Latające deskorolki staną się wkrótce rzeczywistością

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Założyciel i dyrektor generalny Omni Hoverboards Alexander Duru, wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za najdłuższy lot na hoverboardzie, zapowiedział przygotowania do masowej produkcji własnych hoverboardów. Ten środek lokomocji nie ma prawdziwego kontrolera lotu, automatycznej stabilizacji, żyroskopu ani akcelerometru.

 

„To właściwie wszystko, czym musisz zarządzać” - powiedział Duru. „To jest poziom ciągu”.

 

Zamiast kontrolera lotu, hoverboard wykorzystuje platformę elektroniczną Arduino do śledzenia wejść przepustnicy i komunikowania się z elektronicznymi kontrolerami prędkości pojazdu (ESC).

 

„To najłatwiejsza rzecz, jaką możesz sobie wyobrazić” - powiedział Duru o swojej deskolotce. „Tak właściwie to twoje ciało zapewnia równowagę. Nasze mózgi mogą się wiele nauczyć i nabywają tego jako kolejnej umiejętności. To nie jest takie trudne."

 

Alexander Duru ogłosił swój cel, aby uruchomić komercyjną wersję swojego hoverboardu, a jego strona internetowa Omni Hoverboards informuje: „Bądź na bieżąco z naszą wersją kliencką”. Chociaż Duru nie ujawnił szczegółów swoich planów komercjalizacji, powiedział, że hoverboard jego firmy „stanie się produktem, którego można używać”.

 

Oczywiście problemem jest bezpieczeństwo lotów, a Duru twierdzi, że być może rynek docelowy będzie przeznaczony tylko dla wyszkolonych pilotów i osób z doświadczeniem lotniczym. Mówi, że urządzenie będzie sprzedawane jako narzędzie sportów ekstremalnych dla każdego poszukiwacza wrażeń, który chce latać w powietrzu z ogromną prędkością.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

To nie jest przyrząd do

To nie jest przyrząd do sportów ekstremalnych lecz ekstremalne urządzenie , wysokość lotu jest odpowiednia aby zginąć gdyż nie ma spadochronów z natychmiastowym otwarciem jak poduszka powietrzna . Tak właściwie to zapewne są takie spadochrony ale siłach specjalnych więc mogą skakać z 50 m .

Portret użytkownika NiePitol

Alexandru Duru i Philippe

Alexandru Duru i Philippe Maalouf, współzałożyciele Omni Hoverboards, mówią TMZ… ich firma jest bardzo bliska wprowadzenia na rynek nowego modelu hoverboardu. Oznacza to, że … społeczeństwo wkrótce będzie mogło kupić ograniczoną podaż, która zostanie udostępniona latem lub pod koniec 2021 roku

Portret użytkownika NiePitol

Jego strona https:/

Jego strona https://omnihoverboards.com/ Szacunkowa cena deskorolki OMNI – od 37 980,00 Złotych do 75 954,00 Złotych w zależności od konfiguracji. Wiadomo trzeba doliczyć koszty przesyłki do polski z Miami Acute więc to zabawka dla bogatszego klienta zrobienie samemu takiej deskolotki o 10 000 więcej kosztuje a śmigla silniki i okablowanie trzeba z niemiec kupować bo tylko tam są takie sklepy.

Skomentuj