Kula ognista eksplodowała nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: public domain

Kalifornijczycy byli świadkami niezwykłego zjawiska. Późnym wieczorem we środę, 6 listopada wielu świadków zobaczyło na niebie spadającą kulę ognia, prawdopodobnie meteor. Ciało niebieskie po krótkim locie eksplodowało na znacznej wysokości, a następnie w formie fragmentów kontynuowało lot w kierunku powierzchni Ziemi.

 

O sprawie informuje lokalny kanał telewizyjny NBC-4. Wielu mieszkańców dzwoniło do stacji opisując co widzieli. Przeważały rozmaite opisy "fajerwerków" na niebie. Specjaliści nie stwierdzili do tej pory ze stuprocentową pewnością, czy była to deorbitacja jakiegoś kosmicznego złomu czy też nieznany meteoroid.

 

Warto zwrócić uwagę, że jest to już kolejna obserwacja tego typu, do której dochodzi w ciągu ostatnich dni. Uderzające jest to, że obserwacje eksplodujących kul ognia notowane są praktycznie na całym świecie od Europy, przez Amerykę Północną po Azję.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika DzieckoProwadzoneRękąBoga

Lecąca w naszą stronę

Lecąca w naszą stronę asteroida ISON swoimi odłamkami sprawi, że na naszym niebie pojawi się Ostrzeżenie, jakie przepowiedziała nam NMP w trzeciej tajemnicy Fatimskiej. Gdy pojawi się krzyż na firmamencie nieba po siedmiu dniach Bóg poprzez Ducha Św. sprawi że zobaczymy swoje grzechy, jakie w ciągu całego swojego życia popełniliśmy. Jest to ogromna Łaska Boża dla jego dzieci jakimi jesteśmy. Po trzydziestu dniach od pojawienia się znaku na niebie kolejna kometa, która już leci w naszym kierunku za asteroidą ISON rozpadnie się na kilka kawałków i uderzy w ziemię, spowoduje to wielkie kataklizmy! Więcej na ten temat znajdziecie na tych stronach http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/poland.html oraz http://paruzja.info/     Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

Portret użytkownika tupet

DzieckoProwadzoneRękąBoga

DzieckoProwadzoneRękąBoga wrote:

Lecąca w naszą stronę asteroida ISON swoimi odłamkami sprawi, że na naszym niebie pojawi się Ostrzeżenie, jakie przepowiedziała nam NMP w trzeciej tajemnicy Fatimskiej. Gdy pojawi się krzyż na firmamencie nieba po siedmiu dniach Bóg poprzez Ducha Św. sprawi że zobaczymy swoje grzechy, ....

Ów krzyż na niebie przegapiłeś. Pojawił się w lutym 2010 roku. Tutaj link do jednego z licznych źródeł http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2055 .
Tak więc bardzo proszę, nie wypatrujcie go już, a na pewno nie wiążcie go z kometą ISON.

Portret użytkownika raffi5000

juz kiedys wspominalem, ze

juz kiedys wspominalem, ze calkiem mozliwe, ze w przestrzeni nad nami moze sie toczyc calkiem realna bitwa z "innymi". wcale nie tak latwo to sobie udowodnic, ze tak sie nie dzieje...bo niby jak ? ma ktos oprocz wielkich agencji sprzet do wgladu, lub chociaz jedna prywatna satelite mogaca to obserwowac ? Nie....i tu tkwi problem. Ci co maja wystarczy, ze slowka nie pisna i tyle....nic sie nie dzieje. A zlom spada non stop....do tego tyle ciekawych obserwacji. Zasmiecaja nam umysly glupimi kamykami i chmurami wodoru jakimis, a spraw, ktore tocza sie pod nosem nie sa laskawi nawet przebaknac.

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika RMA

raffi5000 napisał:juz kiedys

raffi5000 wrote:
juz kiedys wspominalem, ze calkiem mozliwe, ze w przestrzeni nad nami moze sie toczyc calkiem realna bitwa z "innymi". wcale nie tak latwo to sobie udowodnic, ze tak sie nie dzieje...bo niby jak ? ma ktos oprocz wielkich agencji sprzet do wgladu, lub chociaz jedna prywatna satelite mogaca to obserwowac ? Nie....i tu tkwi problem. Ci co maja wystarczy, ze slowka nie pisna i tyle....nic sie nie dzieje. A zlom spada non stop....do tego tyle ciekawych obserwacji. Zasmiecaja nam umysly glupimi kamykami i chmurami wodoru jakimis, a spraw, ktore tocza sie pod nosem nie sa laskawi nawet przebaknac.

... a AMR pisał w 2012 roku, że toczy się wojna w bliskim kosmosie, gdzie ludzie w pojazdach obcych są mięsem armatnim, zewzględu na liczebność populacji...

Portret użytkownika zibi1973

Nasa cały czas robiła ludzi w

Nasa cały czas robiła ludzi w balona a tacy podsycacze jak ultra,czy radzio nie mają szarego pojęcia co się wyprawia w naszej galaktyce i nie jesteśmy sami jak to usa wcisło ludzią i naśmiewają się z wszystkich i wszystkiego jak ultrunia co za dużo tvn się naoglądał i tyle wie,nie tylko mam zdięcie z kamery ale znalazłem nagranie z losy ziemi z rozbłysku na słońcu  słyszeliście że obiekty dziwne się pojawiały, nazwałem ich zygzakowaci,żeby ich zobaczyć trzeba zatrzymać klatke i przesuwać myszką obok kropki tej czerwonej  na skali i przyciskać,powinna przesuwać się klatka po klatce a co widać to zobaczycie sami 0:02 dolny prawy róg podłużny obiekt 0:03 prawy róg widać obiekt,0;04 lewy róg następny 0:05 następny 0:06, następne 3 obiekty 0:08 może się zastanowicie zaczym minusy dostane od ultruni się nie liczy a co do tych upadków niby meteorytów nie wierzę ponieważ ten kolor jakiegoś dziwnego składnika paliwa,do tego w każdym tak samo coś przy końcu wylatuje i to tyle wystarczy dokładnie popatrzeć
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hfjPI3ipixE

Portret użytkownika radzio 1970

Zibciu,odpowiedz mi na

Zibciu,odpowiedz mi na pytanie..czerpiesz jakaś radość z życia..czy już sie poddales,,masz rodzine???czy każdy twój dzień związany jest z ,,obcymi,, z ,,onymi,,....usmiechasz sie kiedyś?????a tak na marginesie...widziałem w swoim życiu rzeczy wręcz niepojete.....to ze gatunek ludzki nie jest jedynym we wszechświecie ,to wiem.....ale....nie jestem takim frustratem jak ty człowieczku......

Portret użytkownika Mojeimnie44

chyba chłopak nie jest

chyba chłopak nie jest dzisiejszy ?heh. Potrafię swoją fretkę Zibi bardziej zrozumieć niż ciebie. Nie pij chłopie! Może ty za dużo pijesz przez to, że ci wciąż niektórzy nie wierzą?

Portret użytkownika poszukiwacz24

Przypomne coś ciekawego:

Przypomne coś ciekawego: Mianowicie fragment z Nostradamusa.
"Dziecko urodzi się z dwoma zębami"
Kamienie będą padać w Toskanii jak deszcz,
Kilka lat później nie będzie ani pszenicy,
ani jęczmienia,
Aby zaspokoić tych, którzy osłabną z głodu"
 
O kamieniach z nieba jest również w Biblii:
Ks. Jozuego 10, 11
"...Pan zrzucał na nich z nieba ogromne kamienie aż do Azeki, tak że wyginęli. I więcej ich zmarło wskutek kamieni gradowych, żniż ich zginęło od miecza Izraelitów. 12 W dniu, w którym Pan podał Amorytów w moc Izraelitów, rzekł Jozue w obecności Izraelitów: Stań słońce, nad Gibeonem! I ty, księżycu, nad doliną Ajjalonu! 13 I zatrzymało się słońce, i stanął księżyc...
To, może być coś, czego ludzkość nie pamięta, ale dzieje się okresowo.
Jest jeszcze jeden fragment w Biblii o zegarze Achaza Ks. Królewska 20 i Ks. Izajasza 38. Kiedy słońce cofnęło się o 10 stopni na zegarze słonecznym.

Strony

Skomentuj