Lekarze chcą, by Prezydent Andrzej Duda zaszczepił się na COVID-19 jako pierwszy i żeby specjalna komisja zbadała czy była to prawdziwa szczepionka!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Bardzo ciekawą propozycję rządzącym opracowującym „emocjonalną” kampanię promującą szczepienia na COVID-19, zaproponował prof. Piotr Kuna.

W rozmowie na antenie Polsat News, prof. Kuna - kierownik II katedry chorób wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wyraźnie oświadczył, że w pierwszej kolejności powinny zaszczepić się osoby z pierwszych stron gazet, które do tej pory były sceptyczne wobec jakichkolwiek szczepień. Wskazał na prezydenta Andrzeja Dudę. Powiedział coś, co zaskoczyło nawet prowadzącą program dziennikarkę Agnieszkę Gozdyrę, ale prawda jest taka, że to powinien być standard na całym świecie!

Przede wszystkim powinny się zaszczepić te osoby, które bardzo często głosiły poglądy, że się nie szczepią, bo nie. Chociażby prezydent Andrzej Duda. On powinien być pierwszym, który przed kamerami zaszczepi się prawdziwą szczepionką i należy powołać komisję, która stwierdzi, że to nie jest nic sztucznego czy nieprawdziwego. […] To nie jest rodzaj żartu. Trzeba trafić do umysłów tych ludzi. Jeśli oni przedstawią swoich ludzi, mężów zaufania, którzy potwierdzą, że to jest prawdziwa szczepionka, to może to ich przekona.

To samo powinno się stać udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego!

 

Tak, niezależna komisja powinna ponad wszelką wątpliwość udowodnić, że rządzący Polską i nie tylko, faktycznie przyjmą prawdziwą szczepionkę, a nie np. sól fizjologiczną. Publiczne szczepienie ogłosili niedawno Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama i Joe Biden.

 

Byłoby świetnie, gdyby to „wielkie show” również zweryfikowała amerykańska komisja. Z wypowiedzi internautów wynika bowiem, że praktycznie nikt nie wierzy, że w czasie tej propagandowej szopki pro-szczepiennej prezydenci dostaną niesprawdzony „wynalazek” Pfizera.

 

Tak więc karty na stół, Panowie. Albo szczepionka jest naprawdę bezpieczna i wy jako pierwsi będziecie „królikami doświadczalnymi”, a społeczeństwo dostanie dowód, że faktycznie przyjęliście tę samą szczepionkę, którą dostanie cała reszta, albo przestańcie pleść swoje farmazony!

 

Źródło:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-15/prezydent-powinien-byc-pierwszym-ktory-zaszczepi-sie-przed-kamerami/?ref=kafle

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Juliako

obawiam się, że to i tak nie

obawiam się, że to i tak nie jest dowód; bo przecież można podac im szczepionkę z jakiejś czystszej serii, a motłoch dostanie coś z dodatkiem... Raczej bym optowała za szczepieniem np wszystkich chętnych na stadionie, gdzie każdy losuje swoją szczepionkę i wszyscy widzą, ze nic nie jest dedkowane temu czy innemu. Ale i tak pozostanie niezweryfikowane zagrożenie niełodności. Więc szczepcie się razem z politykami, a potem...czekamy na dzidziusie! 

 

Portret użytkownika dd

A może tak wyszczepić

A może tak wyszczepić ekspertów i doradców - odczekać powiedzmy pół roku i ocenić skuteczność szczepionki. Raczej na pierwszy ogień nie wystawia się rządzących tylko tych co im tak zaciekle doradzają jedyną słuszną metodę działania. BO jak rządzący nie przejdą próby to komu będziecie suszyć głowy?

Portret użytkownika prorocznia

Nie wiem kto tu gorszy

Nie wiem kto tu gorszy -Złośliwy Kuna czy Bojaźliwy Duda.

Prezydent, skoro jest przeciwnikiem szczepień nie może zostać zmuszony, w myśl Konstytucji.

Chyba że zmienią Konstytucję (?)

Pierwsi do zaszczepienia powinni pójść ci z Ministerstwa "Zdrowia", to chyba oczywiste.

 

Portret użytkownika euklides

Wszystkie ustawy podpisał bez

Wszystkie ustawy podpisał bez szemrania, więc żeby się nie rozdrabniać to zaszczepić komisyjnie trzeba jego i całą chołotę z Wiejskiej (może oprócz Konfederacji, która jako jedyna stawia jakiś opór albo dobrze udaje).

Strony

Skomentuj