodzi do gwałtu zbiorowego.

 

Przecież równe tragiczne zdarzenia miały miejsce w 2012 roku w Szwecji. Jedną z pracownic ośrodka dla uchodźców, 29 letnia matka dwójki dzieci, została zwabiona do pracy i przez 7 godzin gwałciło ją 12 młodych islamistów z Afganistanu, a w miedzyczasie dziesiątki mężczyzn wiwatowało widząc jak postępuje się z niewierną i wyzywało ją. Niekiedy gwałciło ją jednocześnie trzech oprawców. Upodlona kobieta do dzisiaj dochodzi do siebie psychicznie, a jej stan psychiczny jest tak poważnyo, że jeździ na wózku inwalidzkim.

 

Co z tym dramatem zrobiły szwedzkie władze? Skazano 7 z 12 gwałcicieli, a w mediach skwapliwie usuwano jakiekolwiek informacje, które mogłyby sugerować, że przestępcy należą do jakiejkolwiek mniejszości narodowej. Polityczna poprawność każe Szwedom zgadzać się na brutalne gwałty na swoich kobietach. I czy takie samobójcze skłonności społeczeństwa nie kwalifikują go do tego, aby ta islamska armia inwazyjna po prostu wzięła sobie to czego chce?

 

Fala gwałtów na europejskich kobietach nie jest przecież niczym nowym i sądząc po niedawnych narzekaniach młodych islamistów, którym brakuje seksu chyba należy się spodziewać, że to się dopiero rozkręca. Wygląda na to, że bez względu na skalę przestępstw, których dopuszczają się u nas muzułmańscy przybysze, media będą nadal konsekwentnie tuszowały informacje o tym co robią ci islamscy efebowie i jak postępują z kobietami traktując je gorzej niż my zwierzęta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika marcion

wszyscy sie madrujecie

wszyscy sie madrujecie widze... a czy ktorys z was protestowal przeciwko wojnie na bliskim wschodzie tak w iraku, afganistanie itd? to teraz macie... co koledzy wasi bochaterow zgrywali i jechali na wojenke niszczyc im domy? brawo! to teraz macie. Ktory z was protestowal przeciwko UE? pewnie niewielu, bo zadlawiliscie sie pieniedzmi z UK pracujac na szmacie... to teraz macie Smile ja protestowalem z anarchistami tak przeciw wojnom jak i UE... to teraz mam... otaczajacych mnie idiotow, co madruja sie jak jest juz za pozno.. typoww Biggrin

Portret użytkownika keri

Wielki szucunek i uznanie.

Wielki szucunek i uznanie. Pamiętam, że z neta wyłapywano tych, którzy polskich żołnierzy jadących z "misją pokojowa" nazywali okupantami. Później okazało się, że ci z "misji pokojowych" byli też zbrodniarzami, ale o tym ścierwomedia milczały, zagranica zaś domagała się ich procesu za dokonane zbrodnie.

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat.  Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika nel35

Wszystkie

Wszystkie aktywistki/aktywistów i rządców, którzy tak beztrosko domagają się przyjmowania tych zwierzaków do Europy, trzeba zawieźć do obozów z uchodźcami, żeby na własnej skórze poczuli jak to jest. Terapia wstrząsowa na pewno wyleczy ich "chorobę". Przez swoją głupotę fundują niewinnym ludziom piekło.

Portret użytkownika nel35

"Dla dobra sprawy..."

"Dla dobra sprawy..." należałoby umieścić tych kumpli-aktywistów w zakładzie zamkniętym, najlepiej z jakimś niewyżytym dewiantem, żeby dotarło do zgniłych mózgów, że nie ma takiej sprawy, dla dobra której można "tuszować" podobny czyn.

Portret użytkownika wert

Natomiast wszystko co, opiera

Natomiast wszystko co, opiera się na lewicowych poglądach jest jescze bardzej plugwe, jeszcze bardzej szujowate i na dodtaek tak hipkratyczne że są wstaie byćwpółwinni zbrodni byle ich "Oświeceniowa 200 watowa żarówka" nadal oślapiała ludzi.

Portret użytkownika MDAW

Wiecie co, jak czytam o tych

Wiecie co, jak czytam o tych "uchodzcach" to az sie we mnie gotuje, a do szalu doprowadza sam fakt ze rzadzacy maja gleboko w d***e nasze zdanie i obawy.  To nie jest przypadek, to misja przeciwko bialym. Nazywaja nas rasistami, ksenofobami itd. Ale czy oni nie sa rasistami wobec nas ??? czy oni nas szanuja ?? NIE szanuja nasze prawa ??? NIE szanuja wartosci europejskie ?? NIE. To z jakiej paki my mamy sie przed nimi klaniac ??? A co to bogowie ?? Juz nie dlugo zacznie sie wojna, bo europejczycy psychicznie nie zniosa takich nowinek jak artykul powyzej.  A rzady odpowiedzialne za ta cala zaraze, zawina wrotki i uciekna jak myszy w poplochu. 
Uciekli przed wojna?? Tam im zle, przyjechali do raju i chca zrobic to samo co u siebie. Paranoja 

Portret użytkownika tosia

  Nie, nie szanują! Wczoraj

 

Nie, nie szanują! Wczoraj Premierka mówiła do mnie , do Polki z której żyje z telewizorni "ona", bo nie podzielam jej poglądów. To jest stary jak świat sposób skłócania ludzi, żeby można było swoje nieczyste interesy załatwiać, odwracać uwagę i dzielić, dzielić dzielić ...... Nie dzielmy się, bo nas szybciej rozwalą!

 

Strony

Skomentuj