Kula ognia eksplodowałą nad Bośnią i Hercegowiną

Kategorie: 

Źródło: @meteordoc (Twitter)

Jasna kula ognia przemknęła po nocnym niebie nad Bośnią i Hercegowiną. Do obserwacji, doszło 22 lipca 2021 roku. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez 9 kamer Global Meteor Network.

 

Ujęcia z przelotu tego obiektu, pojawiły się już w mediach społecznościowych. Zgodnie z szacunkami astronomów, bolid zakończył swój lot na wysokości 35,2 km z końcową prędkością 5 km/h.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Starożytny kosmita

Ujęcia z przelotu tego

Ujęcia z przelotu tego obiektu, pojawiły się już w mediach społecznościowych

Tylko media głównego ścieku nie dostrzegły potrzeby poinformowania o tym bądź co bądź ciekawym wydarzeniu. Podobnie zresztą jak w przypadku przelotów korowodów star-linka. Ostatnio naliczyłem 43 szt. Wygląda uroczo, gorzej kiedy pomyślę o tym do czego mają służyć (bo przecież informacja że mają dostarczać szybki internet w trudno dostępnych miejscach jest zamachem na inteligencję normalnie myślącego człowieka).

Portret użytkownika Zenek ;)

Ludzie już powoli powinni się

Ludzie już powoli powinni się zacząć przyzwyczajać na WIELKI SZOK POZNAWCZY zwany "PRZEKRĘCENIEM SIĘ NIEBA" czy "PRZEBUIEGUNOWANIEM" (ze świata judeoNAZISTOWSKIEGO w świat CHRYSTUSOWY (LECHICKI))

 

kiedy ich umiłowanego OCA NARODU BOLSZEWICKO-BANDEROWSKO-WOLIŃSKIEGO kaczafiego wraz ze świtą ZIEMIA POCHŁONIE.... wraz SYNA GOGA bluźnicami... pomnikami pontyfikatu i resztą BEZBOŻNYCH śmieci wiar judjskich zwanych UPADŁYMI

 

A ponieważ na pewno WYWOŁA TO CHAOS ZAOPATRZENIOWY...

lepiej mieć, kto ma taką możliwość... kilkanaście butelek z OKOWITĄ na ŚWIĘTOWANIE UWOLNIENIE SIĘ ŚWIATA od WSZELAKIEJ MASCI obŻYDlistwa.... jezusowo-maryjnego....

co, jak WIESZCZYŁ NOSTRADAMUS i POTWIERDZAJĄ "ZNAKI", nastapi do GRUDNIA TEGO ROKU.

 

ALBO ZNACZNIE WCZEŚNIEJ Acute

 

PAMIETAJCIE też o ŻYDOWSKICH ANTYPOLSKICH KNOWANIACH nad wywołaniem w Polsce całej Polsce" POLŁYNA 2021" z okazji ŚWIĘTA NAZISTÓW zwanego Jon HITLER, czyli tego samego jakie było (zapewne) 17 września 1939 jak WBIJALI SĄSIADOM NÓŻ w PLECY... i jak OKRADALI i MORDOWALI PODSTĘPNIE NOCA EGIPCJAN... za faraona... bo to ulubiony modus operanti tych twarów sitcina.

 

NIE DAJCIE SIĘ NA NIE NABRAĆ ani na SZEKLE DAWANE ZA MORDOWANIE WSPÓLBRACI zwane "POMAGANIEM w SZEPIONKOWANIU".... bo SKOŃCZYCIE JAK JUDASZ tylko gorzej.

NO I NAWRACANIU SIĘ.....z BLUŹNIERSTW (judeo)KATOLICKICH... OSTATNI GWIZDEK na to... NA ASPOSTAZJĘ ... NIECH WAS NIE ZWIEDZIE FAŁSZYWY ROZŁAM KOŚCIOŁA jaki włąśnie FRANCA WATYKAŃSKA PRÓBUJE WYWOŁAĆ tzw RYTEM TRYDENCKIM. OBA SĄ PRZEKLĘTE w OCZACH BOGA... jak i sami GOJOZYDZI zwani katolicy.

Portret użytkownika Zenek ;)

Minusujcie, minusujcie..

Minusujcie, minusujcie.. TYLKO POWIEDZCIE MI głupki ILU Z WAS

 

JEST W STANIE POWIĄZAĆ PODSKAKIWANIE KACZYŃSKIEGO na MAJDANIE w rytm muzyczki "REZAĆ (MORDOWAĆ) LACHA"

co czynił na początku BOLSZEWICKIEJ REWOLUCJI ŻYDOWSKIEJ na Majdanie czynonej jak zwykle rękami ukrskiego motłochu tzw banderowcówz FIZYCZNĄ REALIZACJĄ tego REZANIA LACHA czyli

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) EKONOMICZNYM - pozbawienie możliwości zarobkowania Polaków, drożyzna cenowa w sklepach, ciągły wzrost i licznba danin

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) MEDYCZNYM - odcięcie ludzi od lekarza na rzecz wróżbiarstwa (teleporad) odcięcie ludzi od LEKÓW, MORDOWANIE LUDZI SZCZEPIONKAMI (do 5 lat ZGON do ZAKRZEPICY czym się itwórcy szczepionek SZCZYCĄ to ta MITYCZNA ich SKUTECZNOŚĆ, nie w LECZENIU COVIDDA a UŚMIERCANIU)

 

* z MORDOWANIEM (REZANIEM LACHA) PSYCHICZNYM - maseczki, ciągły lockdawn, odcięcie od możliwosci rkreacyjunego spędzania wolnego cczasu, wakacji, wyjazdó, spotkań w gronie znajomyhc

 

no KTÓRY CWANIAK był TAK BYSTRY

 

bo "POLŁYŃ 2021" jest tylko tych MORDÓW tego REZANIA "WISIENKĄ na TORCIE".....  SZAMPANEM na Jon Kippur.... pisielców...

 

SPEŁNIENIEM MARZEŃ KACZYCŃKIEGO o ZOSTANIU NAJZNAMIENITSZYM ŻYDOWSKIM LUDOBÓJCĄ CHRZEŚCIJAN SPOŚRÓD LUDOBÓJCÓW... by być SŁAWNIEJSZY niż TW BOLEK i TW LOLEK razem wzięci

Portret użytkownika Zenek ;)

W PODOBNY SPOSÓB, KOŻYSTAJĄC

W PODOBNY SPOSÓB, KOŻYSTAJĄC Z TAKICH SAMYCH METOD TYLKO WDRAŻANYCH POD INNYM "KŁAMSTEWKIAMI"

 

NAZIŚCI MASCHIACHA WYMORDWYWALI ORMIAN w latach 1915–1917

 

WIĘC BACZCIE BYŚCIE JAK ONI NIE SKOŃCZYKLI NA KRZYŻACH....

 

JAKO "ŚWIECZKI" I  "WISIENKI" NA JON HITLER Z OKAZJI "POLŁYNIA 2021" WE WRZEŚNIU 17

 

JAK KOLEJNA 4 JUŻ FALA ŻYDOWSKIEGO LUDOBÓJSTWA BĘDZIE BUSZOWAŁA PO POLSKICH DOMACH ZE ŚMIERCIĄ

 

BO RZAD MA KAZANE WYMORDOWAĆ CO NAJMNIEJ 70 % LUDNOŚCI POLSKIEJ (NIE POLSKI) DO TEJ DATY...

 

WDROŻENIA ŚWIATOWEJ neSSary ZWANEGO TEŻ "GLOBAL AUSCHWITZ" (aka BIBLIJNE BABIONSKIE NIEWOLNICTWO GOJÓW 1800-1300 PNE TAK +-)

 

Portret użytkownika Quark

Zenek , a pójdże gdzieś

Zenek , a pójdże gdzieś sprawdzić czy cię tam nie ma co ? Po kiego grzyba zaśmiecasz przestrzeń pod każdym artykułem swoimi "rewelacjami" !? Czy Ci kapliczka na głowe upadła jak spałeś czy do kadzidła wpadłeś podczas chrztu , że tak Cię zaczadziło ? 

Strony

Skomentuj