Levi’s razem z Google tworzy „inteligentne” ubrania

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Google ATAP, by rozpocząć produkowanie zelektronizowanej odzieży, która ma kontrolować różnego rodzaju gadżety.  Znana marka odzieżowa połączyła swoje siły z

Ubrania mają za wykorzystaniem konkretnych ruchów pozwalać na kontrolę na przykład smartfona, sprawdzać prognozę pogody lub przełączać odsłuchiwane utwory muzyczne, dzięki wmontowanym w nie przyciskom i czujnikom.Twórcy twierdzą, że ich inteligentna odzież będzie dostępna do zakupu już tej jesieni. Początkowo planowano wcześniejsze rozpoczęcia produkcji, ale proces okazał się naprawdę skomplikowany. Udoskonalona odzież będzie mogła być normalnie prana, czyszczona, gnieciona oraz brudzona, nie będzie się więc niczym różnić od zwykłych ubrań.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Polska

Pamiętaj, goju: nie kupuj od

Pamiętaj, goju: nie kupuj od żyda! Poza tą zdrową zasadą należy wziąć pod uwagę możliwość szpiegowania przez takie żydowskie szmaty ich nosiciela. Ponadto należy zauważyć, że osobnik pokazany w reklamie może być żydem, co wpisywałoby się w powszechny trend pokazywania gojom żydostwa w materiałach reklamowych żydowskich przedsiębiorstw, mediów, i gdzie tylko się da, tak, żebyśmy uznawali żydowski fizjotyp za normalny dla rasy ludzkiej. Tu warto przypomnieć sobie chocby cechy fizjonomii prezenterów telewizji "polskiej" czy strony internetowe banków. Jak wykazały 30-letnie badania profesora Feliksa Konecznego, w Polsce cywilizacja żydowska nie może współistnieć z cywilizacją gojów, ponieważ będzie ją zwalczać. Dobrym wstępem do tej materii jest jego publikacja pt. "Cywilizacja żydowska". Z niej można dowiedzieć się m.in. dlaczego żyd jest tak agresywny, dlaczego uważa się za naród wybrany, dlaczego nosi pejsy i co one oznaczają, dlaczego dla żyda było naturalne stworzyć komunizm i żyć w takim ustroju, albo na czym polega jego kontraktowy stosunek do swojego boga. Lekturę tego dzieła polecam wszystkim gojom.

Skomentuj