Kula ognia nad Rosją

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na niebie nad terytorium okolic Krasnodaru i Stawropola ludzie obserwowali niezwykłe zjawisko.

 

Wieczorem 8 września na niebie nad terytorium okolic Krasnodaru i Stawropola obserwowano kulę ognia. Gazeta Żiwaja Kuban informuje, że zdarzeniu przyglądało się wielu świadków, a Bloknot Stawropol pisze o tajemniczym obiekcie na terytorium Stawropola. Ciało niebieskie udało się sfilmować, a film rozpowszechniany jest w sieciach społecznościowych. Większość komentatorów uważa, że to meteor, ale zdarzają się też inne opinie.

 

W rozmowie z RIA Novosti Władimir Surdin, starszy naukowiec z Państwowego Instytutu Astronomicznego im. P.K. Shternberga powiedział, że może to być satelita, który opuścił orbitę.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika paralyzator

" W rozmowie z RIA Novosti

" W rozmowie z RIA Novosti Władimir Surdin, starszy naukowiec z Państwowego Instytutu Astronomicznego im. P.K. Shternberga powiedział, że może to być satelita, który opuścił orbitę. "

Taa, oni jak zwykle "nic nie wiedzą"...

Skomentuj