Lewica w szoku! W Austrii prawica wygrała wybory zbierając ponad 50% głosów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziś w Austrii odbyły się wybory parlamentarne wygląda na to że ich zwycięzcą jest tak zwana Partia Ludowa. Jest to ugrupowanie kierowane przez 31 letniego ministra spraw zagranicznych Austrii, Sebastiana Kurza. Prawdopodobnie to on będzie przyszłym kanclerzem Austrii.

Sebastian Kurz, który jest określany jako polityk prawicowy, ma poglądy bardzo podobne do tych, które prezentują państwa tak zwanej Grupy Wyszehradzkiej. Komentatorzy polityczni twierdzą że oznacza to iż w zakresie islamizacji zaordynowanej przez Berlin i Brukselę, Austria może pójść jednak drogą Węgier i Polski. Kurz wielokrotnie krytykował samobójcza politykę niemieckiej kanclerz Angeli Merkel.

 

Partia Ludowa kierowana przez obecnego ministra spraw zagranicznych Austrii zyskała poparcie 30,5%, a druga w wyborach Partia Wolności, która jest uważana za antyimigracyjną i eurosceptyczną 25,9%. Oznacza to, że partie uważane za prawicowe zdobyły ponad połowę głosów. To zapowiada poważny zwrot w polityce tego kraju.

Niewątpliwie wynik wyborów w Austrii jest dramatem dla europejskiej lewicy. Poprzednio, gdy w 2000 roku w koalicję rządową weszła Partia Wolności, z nieżyjącym już jej liderem Jörgiem Haiderem, środowiska lewicowe zawyły ze złości. Skończyło się to wtedy bezprecedensową nagonką na Austrię i sankcjami. Tą samą drogą podąża obecnie Polska, której ukaranie planują mianowani przez kogoś władcy UE.

 

Wygląda na to, że są jeszcze społeczeństwa w Europie, które nie mają wynaturzonego postrzegania empatii, prowadzącej do sprowadzenia na siebie wojny religijnej. Niechęć względem islamizacji Europy nie jest jeszcze widoczna w Holandii, we Francji czy w Niemczech, ale w Austrii został spektakularnie zamanifestowany.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Polska amusi zablokować

Polska amusi zablokować wywrotowców i rewolucję lewaków tak jak zrobili Węgrzy ! "Stowarzyszenia, uczelnie, fundacje oraz szereg innych podmiotów działających w przestrzeni publicznej na Węgrzech musi ujawnić swoich zagranicznych sponsorów. Nowa ustawa ma chronić społeczeństwo przed polityczną i ideologiczną presją ze strony lewicowych, zagranicznych lobbystów – donosi „Nasz Dziennik”.Zdaniem polityków partii rządzącej ustawa już przyniosła dobre efekty, bo pokazała, że na hojny sponsoring mogą liczyć przede wszystkim organizacje lewicowe i liberalne. Do tej pory skrywały one prawdę o pochodzeniu swoich funduszy. Równocześnie organizacje te prężnie działały w węgierskiej przestrzeni publicznej.Najbardziej kontrowersyjnym tego przykładem jest działalność pochodzącego z Węgier Amerykanina George’a Sorosa. Finansista forsuje liberalną wizję życia publicznego nazywaną „społeczeństwem otwartym” – na Węgrzech sponsoruje kilka podmiotów.W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” wiceminister w węgierskim resorcie zasobów ludzkich Miklós Soltés przyznał, że ma nadzieję, iż teraz „nie powtórzy się już taki proces, jak szerzenie się dzięki zagranicznym pieniądzom ideologii środowisk LGBT”. Jak dodał, gdyby Węgrzy wiedzieli, jaki „kapitał” za tym stoi, propaganda byłaby mniej skuteczna.Wśród sponsorowanych organizacji jest węgierski Uniwersytet Środkowoeuropejski, który ma „zasługi” w procesie lewicowej indoktrynacji Węgrów. „Uczelnia ma między innymi oddzielne wydziały badań genderowych oraz studiów nad nacjonalizmem. I do tej pory wielu Węgrów nie zdaje sobie zupełnie sprawy z tego, jaką rolę w procederze lewicowej indoktrynacji odgrywa Soros” – pisze dziennik.Nowe przepisy nakazują, by stowarzyszenia i fundacje zgłaszały dotacje z zagranicy do sądu, w którym zostały zarejestrowane. Lista podmiotów (dostępna w internecie) ma zawierać także wysokość dotacji i jej cel. Informacja o otrzymanym zagranicznym wsparciu ma widnieć ponadto na stronach internetowych i materiałach organizacji. http://www.pch24.pl/trzeba-ujawnic-lobbystow--wegry-bronia-sie-przed-ideologiczna-indoktrynacja-,55390,i.html#ixzz4veJTCG6m

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika asa

"Wy, Polacy, przez niniejszy

"Wy, Polacy, przez niniejszy ucisk oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim. I tym sposobem wprowadzicie dotąd niewidzialne braterstwo ludów, Bóg wyleje na was wielkie łaski i dary, wzbudzi między wami ludzi świętych i mądrych i wielkich mistrzów, którzy zajmą zaszczytne stanowiska na kuli ziemskiej. Języka waszego będą się uczyć w uczelniach na całym świecie. Cześć Maryi i Najśw. Sakramentu zakwitnie w całym narodzie polskim. Szczególnie przez Polaków Austria podniesie się i stanie się federacją ludów. A potem na wzór Austrii ukształtują się inne państwa." /Bł. Bronisław Markiewicz – polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła/

Portret użytkownika &

Przeciez to naród, który

Przeciez to naród, który uwielbia się dzielić na grupy i gangi. Jaka wspólna miłość? Chodzi pan do pracy? Stosunek między ludźmi leży i kwiczy.

Nie róbcie tego co Izrael, nie ma czego wywyższać tylko trzeba pracować nad sobą.

Portret użytkownika germanwatcher

Sebastian Kurz to moze byc

Sebastian Kurz to moze byc wilk w owczej skorze. Mowi sie ze jest wspolodpowiedzialny za otworzenie granicy dla miliona "nachodcow". Jeszcze do niedawna jego haslem bylo "Islam nalezy do Austrii" co zarzucali mu jego przeciwnicy z FPÖ (tutaj na video Strache mowi o tym, video z 10.10.2017):
https://www.youtube.com/watch?v=rGn_3tJXIBc
Jedyna Partia ktora moglaby zmienic  ten bajzel to FPÖ ktora wprost mowi o nachodzcach i panstwie narodowym i narodzie jako takim i jego interesach (w Niemczech AfD). Na AfD w Niemczech nagonka jest straszna.

Portret użytkownika xylotet

Francuziki wybrały sobie

Francuziki wybrały sobie Marcona ,,,, dziś setkami tysięcy wyłażą na ulice nosząc nad głowami jakieś bzdurne transparenty obrażające go ,,, ale na owych transparętach powinny być trzy jasne słowa ,,,, "kto go wybrał" ,,,, i każdy z owych demonstrantów powinien sobie dać odpowiedź na to ,,, Austryjacy nigdy nie wyjdą na ulice ,,, ostatni raz byli jak odwiedził ich hitler ,,, ale za to będą odreagowywać swój dysonans poznawczy przy ,, winie ,,, piwie ,,, itp ,,, a zwięczeniem dyskusji i ostatnim słowem  będzie "da kann man nichts machen" ,,, ,,,,, jasne ,,,,,, nic dodać nic ująć ,, 

Portret użytkownika xylotet

Wygrał austryjacki Marcon ,,,

Wygrał austryjacki Marcon ,,,, człowiek Sorosa ,,, OVP to taka sama prawica jak rysiek pietru ,,, Grupa Wyszechradzka z takimi koniami trojańskimi jest w czarnej dupie ,,, Adminie od kiedy lweacy od dekad przy sterach rządów są dla ciebie Prawicą ???? ,,,, ja byłem dziś na tych wyborach ,,,, więc nie pi,,dol ,,,, trzy po trzy ,,,,, 

Portret użytkownika Akamai

Igrzyska dla plebsu znowu sie

Igrzyska dla plebsu znowu sie udały. 

A te pacynki do swoich misternych rozgrywek będą niedługo rekrutować w przedszkolu.

Nie wolno zapominać o tym co napisał Altiero Spinelli w swoim manifeście:

„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię."

Przepraszam jeśli zgasiłem czyjś entuzjazm, ale ja już na te numery nie dam się nabrać.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj