Len Pen oskarżyła UE o wieloletnią zimną wojnę przeciwko Rosji

Kategorie: 

youtube.com

Marine Le Pen powiedziała, że antyrosyjskie sankcje Unii Europejskiej są głupie. Według niej, UE musi podjąć kurs na poprawę stosunków z Moskwą, pisze rumuńska gazeta Adevărul.

 


Le Pen powiedziała, że opowiada się za wielobiegunowym światem. Europa działa na rozkaz Stanów Zjednoczonych od wielu lat i prowadzi „zimną wojnę” z Rosją.

„To żadna geostrategia. Nie ma w tym interesów UE. Musimy uspokoić stosunki z Rosją i nie chodzi o podporządkowanie, a o relacje równości i szacunku …" - powiedział Le Pen.

Przewodnicząca francuskiego nacjonalistycznego Frontu Narodowego dodała, że UE „przyczyniła się do tego, że wszystkie kraje europejskie straciły swoją tożsamość".

 

Przejawia się to w tym, że przywódcy UE są dosłownie „szantażowani". Wygraża się państwom narodowym zaprzestaniem finansowania w każdym przypadku, gdy ich polityka nie jest zbieżna z oficjalnym stanowiskiem i decyzjami Unii Europejskiej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika wielebny

Ooo, moja kumpela :-)  

Ooo, moja kumpela :-)  

Nareszcie jakaś baba z jajami!    Rząd zachodu czyli elita może 1000-ca poyebusów gryzie się odwiecznie z kolejnym poebusami z Rosji. Wszędzie szukają zadymy, haka itp. a miliony ludzi na tym traci. To jest dopiero cyrk.  Nie powinny istnieć wizy! Nigdzie!  Politycy powinni oddać ludziom świat!   Teraz to nawet liście w lesie i trawa na łące są Rządowe.   DObrze że za 30-40lat zdechnę już bo inaczej musiał bym się wydyndać gdzieś na drzewie.  Prywatę sobie zrobili sku....syny!!!  Wszystko w rękach Rządów a ludziom uja w pupę.  Gryzie się jeden z drugim a po obu stronach ludzie z bidy kwiczą bo zakaz na to, zakaz na tamto, a temu wolno a tamtemu nie... i tak kuva od 1000lat!   Dajcie mi 100 bomb atomowych to obiecuję że w 7 dni przywrócę ten chory świat ludności...  Wybić 1000 osób i będzie Święty ANielski spokój!  1000 kretynów maksymalnie - rządzi całym światem. Co kretyn powie i nakazuje - podwładni muszą działać.  80% Rosji to pustkowia. 60% USA to pustki i pustynie. 80% Kanady jest nie zamieszkała a kuva kawałek od EU miliardy ludzi tłucze się na kawałku ziemi i o kawałek ziemi. To jest dopiero cyrk.

Gdybym był Prezydentem całego śiwata i miał taką moc to nie było by jakichkolwiek granic. Naprawdę. Pakuj się i jedź dokąd chcesz i dopiero wtedy skończyły by się wojny i masowe migracje bo ludzie... jadą zawsze tam gdzie nie mogą a jak już mogą to siedzą na dupach i dalej kwiczą że źle. Akurat mamy to w Polsce. Jesteśmy w EU ponad 10lat!  Mamy otwarte granice. Ludzie mogli uczyć się języków i choć na chwilę wyjechać gdzieś na zachód poszukać chleba. To nie, siedzą na dupach i kwiczą że chleba nie ma. Tacy są ludzie!   Pół świata nikt nie zamieszkuje a oni się leją o kawałeczki!  Poje...y!

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika Taki

Trzeba Politykom patrzec na

Trzeba Politykom patrzec na rece,,ostatnio sluchalem Macierewicza i nie wierzylem wlasnym USZOM !! Juz sie przeprogramowal ?? Teraz Ameryka miala racje ze napadla na Irak ?? I w Ameryce jest Demokracja ? Czyzby pobyt w Israelu tak go Zaprogramowali ??
Juz nie wierze ze PiS chce zmiany .Nalezy wytrzymac Do nastepnych wyborow i wybrac tylko Bezpartyjnych.Przy zlobie sa TYLKO Te Same Geby. Zygac sie chce Oni maja NAS w. Du....ie!!!!!!

Portret użytkownika FuckNWO

tak do konca to ja nie ufam

tak do konca to ja nie ufam nikomu !! to po pierwsze  po drugie oni jakbys nie zauwarzyl maja poprzeklejane artykuly z roznych stron wiec sami od siebie nic nie pisza jedynie tlumacza na Polski , kazdy marudzi na ta Wolna
Polske a ja uwazam ze maja duzo ciekawych artykulow na temat NWO .  A po trzecie kto stoi za ta stronka ? WSI a moze GRU? Język
 
 

Portret użytkownika achiles

Pojawia się wreszcie

Pojawia się wreszcie ŚWIATEŁKO W TUNELU, bo się amerykańskie LEMINGI przebudzają, za oceanem i Sanders zyskuje znacząco, po tym jak się wydało, że clintonowa, bierze wielkie dotacje, na kampannie, od tych co NWO tworzą, PONAD NASZYMI GŁOWAMI, więc, chyba pojawia się, NADZIEJA, DLA ŚWIATA, ale nie ma co się zbytnio cieszyć, BO SIŁY zła, TAK ŁATWO SIĘ, NIE PODDADZĄ i mogą nawet posunąć się do tego, co Z KENEDIM ZROBILI, ZA TO CO MÓWIŁ I CO MOŻECIE POCZYTAĆ, POD SPODEM :
”Hegemonia”

 
ZNAKOMITY FILMIK, KAŻDEMU POLECAM !!!
 

Portret użytkownika jassn54

SAnders jest jedynym

SAnders jest jedynym kandydatem pochodzenia żydowskiego. Media bardzo cieplo o nim piszą, korporacyjne wielkie media... Mają wiec do wybory Killary Killton, Sandersa i Trumpa, co to za wybór? Ktokolwiek z nich zostanie prezydentem na pewno USA będa napadać na inne kraje, przeciez oni bez przerwy prowadzą jakieś "misje i interwencje" w obronie demokracji, wolności i dobrobytu. Tak się o dobrobyt ludzi w Iraku czy Syrii czy Libii czy Kosowa czy Ukrainy zamartwiali że aż nie wytrzymalii musieli zadziałać, a takich przypadków było setki na kartach ich historii. Pokutuje mit że Amerykanie to fajni łagodni ludzie tylko elity sa tam okropne. A to nieprawda. Społeczeństwo USA od dawna korzysta z imperialnej polityki swojego Imperium. Od 100 lat na przemian rządzą tam dwie partie przy dużym poparciu społecznym.  USA powstały jako kolonia brytyjska na krzywdzie Indian. To specyficzny kraj podobny do Izraela, ktory znowu zasiedla ziemie Palestyńczyków i nie jest przypadkiem że te kraje są sobie tak bliksie. Społeczeństwa USA i Izraela to ta sama mentalność i nieważne jaki polityk tam zostanie prezydentem kurs będzie kontynuowany. Jest tylko jedna mozliwość na zmiany - wzrost gospodarczy Chin i przełamanie jednobiegunowego świata. Tylko Chiny mogą stworzyć przeciwwagę i alternatywę nikt inny. Tak że wyborami w USA nie ma sensu się interesować, tak się nic nie zmieni a my nie mamy na to wpływu, bardziej mnie ciekawi czy PiS wywiąże się z kwoty 8000 wolnej od podatku..

Strony

Skomentuj