Kule ognia i głośne grzmoty przestraszyły mieszkańców indyjskiego stanu Kerala

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Indiach doszło do wybuchu paniki na skutek deszczu meteorów, który był widziany 27 lutego nad stanem Kerala. Wchodzące w atmosferę obiekty rozświetlały raz za razem nocne niebo, a ich lotowi często towarzyszyły również donośne eksplozje.

 

Do niezwykłych wydarzeń doszło w piątek i od tego czasu wśród lokalnych społeczności pojawiają się kolejne dziwaczne wyjaśnienia dla zaobserwowanego fenomenu. Spekulowano czy to co spadło na Indie, to rzeczywiście kosmiczne skały czy też fragmenty rakiety. Niektórzy widząc co się dzieje dzwonili na policję i do miejscowej straży pożarnej.

Okazało się, że cokolwiek spadło na Kerala, w niektórych miejscach dotarło też do powierzchni ziemi. Prawdopodobne kratery poimpaktowe zlokalizowano w południowej części stanu. Miejsce hipotetycznego upadku zlokalizowano w pobliżu wioski Karimalloor w dystrykcie Ernakulam.

Teoria jakoby na Kerala spadły odłamki rakiety nie zyskała potwierdzenia. Przynajmniej nie przyznają się do tego naukowcy z indyjskiej agencji kosmicznej ISRA. Miejscowa kontrola lotów nie zarejestrowała jednak przelotu obiektów, które zostawiały wyraźny ślad radarowy dlatego uważa się, że upadające obiekty składały się z innych materiałów niż te używane w astronautyce.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Tak spadają z nieba żydowskie

Tak spadają z nieba żydowskie aniołki, czyli wszelkie półmaterialne i niematerialne stworki okupujące ziemię i prące, poprzez swoje ziemskie podnózki i kałolizów, obecnie do wojny.

Jeszcze cała masa ich spadnie aż niebo będzie wolne od tego nazistowskiego barachła a sama pustynna ideologia śmierci i zwyrodnialstwa zwana judaizmem upadnie wraz z po****mi grającymi w tym gangu "duchowych nauczycieli".

Portret użytkownika Judeosłowianin

Ty to na każdy temat,

Ty to na każdy temat, cokolwiek by się nie działo masz zawsze swoją narkotyczną histerię do wygłoszenia. Twoje wypowiedzi przesycone jadem wskazują u ciebie na silne zaburzenia psychiczne lub narkotyki, albo jedno i drugie. Jak nie pójdziesz na odwyk to upadniesz następny jak te twoje "nazistowskie barachło".

Portret użytkownika Judeosłowianin

Gruntownej wiedzy?!

Gruntownej wiedzy?! GRUNTOWNEJ WIEDZY?! Buhahahahaha Biggrin Teraz to do***łeś kolego Biggrin Jedyna wiedza tego niezrównoważonego osobnika pochodzi z tego samego źródła co twoja "wiedza" czyli z osobistej histerii i niepowodzeń życiowych plus śmieciowych filmików z youtuba :D Nie macie w życiu sensownych ideałów to znajdujecie sobie plucie na Żydów, bo w końcu typowy polak zawsze musi znaleźć sobie winnego swojej niezdarności, no nie? Poza tym Słowianie i Żydzi to jedna rodzina więc powinieneś mnie szanować [...]. A koniec to może się zbliża co najwyżej Twój waści tetryku Smile
PS: Polska to moja ziemia obiecana, bo szkoda jej na takich jak Ty...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Słowianie i Żydzi to jedna

Słowianie i Żydzi to jedna rodzina??!! [......] Neandertalczyk Słowianinem? Jesteście zmutowana rasą Neandertalczyków, pozbawieni empatii i korzeni...
Buraki to cenne warzywo [.....]
[......]
 Nieudacznicy? żałosny jesteś... Usiłujecie swoimi spiskami takich z nas zrobić, ale się wam nie uda [...]...

Strony

Skomentuj