Kula ognia eksplodowałą nad Bośnią i Hercegowiną

Kategorie: 

Źródło: @meteordoc (Twitter)

Jasna kula ognia przemknęła po nocnym niebie nad Bośnią i Hercegowiną. Do obserwacji, doszło 22 lipca 2021 roku. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez 9 kamer Global Meteor Network.

 

Ujęcia z przelotu tego obiektu, pojawiły się już w mediach społecznościowych. Zgodnie z szacunkami astronomów, bolid zakończył swój lot na wysokości 35,2 km z końcową prędkością 5 km/h.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Starożytny kosmita

Ujęcia z przelotu tego

Ujęcia z przelotu tego obiektu, pojawiły się już w mediach społecznościowych

Tylko media głównego ścieku nie dostrzegły potrzeby poinformowania o tym bądź co bądź ciekawym wydarzeniu. Podobnie zresztą jak w przypadku przelotów korowodów star-linka. Ostatnio naliczyłem 43 szt. Wygląda uroczo, gorzej kiedy pomyślę o tym do czego mają służyć (bo przecież informacja że mają dostarczać szybki internet w trudno dostępnych miejscach jest zamachem na inteligencję normalnie myślącego człowieka).

Portret użytkownika Zenek ;)

Ludzie już powoli powinni się

Ludzie już powoli powinni się zacząć przyzwyczajać na WIELKI SZOK POZNAWCZY zwany "PRZEKRĘCENIEM SIĘ NIEBA" czy "PRZEBUIEGUNOWANIEM" (ze świata judeoNAZISTOWSKIEGO w świat CHRYSTUSOWY (LECHICKI))

 

kiedy ich umiłowanego OCA NARODU BOLSZEWICKO-BANDEROWSKO-WOLIŃSKIEGO kaczafiego wraz ze świtą ZIEMIA POCHŁONIE.... wraz SYNA GOGA bluźnicami... pomnikami pontyfikatu i resztą BEZBOŻNYCH śmieci wiar judjskich zwanych UPADŁYMI

 

A ponieważ na pewno WYWOŁA TO CHAOS ZAOPATRZENIOWY...

lepiej mieć, kto ma taką możliwość... kilkanaście butelek z OKOWITĄ na ŚWIĘTOWANIE UWOLNIENIE SIĘ ŚWIATA od WSZELAKIEJ MASCI obŻYDlistwa.... jezusowo-maryjnego....

co, jak WIESZCZYŁ NOSTRADAMUS i POTWIERDZAJĄ "ZNAKI", nastapi do GRUDNIA TEGO ROKU.

 

ALBO ZNACZNIE WCZEŚNIEJ Acute

 

PAMIETAJCIE też o ŻYDOWSKICH ANTYPOLSKICH KNOWANIACH nad wywołaniem w Polsce całej Polsce" POLŁYNA 2021" z okazji ŚWIĘTA NAZISTÓW zwanego Jon HITLER, czyli tego samego jakie było (zapewne) 17 września 1939 jak WBIJALI SĄSIADOM NÓŻ w PLECY... i jak OKRADALI i MORDOWALI PODSTĘPNIE NOCA EGIPCJAN... za faraona... bo to ulubiony modus operanti tych twarów sitcina.

 

NIE DAJCIE SIĘ NA NIE NABRAĆ ani na SZEKLE DAWANE ZA MORDOWANIE WSPÓLBRACI zwane "POMAGANIEM w SZEPIONKOWANIU".... bo SKOŃCZYCIE JAK JUDASZ tylko gorzej.

NO I NAWRACANIU SIĘ.....z BLUŹNIERSTW (judeo)KATOLICKICH... OSTATNI GWIZDEK na to... NA ASPOSTAZJĘ ... NIECH WAS NIE ZWIEDZIE FAŁSZYWY ROZŁAM KOŚCIOŁA jaki włąśnie FRANCA WATYKAŃSKA PRÓBUJE WYWOŁAĆ tzw RYTEM TRYDENCKIM. OBA SĄ PRZEKLĘTE w OCZACH BOGA... jak i sami GOJOZYDZI zwani katolicy.

Portret użytkownika Zenek ;)

Minusujcie, minusujcie..

Minusujcie, minusujcie.. TYLKO POWIEDZCIE MI głupki ILU Z WAS

 

JEST W STANIE POWIĄZAĆ PODSKAKIWANIE KACZYŃSKIEGO na MAJDANIE w rytm muzyczki "REZAĆ (MORDOWAĆ) LACHA"

co czynił na początku BOLSZEWICKIEJ REWOLUCJI ŻYDOWSKIEJ na Majdanie czynonej jak zwykle rękami ukrskiego motłochu tzw banderowcówz FIZYCZNĄ REALIZACJĄ tego REZANIA LACHA czyli

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) EKONOMICZNYM - pozbawienie możliwości zarobkowania Polaków, drożyzna cenowa w sklepach, ciągły wzrost i licznba danin

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) MEDYCZNYM - odcięcie ludzi od lekarza na rzecz wróżbiarstwa (teleporad) odcięcie ludzi od LEKÓW, MORDOWANIE LUDZI SZCZEPIONKAMI (do 5 lat ZGON do ZAKRZEPICY czym się itwórcy szczepionek SZCZYCĄ to ta MITYCZNA ich SKUTECZNOŚĆ, nie w LECZENIU COVIDDA a UŚMIERCANIU)

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) PSYCHICZNYM - maseczki, ciągły lockdawn, odcięcie od możliwosci rkreacyjunego spędzania wolnego cczasu, wakacji, wyjazdó, spotkań w gronie znajomyhc

 

no KTÓRY CWANIAK był TAK BYSTRY

 

bo "POLŁYŃ 2021" jest tylko tych MORDÓW tego REZANIA "WISIENKĄ na TORCIE".....  SZAMPANEM na Jon Kippur.... pisielców...

 

SPEŁNIENIEM MARZEŃ KACZYCŃKIEGO o ZOSTANIU NAJZNAMIENITSZYM ŻYDOWSKIM LUDOBÓJCĄ CHRZEŚCIJAN SPOŚRÓD LUDOBÓJCÓW... by być SŁAWNIEJSZY niż TW BOLEK i TW LOLEK razem wzięci

Portret użytkownika Zenek ;)

W PODOBNY SPOSÓB, KOŻYSTAJĄC

W PODOBNY SPOSÓB, KOŻYSTAJĄC Z TAKICH SAMYCH METOD TYLKO WDRAŻANYCH POD INNYM "KŁAMSTEWKIAMI"

 

NAZIŚCI MASCHIACHA WYMORDWYWALI ORMIAN w latach 1915–1917

 

WIĘC BACZCIE BYŚCIE JAK ONI NIE SKOŃCZYKLI NA KRZYŻACH....

 

JAKO "ŚWIECZKI" I  "WISIENKI" NA JON HITLER Z OKAZJI "POLŁYNIA 2021" WE WRZEŚNIU 17

 

JAK KOLEJNA 4 JUŻ FALA ŻYDOWSKIEGO LUDOBÓJSTWA BĘDZIE BUSZOWAŁA PO POLSKICH DOMACH ZE ŚMIERCIĄ

 

BO RZAD MA KAZANE WYMORDOWAĆ CO NAJMNIEJ 70 % LUDNOŚCI POLSKIEJ (NIE POLSKI) DO TEJ DATY...

 

WDROŻENIA ŚWIATOWEJ neSSary ZWANEGO TEŻ "GLOBAL AUSCHWITZ" (aka BIBLIJNE BABIONSKIE NIEWOLNICTWO GOJÓW 1800-1300 PNE TAK +-)

 

Portret użytkownika Quark

Zenek , a pójdże gdzieś

Zenek , a pójdże gdzieś sprawdzić czy cię tam nie ma co ? Po kiego grzyba zaśmiecasz przestrzeń pod każdym artykułem swoimi "rewelacjami" !? Czy Ci kapliczka na głowe upadła jak spałeś czy do kadzidła wpadłeś podczas chrztu , że tak Cię zaczadziło ? 

Portret użytkownika Leokadia Szpryca

A ty Quark co, zgrywasz

A ty Quark co, zgrywasz nadwornego cenzora ZNZ Smile aż tak cię oświeciło ? Lol Ponoć największe oświecenie osiąga się umieszczając fallusa w anusie, jak myślisz dla czego elity praktykują i promują takie czynności Smile

 

Portret użytkownika Quark

Osobiście nie interesują mnie

Osobiście nie interesują mnie Twoje upodobania seksualne ale skoro Ci to pomaga "sięgnąć wyżyn" to mnie to nie przeszkadza ... Jak namolnej muchy nie będziesz odpędzać to w końcu wejdzie Ci do nosa , tak samo jest tutaj - trzeba pokazywać komuś namolnemu , że pewne zachowania nie są akceptowalne , może w końcu się opamięta ! Jak ktoś się rozpycha w autobusie albo w sklepowej kolejce to też mu nie zwrócisz uwagi - bo nie wypada ? 

No a jak bardzo chcesz to mogę Ci pomóc w osiągnięciu oświecenia , odpowiednie narzędzie w "słusznym rozmiarze" też mam ..  

Portret użytkownika Alien1974

.............................

........................................ Proponuję pisać do NASA i innych agencji kosmicznych w celu nagłośnienia tematu Nibiru, bo zastanie nas późna starość, zanim oni ją odnajdą. NASA źle szuka tej Nibiru, bo ona jest za daleko, a jednocześnie zbyt blisko pasa Kuipera, który uniemożliwia jej zlokalizowanie poprzez teleskop WISE. Wychodzi na to, że Amerykanie przechwalają się za bardzo skutecznoęcią WISE'a, bo kryształki lodu jednak bkokują promieniowanie podczerwieni na tyle, że WISE nie jest w stanie jej wykryč. Wysokość orbity 525 km dla WISE jest zdecydowanie za mała do wykrycia Nibiru. 

Strony

Skomentuj