Lawina błotna zmiotła chińską wioskę

Kategorie: 

Źródło: CCTV

Niebezpieczna pogoda nie odpuszcza w Chinach, które są doświadczane ulewami już od kilku tygodni. W ich rezultacie giną setki ludzi. Dochodzi też do niebezpiecznych osunięć ziemi i błota, które mają dewastujący potencjał.

 

Niszczycielskie osuwisko, które wystąpiło w prowincji Hunan w Chinach, zmiotło niemal całą wioskę. Przebieg niebezpiecznego zjawiska udało się zarejestrować, dzięki czemu można samemu ocenić jego gwałtowny charakter.

W Chinach cały czas przybywa oiar powodzi oraz osunięć ziemi i błota. w całym kraju w ciągu ostatnich kilku tygodni zginęło z tego powodu ponad 300 osób.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Desperado

To kara za niedawno

To kara za niedawno odbywajacy się festiwal psiego mięsa ( i nie piszę o jedzeniu bo skoro inny hoduja krowy i jedza to oni moga po swojem ) pisze o tym jak te psy sa katowane i żywcem obdzierane ze skóry. Za kare całe chiny pokarane moglo by przykryc blotem. Raz a dobrze i do końca.

Portret użytkownika KubaJasiek

Desperado, a o tuczonych

Desperado, a o tuczonych gęsiach słyszałeś, a może filmik oglądałeś jak się im wpycha na siłę do gardła żarcie, żeby im wątroby nienaturalnie urosły? To nikt inny jak polscy hodowcy. Można by podać wiele podobnych przypadków znęcania się nad zwierzętami, ale to chyba nie jest tematem artykułu. Unknw

Skomentuj