„Kula ognia” na niebie przeraziła mieszkańców Kanady

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/Astroguyz/status/934510075892334594

Duży świecący obiekt obserwowano w piątek na niebie nad kanadyjską prowincją Alberta, donosi CBC News. W sieci opublikowano dużo filmów, dokumentujących to zdarzenie. Autorzy filmów zauważają, że obiekt po drodze iskrzył i gubił kawałki. Komentatorzy sugerują, że lecącym ciałem mógł być samolot, meteor lub UFO.

 

Niektórzy ludzie byli przerażeni. „Właśnie usłyszałem głośne klaśnięcie w pobliżu budynku, w którym pracuję. To na pewno nie byli kosmici, ale to było przerażające tym bardziej, że mojej córki nie było w tym czasie w domu" - tłumaczy jeden z mieszkańców.

 

„Widziałem to około północy. To było niesamowicie piękne! Film nie może tego przekazać! Szkoda, że mogłem nagrać tylko piętnastosekundowy kawałek "- powiedział inny świadek. Wcześniej informowaliśmy, że jasny meteor przeleciał nad Japonią i również wywołał niepokój wśród mieszkańców. Zatrwożeni ludzie masowo dzwonili na policję, informując o „niebieskim błysku na niebie”.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Holg

Pewnie to Chińska stacja

Pewnie to Chińska stacja kosmiczna Tiangong-1 utracili nad nią kontrolę w 2016 roku i właśnie na przełomie 2017-2018 roku miała spłonąć w atmosferze tylko nikt nie wiedział kiedy i gdzie to nastąpi, były spekulacje, że spadnie gdzieś w okolicach Hiszpanii Portugalii, a tu taka niespodzianka.

Świat jest piękny, tylko niektórzy ludzie są nieobliczalni.

Skomentuj