Lekarze zalecają zbliżenia seksualne wyłącznie w maseczkach

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jeśli komuś wydawało się, że absurdy jakie wygenerował koronawirus SARS-CoV-2 osiągnęły już szczyt, niech pomyśli jeszcze raz. Najnowsze wytyczne są takie, że jakiekolwiek zbliżenia seksualne powinny się odbywać w odpowiednim reżimie sanitarnym. Innymi słowy seks tylko w maseczkach.

Departament Zdrowia Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie zaleca seks w maseczkach. Nie chodzi jednak o lateksowe rekwizyty stosowane w wyrafinowanych igraszkach. Jeśli czujesz się dobrze i nie masz objawów COVID-19, nadal możesz uprawiać seks. Jeśli czujesz się chory, pomiń seks - radzą kandyjscy specjaliści. Jeśli jesteś zdrowy to zalecane jest zbliżenie intymne w maseczkach ochronnych. Oto co na temat seksu uważają eksperci.

Oto kilka sposobów na zmniejszenie ryzyka narażenia na COVID-19 podczas seksu z innymi:

 • Zapytaj swojego partnera (-ów), czy źle się czuje lub ma jakiekolwiek  objawy COVID-19 .
 • Rozważ przechowywanie informacji kontaktowych dla swojego partnera (-ów), abyś mógł się z nimi skontaktować, jeśli u jednego z was wystąpią objawy.
 • Przed i po seksie:
  • Umyj ciało wodą z mydłem.
  • Myj ręce mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund.
  • Dokładnie umyj zabawki erotyczne zgodnie z instrukcjami producenta. Większość, ale nie wszystkie, można czyścić łagodnym bezzapachowym mydłem i wodą. Nie udostępniaj ich wielu partnerom.
 • Noś osłonę twarzy lub maskę . Ciężki oddech podczas seksu może tworzyć więcej kropelek, które mogą przenosić COVID-19.
 • Unikaj lub ograniczaj pocałunki i wymianę śliny.
 • Wybierz pozycje seksualne, które ograniczają kontakt twarzą w twarz.
 • Używaj barier, takich jak ściany (np. Dziury chwały), które umożliwiają kontakt seksualny, ale uniemożliwiają bliski kontakt twarzą w twarz.
 • Używanie prezerwatyw, lubrykantów i mat dentystycznych może dodatkowo zmniejszyć ryzyko poprzez zminimalizowanie kontaktu ze śliną, nasieniem, kałem, krwią i / lub wewnętrznymi genitaliami / płynami pochwowymi podczas stosunku.

Wszystko jest zatem jasne i każdy grzeczny Covidianin już powinien wiedzieć co robić, aby się zabezpieczyć przez bezobjawowym wirusem grypopodobnym SARS-CoV-2 podczas seksu. 

 

Szaleństwo Covidowe poszło już tak daleko, że szef niemieckiej organizacji pomocowej specjalizujaćej się w pomocy i profilaktyce przeciw wirusowi HIV rekomenduje w RFN odmrożenie usług prostytutek i domów publicznych. Płatny seks miałby się tam odbywać w maseczkach a odległość od twarzy osób uczestniczących miałaby wynosić co najmniej długość przedramienia. Niektórzy żartują, że przez seks w maseczkach boją się, że pomylą żonę z sąsiadką. Po ciemku z maską, twarzy nie widać, a na blokowiskach domy są bardzo podobne. 

 

Zamaskowane igraszki należy chyba jednak klasyfikować jako swego rodzaju rekwizyty seksualne. Wszak Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas, w wywiadzie radiowym oświadczył, że maseczki nie chronią, ale musimy je nosić aby nie zapomnieć, że jest pandemia. Jego zdaniem im więcej ludzi nosi maseczkę tym się bardziej racjonalnie zachowują. Uznał również, że jest to nasz obowiązek obywatelski, aby nosić ten rekwizyt. Maskarada ma zatem przypominać, że trwa pandemia i nie chodzi o nic więcej, a już na pewno nie o ochronę. Być może chodzi zatem tylko o to, aby nawet podczas seksu pamiętać o strasznej pandemii. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że byli oszukiwani" M.Twain

Barany żyjące całe życie w strachu przed wilkiem którym straszył je ich pasterz, zostaną ostatecznie zjedzone przez pasterza i jego rodzinę.

Portret użytkownika Ftaq

proponuję powołanie komisji

proponuję powołanie komisji osiedlowej w każdym mieście, która będzie wieczorami chodziła po domach i sprawdzała jak wyglada seks i czy są stosowane zalecenia odnosnie maseczek podczas spółkowania. Kontrole byłyby wyrywkowe, a kontrolowani nie mgoliby sie uchylać od zademonstrowania aktu płciowego w obecnosci osób kontrolujacych pod karą grzywny lub zakazy uprawiania seksu przez okrez 3 miesięcy minimum (wyjątek stanowiłby jedynie seks z kozą owcą osłem itp). Pózniej dokonywana bylaby dodatkowa kontrola czy zalecenia są stosowane! Chętni do grup kontrolujących mile widziani, zapisy u ciecia osiedlowego np. dr. Anioł ul Alternatywy 4 Smile

Portret użytkownika Zn

 Nie będzie niczym odkrywczym

 Nie będzie niczym odkrywczym dla znawców tematu ale, po raz kolejny, wymagającym nazwania rzeczy po imieniu, że  "w tym szaleństwie jest metoda". To idiotyczne "zalecenie" jest ewidentnie  jednym z elementów piorącej mózgi propagandy  mającej oddalać od siebie ludzi. W przenośni i dosłownie jest to więc element depopulacji opartej na strachu. Strach będzie też "narzędziem" skłonienia dużej części ludzi do przyjęcia szczepionkowego znamienia bestii "bez którego nikt nie będzie mógł kupować ani sprzedawać" (wg Biblii) i "bez szczepienia nikt nie będzie mógł normalnie funkcjonować" wg de Bila Gatesa, oficjalnego "wynalazcy"/ pseudo "wizjonera" "pandemii "korona" wirusowej"- frontmana środowisk antyludzkich.  Czepiacie się niektórzy "magistra-inżyniera" a on powinien być dla wielu z was autorytetem w  kwestii sprawnego opisu i pojmowania wydarzeń. Nie od dziś wiadomo że  głupszych/ płytszych mentalnie ludzi jest więcej, stąd kretyński "sarkazm". Lepiej umysłowo i duchowo przygotujcie się na to co nadchodzi bo potem będzie "płacz i zgrzytanie zębami", "geniusze". Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Kanadyjscy lekarze pogrążyli

Kanadyjscy lekarze pogrążyli się w oparach absurdu. Uważają, że ludzie nie powinni okazywać sobie czułości, bo ich zdaniem nawet podczas współżycia, mogą załapać "koronawirusa". Oni chyba zapomnieli na czym polega miłość. Kto im płaci za formułowanie takich absurdalnych teorii?

Portret użytkownika Mojeimię44

Maseczkowy rytuał

Maseczkowy rytuał szatanistyczny.

https://youtu.be/EcoI6pb4Cxc

Przedwczoraj wrzuciłem na znz zdjęcie Rity Ory gdzie na swojej stronie twitter pokazywała na jednej dłoni symbol uroborosa- bestii, żmiji pradawnej i krzyż do góry nogami. To było to zdjęcie. 

Wielu z was dało mi minusa gdyż być może uważaliście, że to przypadek, niezręczny zbieg okoliczności. Niestety nie. Interesuje mnie Rita od dłuższego czasu i mam ku temu powody. Dla przykładu kiedyś jej piosenka pomogła mi przetrwać stan depresyjny za co jestem jej wdzięczny. Więc zainteresowałem się nią. Około 6 miesięcy temu Rita przeszła na kabałę a wydarzenie te dumnie zaprezentowała w formie tatuaża. 

Nie mam nic do chrześcijańskiej wersji kabały w której na szczycie drzewa życia jest sam Jezus pod nazwą Metatron- jest to jedna i ta sama osoba. Nie jestem katolikiem a chrześcijaninem i jestem tolerancyjny co do wyobrażeń Jezusa. Problem polega na tym, że tam gdzie pojawia się drzewo życia pojawia się i szatan w postaci węża, bestii. Więc Rita kiedy okazała publicznie, że jest chrześcijańską kabalistką ściągnęła na siebie uwagę wyznawców węż, szatana, żmiji, bestii. Zaoferowali jej zapewne wiele, żeby porzuciła drzewo życia a zaczęła wyznawć szatanizm. Napewno to było złoto, diamenty, pieniądze i dalsza sława. Jezus - drzewo życia nie daje możliwości rozwoju materialnego a tylko pomaga rozwijać się duchowo. Szatan- żmija, bestia pomaga rozwijać się materialnie. Rita przyjęła znamię bestii. Na zdjęciu poniżej z wczoraj wszyskie złoto, które ma na sobie są w kształcie węża a najbardziej rzuca się w oczy branzoleta w kształcie uroborosa. 

Jeśli dalej uważacie, że to przypadek to ja wam napiszę tak. Skoro Rita wytatułowała sobie drzewo życia tzn. że jest silnie wierząca więc i te złoto też świadczy o wierze. Mesjasz mówił, że antychryst będzie zwodził nawet wybranych i że ciężko będzie mu się oprzeć. 

Dla mnie guru zwodzenia jest Jared Kushner i uważam go za naczelnego antychrysta. To on stoi za tym, że Rita przeszła z wiary w drzewo życia na wiarę w węża. Jezus mówił, że ci którzy przejdą na znamię bestii- węża lub na liczbę jego imienia 666 będą przez Boga odrzucenii. Ja mam do Rity wielki szacunek za to że jej muzyka pomogła mi wyjść z depresji i naprawdę nie chce jej krzywdy ale patrząc widzę, że pogrąża się w szataniźmie. Szkoda mi Rity odeszła od drzewa życia- Jezusa a przy drzewie stała.

https://youtu.be/ruDrVMBCLaw

 

 

 

Strony

Skomentuj