Lewica w USA, dzień po przegranych wyborach, powołała amerykańską wersję KODu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa, zaszokowało amerykańską lewicę. Jego wygrana była tak duża, że nie ma mowy o prawnym podważaniu rozstrzygnięcia, ale to nie oznacza, że obrażeni na  demokrację wyborcy Hillary Clinton nie wyjdą na ulice.

 

Amerykańska polityka zdaje się kroczyć tą samą drogą jak polska. Podobieństwa są uderzające. Kampania prezydencka w Polsce od strony medialnej i zaangażowanie politycznego ośrodków badania opinii publicznej wyglądała podobnie jak ta z zeszłego roku w Polsce.

źródło: twitter

Lewicowe media od początku z zapałem zajęły się pudrowaniem prezydenta Bronisława Komorowskiego. Pomijano rytualnie kwestie związane z możliwymi zarzutami wobec niego w zakresie handlu informacjami niejawnymi, konkretnie aneksem sprawozdania o likwidacji WSI. Doszło do tego, że przesłuchanie Komorowskiego nie było nigdzie transmitowane, prasa lewicowa prawie o tym nie wspominała, próbowano wszystko przemilczeć. Dokładnie tak samo próbowano zrobić w USA w kontekście skandalu związanego z mailami Clinton.

Jeden z protestów przeciwko demokracji w USA - źródło: twitter

W naszym kraju również rozkręcono spiralę nienawiści względem politycznej konkurencji i stosowano język zohydzający wszystkich innych. Jednocześnie manipulowano sondażami, aby wskazać ludziom kto może wygrać, czyli de facto kogo popierać. Wzmacniano to oczywiście odpowiednią ilością propagandy. Jednak okazało się, że ludzie postanowili, że wystarczy już eksperymentów władzy i doszło do spektakularnego zwycięstwa PiS, które wzięło wszystko. Dokładnie to samo spotkało teraz w Stanach Zjednoczonych partię republikańską, która zwyciężyła w towarzyszącym wyborom prezydenckim wynorach do Kongresu i Senatu.

Okładka tygodnika Newsweek w Polsce - źródło: Twitter

Tak jak w Polsce nie pomógł TVN zwany Tusk Vision Network tak w USA nic nie dało Hillary Clinton bezwarunkowe wsparcie CNN zwanego Clinton News Network. Trumpa amerykańskie lewactwo opluwa dokładnie tak samo jak w Polsce rytualnie hejtuje się Kaczyńskiego. Można odnieść wrażenie, że amerykańska polityka odtwarza polską. A skoro tak to czas na amerykański KOD.

Jak wiadomo za kandydaturą pani Clinton stoi nie kto inny jak George Soros. Miliarder, którego uwikłanie w kampanię wyborczą Hillary Clinton, wspominał podczas debaty prezydenckiej sam prezydent Trump, znany jest z tego, że wspiera rewolucję na całym świecie. Można się było zatem spodziewać, że po przegranej, za oceanem przećwiczony będzie kolejny polski wariant - rzekomo spontaniczne protesty społeczne. Innymi słowy amerykański KOD. Wczoraj w kilku miastach w USA doszło do protestów i zamieszek. Inicjatywa nazywa się w tej chwili #TrumpProtest

"To nie jest koniec, czeka nas jeszcze dużo pracy" - powiedziała Hillary Clinton

Ten cytat z przemówienia przegranej można rozumieć w różny sposób. Rzeczywiście zaczęli pracować, a ponieważ w Ameryce nie ma odpowienio wielu emerytowanych oficerów służb specjalnych, protesty w amerykańskim KOD oparto o zmanipulowanych lewaków, którzy obrazili się na demokrację, ponieważ nie wygrała ich kandydatka. Przeszli oni od płaczu do wściekłości. Ludzie ci kwestionują demokratyczne rozstrzygnięcie oczywiście uważając, że bronią demokracji. W ich mniemaniu demokracja jest wtedy, kiedy wygrywa ich kandydat.

Wygląda na to, że amerykańskie protesty potrwają przynajmniej przez jakiś czas. Pojawiają się już nawet oferty pracy dla aktywistów. Czas pokaże czy protesty te będą konsekwentnie wspierane finansowo przez jakieś siły czy też po prostu wygasną naturalnie wraz z pogorszeniem pogody.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika X

Admin - tak gwoli porządku:

Admin - tak gwoli porządku:

1. w sensie głosowania ludności wybory wygrała Clinton (i jest to oczywiste, co nie oznacza, że nie jest to skutek manipulacji przy głosowaniu).

2. elektorzy postawili na Trumpa, ale!!!!!  uwaga!!!!!!

3. wybory elektorów są dopiero 19 grudnia, więc elektorzy mogą jeszcze zmienić zdanie (a zgodnie ze zwyczajem powinni, bo w tej chwili glosowali niezgodnie z wolą narodu).

4. tak więc wynik wyborów poznamy 20 grudnia, a to i tak jeszcze miesiąc do zaprzysiężenia 20 stycznia.

Tu się wiele może zdarzyć.

Portret użytkownika Maryjan_66

To jest, a w zasadzie "był"

To jest, a w zasadzie "był" pewien plan, ponieważ aktualnie jego podstawy się walą.  Pani, która o nim świadczy najprawdopodobniej mówi sama prawdę - jest jednak niejako w matrixie samego planu, w który ją wciągnięto, przez to nie wyczuwa "subtelnych" zmian otoczenia. Jedno jest pewne - Niemcy czekają burzliwe czasy. Mieszanka primitywnie myślącego ludu z niemiecką technologią i tym co ona stworzyła jest niezłym materiałem wybuchowym. Problem palnistów w tym, że coraz trudniej dobrać im odpowiedni zapalnik do tegoż.

Portret użytkownika Testowa

I tak z roku na rok, co

I tak z roku na rok, co miesiąc ma być wojna haha. Ja to już pieprzę te wasze niusy i zaczynam żyć swoim życiem, bez strachu o jutro. Gówno wiecie w dupie byliście. Taka jest prawda. Porzućcie ten ciągly strach i szukanie sensacji, wyjdźcie na dwór, cieszcie się życiem.

Portret użytkownika Akamai

Wygląda na to, że

Wygląda na to, że rzeczywiście jest taki plan. I nawet mnie to nie dziwi, bo poziom degeneracji umysłów "władców świata" osiągnął swoje apogeum.

Ale wydaje mi się, że się nie powiedzie. 

Tak podpowiada mi moja intuicja.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika XaX

Sprawdza się teoria spiskowa

Sprawdza się teoria spiskowa w której to Clinton w razie przegranej miała właśnie organizować takie sztuczne protesty i rozruby na ulicach by obalić Trumpa siłą ... Lewica ma to do siebie że uznaje demokracje jeśli rządzą ich kolesie.

Strony

Skomentuj