Le Pen zapowiada wycofanie Francji ze strefy Schengen

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Marin Le Pen zapowiada, że jeśli wygra wybory prezydenckie, w pierwszych dwóch miesiącach podejmie konkretne działania dotyczące wielu gałęzi przemysłu i zawiesi udział Francji w strefie Schengen. To w ostatnich dniach najbardziej akcentowane obietnice kandydatki skrajnie prawicowego Frontu Narodowego, donosi AFP.

 

 

Le Pen podkreśliła, że nie tylko będzie dążyć do zawieszenie układu z Schengen, ale także wznowi kontrole graniczne i będzie wydalać cudzoziemców z Francji, głównie islamskich radykałów. Kandydatka na prezydenta zapowiedziała także zamiar zacieśnienia takich dziedzin, jak gospodarka i bezpieczeństwo.

 

„W pierwszych dwóch miesiącach mojego mandatu prezydenckiego, natychmiast podejmę konkretne kroki w najpilniejszych sprawach w celu wzmocnienia demokracji i rozwiązywania problemów w sferze gospodarczej i społecznej, a także w kwestii bezpieczeństwa” – cytuje słowa Le Pen AFP.

Przypomnijmy, pierwsza tura wyborów prezydenckich we Francji odbędzie się w dniu 23 kwietnia, druga - w dniu 7 maja br.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

 Tak patrzę na to wszystko,

 Tak patrzę na to wszystko, na te przepychanki na wysokich szczeblach, te wszystkie obietnice, kiełbasy, kłótnie i w ogóle ten cały teatrzyk i tak sobie myślę, co to oznacza dla zwykłego, szarego człowieka ? I doszedłem do wniosku że zwykłe gówno Smile Rzeczywistość i tak się nie zmieni, pomimo ciągłych wymian marionetek w rządach, które będą wiecznie obiecywać utopie. Nie zniknie zawiść, chwciwość, pycha, miłość do mamony, wyzysk, fabryki, konsupcjonizm, depopulacje farmakologiczne itd. Prawda jest taka, że przy obecnym poziomie degeneracji duchowej społeczeństw,ich ślepocie i obojętności niewolnictwo i tak będzie trwać w najlepsze niczym czarni na plantacji bawełny tylko my jako ci ,,nowocześni" będziemy mieli chipa w dupie i michę ryżu w postaci smartfona, aby sobie na plantacji strzelić selfika.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj