Kula ognia przeleciała nad Hiszpanią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na niebie nad Hiszpanią, a konkretnie nad Andaluzją, przeleciała gigantyczna kula ognia, podaje Europa Press.

 

 

Imponujące zjawisko zarejestrowało pięć obserwatoriów astronomicznych w tym samym czasie. Do zdarzenia doszło 11 grudnia br. o godz. 22:25 w rejonie prowincji Jaen i Granada.

 

Zdaniem naukowców, prędkość obiektu wynosiła około 72 000 km / h. Jose Maria Madiedo, profesor na Uniwersytecie w Huelvie, ujawnił, że ze względu na duże rozmiary ciało niebieskie było w stanie przejść przez atmosferę naszej planety. Fragmenty spadły na ziemię w formie meteorytów. Obecnie prowadzone są poszukiwania ocalałych kawałków. Świadkowie twierdzą, że zjawisku towarzyszył wybuch, huk i wstrząsy.

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Antychryst666

Te znaki na Niebie i Ziemi

Te znaki na Niebie i Ziemi pokazują znikomosc i słabosc człowieka.Mamy satelity,internet,srajfony.bomby atomowe,rakiety a tu spadnie jakis duży kamień z Nieba i harat po ptokach.To pokazuje też Silę Boga Stwórcy i to taki pojazd po rajtuzach dla nas że życie na ziemi może zniszczyć zwykły pieprzony kamień.A jesli nie możemy się przed tym obronić to nasza technologia za przeproszeniem jest gówno warta.

Portret użytkownika Maryjan_66

Dobrze, że profesor

Dobrze, że profesor potwierdził to co potwierdził. Inaczej trzeba by było niegrzecznym dzieciom powiedzieć, że to spóźniony Mikołaj zbyt mocno renifery biczem posmagał - i tak jakoś wyszło, że nie będzie nowego ajfona w tym roku.

Skomentuj