Kule ognia i głośne grzmoty przestraszyły mieszkańców indyjskiego stanu Kerala

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Indiach doszło do wybuchu paniki na skutek deszczu meteorów, który był widziany 27 lutego nad stanem Kerala. Wchodzące w atmosferę obiekty rozświetlały raz za razem nocne niebo, a ich lotowi często towarzyszyły również donośne eksplozje.

 

Do niezwykłych wydarzeń doszło w piątek i od tego czasu wśród lokalnych społeczności pojawiają się kolejne dziwaczne wyjaśnienia dla zaobserwowanego fenomenu. Spekulowano czy to co spadło na Indie, to rzeczywiście kosmiczne skały czy też fragmenty rakiety. Niektórzy widząc co się dzieje dzwonili na policję i do miejscowej straży pożarnej.

Okazało się, że cokolwiek spadło na Kerala, w niektórych miejscach dotarło też do powierzchni ziemi. Prawdopodobne kratery poimpaktowe zlokalizowano w południowej części stanu. Miejsce hipotetycznego upadku zlokalizowano w pobliżu wioski Karimalloor w dystrykcie Ernakulam.

Teoria jakoby na Kerala spadły odłamki rakiety nie zyskała potwierdzenia. Przynajmniej nie przyznają się do tego naukowcy z indyjskiej agencji kosmicznej ISRA. Miejscowa kontrola lotów nie zarejestrowała jednak przelotu obiektów, które zostawiały wyraźny ślad radarowy dlatego uważa się, że upadające obiekty składały się z innych materiałów niż te używane w astronautyce.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Tak spadają z nieba żydowskie

Tak spadają z nieba żydowskie aniołki, czyli wszelkie półmaterialne i niematerialne stworki okupujące ziemię i prące, poprzez swoje ziemskie podnózki i kałolizów, obecnie do wojny.

Jeszcze cała masa ich spadnie aż niebo będzie wolne od tego nazistowskiego barachła a sama pustynna ideologia śmierci i zwyrodnialstwa zwana judaizmem upadnie wraz z po****mi grającymi w tym gangu "duchowych nauczycieli".

Portret użytkownika Judeosłowianin

Ty to na każdy temat,

Ty to na każdy temat, cokolwiek by się nie działo masz zawsze swoją narkotyczną histerię do wygłoszenia. Twoje wypowiedzi przesycone jadem wskazują u ciebie na silne zaburzenia psychiczne lub narkotyki, albo jedno i drugie. Jak nie pójdziesz na odwyk to upadniesz następny jak te twoje "nazistowskie barachło".

Portret użytkownika Judeosłowianin

Gruntownej wiedzy?!

Gruntownej wiedzy?! GRUNTOWNEJ WIEDZY?! Buhahahahaha Biggrin Teraz to do***łeś kolego Biggrin Jedyna wiedza tego niezrównoważonego osobnika pochodzi z tego samego źródła co twoja "wiedza" czyli z osobistej histerii i niepowodzeń życiowych plus śmieciowych filmików z youtuba :D Nie macie w życiu sensownych ideałów to znajdujecie sobie plucie na Żydów, bo w końcu typowy polak zawsze musi znaleźć sobie winnego swojej niezdarności, no nie? Poza tym Słowianie i Żydzi to jedna rodzina więc powinieneś mnie szanować [...]. A koniec to może się zbliża co najwyżej Twój waści tetryku Smile
PS: Polska to moja ziemia obiecana, bo szkoda jej na takich jak Ty...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Słowianie i Żydzi to jedna

Słowianie i Żydzi to jedna rodzina??!! [......] Neandertalczyk Słowianinem? Jesteście zmutowana rasą Neandertalczyków, pozbawieni empatii i korzeni...
Buraki to cenne warzywo [.....]
[......]
 Nieudacznicy? żałosny jesteś... Usiłujecie swoimi spiskami takich z nas zrobić, ale się wam nie uda [...]...

Portret użytkownika Judeosłowianin

[.........] Wszystko co tu

[.........] Wszystko co tu wymieniłeś tyczy się dokładnie ciebie Biggrin Miło że się chwalisz jedzeniem randapu na śniadanie, to by nieco tłumaczyło twój narkotyczny szał lejący się z każdej wypowiedzi, twój obrzydliwy brak kultury i wychowania i nieudolność życiową. Tak [....], Słowianie i Żydzi to jedna rodzina i nie próbuj nawet skłócać jednych i drugich i skończ pluć oszczerstwami że to Żydzi kogokolwiek skłócają. Oczywiście ty musisz się jak zawsze wyżyć na Żydach, bo zbratanie się Słowian i Żydów oznaczałoby likwidację w Polsce zasiłków i socjali na których żerujesz z mojej pracy i siejesz ferment. W kraju pojednania Ojców i Synów nie byłoby dla ciebie miejsca i stąd twoja randapo-histeria [................] . Zapominasz ile twoi "syjoniści" zrobili dla tego kraju w czasie okupacji niemieckiej i ile nas ginęło aby zapanowała tu niepodległość. Więc należy się jakaś wdzięczność za to.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Acha... jeszcze jedno... Do

Acha... jeszcze jedno... Do Polaków żydowskiego pochodzenia nie mam nic... Też ciężko pracują na chleb i wielu z nich znam i sie przyjaźnię, ale do was wywłok syjonistycznych talmudycznych faszystów mam wielką nienawiść... I nie tylko ja jak tu zapewne zauważyłeś...
 Won interesy robić w Izraelu tam gdzie wasz natanihuj przywołuje...
 Polska dla Polaków!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

buhahhaaa!!! ale gościu...

buhahhaaa!!! ale gościu... Żydzi i Słowianie... Taaak... neandertalczyku... Moja kotka jak mi sie patrzy w oczy tez jej oczy mówią, żesmy tacy sami....
[............]
 Ile was zginęło na polskiej ziemi? Bezczelny zmanipulowany typku. To ja ci pokażę ile was zginęło:
 Dane statystyczne ze spisu ludności Polski w 1938 r
ogółem Polaków -ok.  34 600 000, w tym 3 500 000 żydów
dane ze spisu w 1946 r. ogółem Polaków - 24 500 000, w tym żydów ... (ukryli sie w NKWD i UB)
 Ja sie ciebie judeosłowianinie pytam:
 Gdzie sie podziało co najmniej 6 500 000 Polaków??!!
 Czyj więc holokaust był ? Wasz czy nasz?!!
 Dlaczego łżecie, że zginęło was w Polsce ponad 6 mln??
Oto inne dane statystyczne populacji żydowskiej na świecie w 1938 r:
 Ogółem 15,9 mln
a w 1946 r ogółem zydów na świecie 15,6 mln..CZYLI ZABRAKŁO OK. 500 TYS...
I TYLE WAS ZGINĘŁO. NAJMNIEJ Z CAŁEJ LUDZKIEJ POPULACJI II W.Ś.
 Czyli pouciekaliście w zakątki planety a na Słowianach został dokonany MORD!!
 SPRAWDŹ SOBIE STATYSTYKI [...]...
 

Portret użytkownika Judeosłowianin

Daruj sobie te beznadziejne

Daruj sobie te beznadziejne bluzgi bo widzę że już totalnie tracisz panowanie nad sobą. Jak śmiesz się cieszyć [...] z tego że ginęliśmy milionami?! I ty uważasz że te twoje 15,9 mln to najmniej?! Najmniej kolego zginęło Amerykanów bo ledwie kilkaset tysięcy. Nas zginęło "tak mało" bo potrafiliśmy walczyć! Podczas łąpanek i wywozów do obozów my walczyliśmy, a wy polaczki podawaliście się jak placki na talerzu! Niczym bydło staliście w kolejce do pociągów do gazu! Czytałeś kiedykolwiek "Zdążyć przed Panem Bogiem" Marka Edelmana? Tam jest to doskonale opisane. Ale ty nie chodziłeś do szkoły więc oczywiście nie czytałeś. Sami jesteście sobie winni tylu ofiar przez swoją bierność i narzekalstwo. Wasza mentalność nic się nie zmieniła. Potraficie tylko prowokować, jęczeć i zwalać winy na tych którzy wam dupska ratowali! Nie mam racji? Oczywiście że mam, skoro od razu wylewasz na mnie tony wyzwisk i to histerycznym capslockowym pismem. Ale twoje wyzwiska kolego zupełnie mnie nie wzruszają, a o tobie mówią wszystko [......] Twoją osobą powinien się zainteresować sąd i psychiatra, bo nie dość że jesteś niezrównoważony i masz psychozę maniakalno-depresyjną to popełniasz przestępstwo o sianie nienawiści na tle rasowym i religijnym.

Strony

Skomentuj