Lekarze, którzy odkryli powodujący raka enzym dodawany do szczepionek, giną w niewyjaśnionych okolicznościach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział. Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym  zbrodniarzom nas wykończyć.

 

Jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

Czy przez tą informację morduje się lekarzy?

Rzekome ofiary konspiracji szczepionkowej

Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.

W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D. Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.

Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd. To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction

Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami. Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „szczepionki służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.

Jest też pozytywna strona całej tej historii.

Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D, co udokumentowano w 59 badaniach naukowych (!). Zamordowany dr Jeff Bradstreet białko to testował u 1100 dzieci autystycznych, z czego u 85% nastąpiła poprawa, a 15% dzieci zostało całkowicie wyleczonych z autyzmu! Podobne rezultaty powinno się obserwować w przypadku innych chorób, w tym raka. Niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko , jak podaje dr Broer, zostały zamknięte w tym samym czasie gdy zamordowano lekarzy.

----

Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka, czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki które wstrzykują naszym dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia tej informacji.

Elementarna zasada depopulacji: uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.

Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.

Dr Ted Broer przekazuje w poniższym nagraniu informację o nagalazie. Wyjaśnia to o wiele lepiej niż ja. Nagranie to jego wywiad w Hagmann & Hagmann z dnia 25 lipca. Dr Ted Broer przekazał to w raporcie The Hangmann & Hangmann, po niecałej godzinie trwania audycji, ich trzygodzinny program zdjęto i każda z linii, której starali się użyć, była rozłączana... a później ich serwery padły. Był podenerwowany przekazując tą informację... obawiał się, że zostanie usunięty w stylu Hastingsa, zanim zdąży przekazać to opinii publicznej. Więc wysłuchaj jego krótkiego nagrania. To około 19 minutowe nagranie, ale najważniejsze informacje padaja w pierwszych 10 minutach. To zdecydowanie najważniejsza informacja jaką kiedykolwiek słyszałem. I musi być rozpowszechniona. PROSZĘ, WYSŁUCHAJ TEGO KRÓTKIEGO NAGRANIA!

 

Źródła:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-...

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/71786-zamordowani-holistyczni-...

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.1 (9 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3
Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Supermatoł

Za to bardzo wychowawcze jest

Za to bardzo wychowawcze jest pracowanie całe życie, łożenie na system i pod koniec dostanie figi z makiem. Poza tym to jak się dzieci wychowuje powinni decydować rodzice. Masz dzieci, to możesz im dać figę z makiem, jak uważasz to za stosowne. Jedne dzieci są rozsądne, a inne nie.

Portret użytkownika beznazwie

Szczepionki są dostępne,

Szczepionki są dostępne, "każdy" może je zbadać pod kątem zawartości. Testy na obecność metali ciężkich są stosunkowo łatwe do wykonania. Więc zamiast się kłócić kupcie sobie po szczepionce i biegiem do laboratorium zobaczyć, kto ma rację i czy w jego szczepionce jest ołów, rtęć itp.

Portret użytkownika reichwilliam

Fejknius?? Czy po zdjęciu

Fejknius?? Czy po zdjęciu można sprawdzić każdego w Ameryce jak zginął? w intenecie każdy może podszyć się pod każdego.. ważne, żeby mieć głowę na karku i samemu wyciągać wnioski Wink a projekt depopulacji ludzkości był już opracowywany w latach 70., kiedy to również ginęli naukowcy w niewyjaśnionych okolicznościach. Został na grany również odcinek dokumentalny pt. Alternative 3 dostępny na YT. I nie jest to fejknius dla ludzi, którzy szukają sprawdzonych informacji, gdyż jest on nagrany przez BBC. Historia jego emisji też jest zagadkowa. o szczepionkach wspomina również angielski piłkarz, którego nie szczepione dzieci nie zachorowały ani razu przez całe ich życie. Przykładów jest mnóstwo tylko trzeba myśleć i szukać konstruktywnie, co więcej już kilku krotnie w sprawie składu szczepionek były powoływane całe komisje oraz były prowadzone badania, których mimo że wyniki były zastraszające, to do opinii publicznej podawano fałszywe dane. Temat jest delikatny, niemniej naszym obowiązkiem jest dowiedzieć się, jakie substancje podawane są dzieciom do 18 mies ( a zastrzyków sugerowanych jest ponad 30). Suma sumarum cała farmakologia i medycyna to syf, kótrego można uniknąc i nie chorować Smile Pozdro

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Pisałam wielekrotnie, żeby

Pisałam wielekrotnie, żeby sprawdzać źródła informacji a nie pooływać się na wątpliwe media w sytu Wolnej Polski. Całe szczęście, że admin chociaż dał podpis "rzekome ofiary".Co łączy wszystkie osoby z galerii ?. Owszem, medycyna. Czy wszyscy z wykształcenia byli onklogami ?. Otuż nie.

Większość z nich była zwykłymi lekarzami rodzinnymi, którzy w życiu nie prowadzili żadnych badań na polu nowotworów.

 

* lewy, górny róg - zwykły lekarz rodzinny z zakresu chorób wewnętrznych. Ukończyła kilka specjalizacji ale żadna z nich nie dotyczyła nowotworów. Zginęłą od ciosów młotkiem  w głowę w domu podczas napadu.

* facet na dole w niebieskm uniformie, ze stetoskopem, zwykły lekarz o specjalizacji chorób wewnętrznych pracujący w małym szpitalu. Czy mógł prowadzić jakieś skomplikowane badania nad enzmami ?. Wątpie w to. Wypadek na motocyklu.

* facet w dolnym, lewym roku - lekarz, specjalizacja kręgarz. Zabity przez zazdrosnego męża. Co miałby mieć wspólnego z nowotworami tego nie wiem. Ale nawet nie był tzw. lekarzem holistycznym.

* facet w prawym dolnym rogu. Z wykształcenia fizyk plus zwykły lekarz medycyny praktykuący w niewielkiej klinice. Coś na wzrór naszych lekarzy rodzinnych. Nic wspólnego z nowotworami i holizmem. Zgiął podczas jazdy rowerem gdy w grupę kolarzy wjechał samochód.

To tylko losowo wybrane postacie, które całkowicie nie pasują do schematu. Oczywiście w tej galerii jest paru lekarzy o wysokich kwalifikacjach w dziedzinie nowotworów ale w całościowym ujęciu powiedzmy jakieś 5%.

Wydaje mi się, że ktoś stworzył sobie galerię na zasadzie wrzucenia do jednego worka tragicznie zmarłych lekarzy, z których większość nie miała nic wspólnego z nowotworami czy z tzw. holistycznym trybem zycia. Ot tak sobie, żeby to ładniej wyglądało. Im więcej tym lepiej.

Podkreślam - nie czepiam się szczepionek bo to, że jest to gigantyczny przekręt tego udowadniać nie trzeba. Czepiam się jedynie źródeł na które powołał się autor postu. To co łączy te źródła to disloser.tv - źródło o tak wątpliwej reputacji, że głowa mała. Taki śmietnik ze wszystkimi możliwymi teoriami sposkowymi od nibiru po reptylian.

.

 

Portret użytkownika Akamai

Pani jest z IPN ?

Pani jest z IPN ?

To jest artykuł komercyjny, a nie praca naukowa. 

Lepiej nieco przejaskrawić temat, by poruszyć ludzką wyobraźnię, niż w ogóle go nie poruszać tak jak to robi mainstream. A temat jest zbyt ważny, by zastanawiać się kto był holistyczny, a kto nie.

Bo nie o to chodzi, Chodzi o to, żeby się nie dać wymordować.

Pozdrowienia dla ojca dyrektora.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj