Kto strzelał na Majdanie, czyli kulisy zamachu stanu na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Sprawa zamachu stanu na Ukrainie zaczyna wyglądać coraz gorzej. Okazuje się, że potwierdzają się wcześniejsze doniesienia mediów rosyjskich, które twierdziły, że to opozycja strzelała do swoich w Kijowie.

 

Dopóki mówili tak tylko Rosjanie można było to zrzucać na propagandowy przekaz, ale zaczyna się pojawiać coraz więcej dowodów na to, że przynajmniej części demonstrantów strzelano w plecy. Widać to zresztą dokładnie na filmie, który swego czasu po masakrze stał się symbolem tych wydarzeń.

 

Pierwsze informacje o tym, że snajperzy mogli pochodzić z opozycji pojawiły się bardzo szybko. Świadczył o tym fakt, że wśród ofiar zajść z 20 lutego było ponad dwudziestu milicjantów. Ten dziwny fakt zupełnie przemilczały nasze media.

 

Potem, prawdopodobnie rosyjskie służby specjalne, opublikowały na YouTube zapis rozmowy telefonicznej szefowej MSZ UE, baronessy Katarzyny Ashton z estońskim ministrem spraw zagranicznych Urmasem Paetem. Był on przedstawicielem UE w czasie tego kryzysu i z jego słów wynika, że snajperzy mogli pracować dla opozycji. MSZ Estonii potwierdził prawdziwość tej rozmowy więc to nie manipulacja. Znowu nasze media usłużnie to przemilczały.

 

Następnie w rosyjskiej telewizji Rossija wystąpił były szef ukraińskich służb specjalnych Oleksandr Jakimenko, który otwarcie oświadczył, że strzelali, jak to określił "prozachodni organizatorzy protestów na Majdanie". Według niego większość strzałów padała z dwóch budynków zajmowanych przez rebeliantów, gmachu kijowskiej filharmonii i hotelu Ukraina.

 

Te rewelacje również zostały przemilczane i dopiero gdy temat podjęły media niemieckie nasze polskojęzyczne kanały postanowiły o tym wspomnieć. Zapewne uznano, że już można. Mimo, że dowody są mocne jak dymiący pistolet, nadal niektórzy "komentatorzy" sugerują, że może i strzelani z budynków zajmowanych wtedy przez protestujących, ale ktoś mógł podszywać się pod demonstrantów.

 

Cały obraz sytuacji dopełniają ujawnione przez służby specjalne rozmowy berkutowców, którzy gorączkowo dopytują się kto strzela skoro oni są na stanowiskach i wiedzą, że nie ma rozkazu do działania, widzą padające strzały i starają się zlokalizować strzelających snajperów bo sami stali się zagrożeni.

 

Prawda powoli wychodzi na wierzch i jest ona bardzo bolesna dla tej strony konfliktu, którą wspierają między innymi polskie władze. Nie można tego co się tam stało nazywać inaczej niż zbrojnym przejęciem władzy, a wezwania puczystów do postawienia Wiktora Janukowycza przed Trybunałem w Hadze za masakrę na Majdanie brzmią już dzisiaj jak ponury żart.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika bex

Nie cierpie ruskich mongołów

Nie cierpie ruskich mongołów z maskwy ,szczególnie ,ale jest coraz więcej faktow potwierdzających typowo Banderowskie-UPApowskie wywołanie rewolucji na Majdanie ,Co tu się dziwic ta prymitywna , azjatycka -ukraińska dzicz MORDOWAŁA SWOICH ,aby wywołać rewolucję taka samo jak ZAMORDOWALI -BANDER-UPA 20 tyś ukraińców przeciwnych wymordowaniu 300 tyś.Polaków na Wołyniu i woj,wschodnich Ukraińcy wymordowali około 20 tys swoich -.Ukraińców ,którzy nie poierali UPA!!!  Na Majdanie zrobili to samo! ,potwierdza to zresztą człowiek do którego mam wielki podziw i zaufanie ks.Tadeusz Izakowicz Zalewski .http://isakowicz.pl/dr-iwan-kaczanowski-wiekszosc-zabitych-na-majdanie-to-ofiary-uzbrojonych-aktywistow/

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika saturas13

Brawo Nostra Damus Niech

Brawo Nostra Damus Niech mondrale  przytoczæ swoje argumenty bo zadnych ze srtrony gejoentuzjastów nie widzë Jedyne co przyniosła uniagejropejska  to dług który siëga już ponad 1000 miliardów a nie jak pisałem wcześniej 800  i galopujące bezrobocie wsrod osób po 40 No oczywiście nie omieszkam wspomieć o duszeniu podatkami  rodzimego przemysłu  i uwlnianiem od tegoż podatku zachodniego kapitału  Jeszcze raz poproszę euroentuzjastów o wyjaśnienie Dlaczego wróg polski  jakim był i jest wedłóg was naród rosyjski zostawił nas z 23  miliardami  dlugu  ai całą infrastrukturą  a życzliwa unia rożłożyła naszæ gospodarkë na łopatki i dusi nas dalej wprowadzajac hore dyrektywy typu zakaz wędzenia  i zmusza do zadłużania Jeszcze raz pyam kto widział tæ kasë która została niby pożyczona i za którą naszą pracą  jest  spłacana Gzie te środki zostały zainwestowane Odpowiedzcie mi euroentuzjaści no bo chyba nie w rolnictwie bo tam podobno daje unia Przemysł tez nie bo ostatnio narodowe bizznesy to tylko stadiony  Więc gdzie 1000 miliardów i nie widać tego w gospodarce  Dziwn I to rosja jest wrogiem z zadłuzeniem które sięga u nich kilka procęt pkb Popatrzcie kto jest dobrym gospodarzem u siebie i z niego bierzcie przyklad a nie z gospodarek bankrutów 

Portret użytkownika Nostra Damus

Wesoło będzie, jak Unia

Wesoło będzie, jak Unia Gejropejska zapuka do drzwi, byśmy oddali długi; n.p. Grecja, Hiszpania (50% bezrobocia), Francja (50% bezdomnych) itd.

Jeszcze brak w tej statystyce Ukrainy...

Widać, idioci rzędzą w Unii. Teraz się pokapowali, że się na Ukrainie "przejechali", ale za późno.

Za ich głupotę i idiotyzm przelewa się niewinna krew. Ale ich to nie obchodzi.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika heddon

Jednak zaglądam na ten

Jednak zaglądam na ten antypolski portal, żeby odnieść sobie ciśnienie i owszem, nie zawodzę się. Najemnicy ambasady FR oraz rusofile nie próżnują. Właśnie opublikowali materiał, z którego nie wynika absolutnie nic, ale z założenia ma on usprawiedliwiać działania tow. Putina
Rusofilu podpisujący swoje artykuły (?) jako admin, wbij se do łba że
1.    Snajperami na Majdanie byli najemnicy Kremla
2.    Celem tych krwawych prowokacji było uzyskanie pretekstu do odzyskania przez Rosje Krymu
3.    Krym jest potrzebny Rosji do obniżenia kosztów budowy gazociągu południowego
4.    Działania Rosji nie maja na celu żadnych innych zmian na mapie świata, bo Rosja jest na to za słaba. Wszystkie lokalne inicjatywy zmierzające do oderwania fragmentów Ukrainy do Rosji są Kremlowi niewygodne, jako niezaplanowane
5.    Jako Polak pamiętający nieludzkie zbrodnie Ukraińców mam w rzopie los tego narodu, ale retoryka typu „banderowcy” to typowe kacapskie zagranie i każdy, kto podpiera swoje argumenty takim tekstem opiera się na instrukcjach z Moskwy. Wcześniej każdy przeciwnik wyczynów  ZSRR był hitlerowcem, dziś jest banderowcem. Albo ich zwolennikiem. ZSRR nadal istnieje – we łbach rzeszy homo-sovieticus  
6.    Ani Rosjanie, ani Ukraińcy nie są Słowianami od setek lat. Od kiedy chazarskie chordy Czingis-chana przerżnęły wszystkie wasze kacapskie kobiety, we krwi kolejnych pokoleń macie już tylko azjatycką nienawiść, okrucieństwo i rządzę władzy. Nie jesteście Słowianami, więc nie wycierajcie sobie ryjów tym hasłem.  
7.    Tow. Putin z matki Szlomow obecnie nie zamierza otwarcie walczyć z judaistycznym Chabadem, bo na razie nie ma na to pary. Owszem, zamierza odrodzić judaistyczne imperium Chazarów i kiedyś stanąć do walki, ale musimy pamiętać, że to są dwa łby tej samej hydry, żrące się o władzę od tysięcy lat. Dla nas najlepiej byłoby aby oba się zagryzły.
8.    Jedyny odór czosnku na tym forum wyczuwam od zwolenników Putina, co akurat nie dziwi mnie wcale

Portret użytkownika Zenek

1. Jeszcze przez zamieszkami

1. Jeszcze przez zamieszkami na Majdanie na Ukrainie widziano żydowskich snajperów z ichnich służb specjalnych.
2. Istnieje dostępny publicznie wywiad z jednym z nich w jakim "ten człekokształtny osobnik z rasy panów" chwali się iż "musiał zorganizować "protest" bo się krew nie lała".
3 Strzały jakie doprowadziły do śmierci ponad 100 osób choć niektórzy wskazują iż było ich ponad 400 padały z miejsc w jakich były zorganizowane "amerykańskie punkty wsparcia dla demokratycznej ukrainy".
4. Po przejęciu władzy na Ukrainie przez nazistowsko-syjonistyczne bojówki prawego sektora i swobody naczelny rabin ukrainy otwarcie wyraził radość z tego powodu wzywając "do wyrezania reszty ruskich mieszkających na Ukrainie".
5 Istnieją dostępne w necie wypowiedzi innego podobnego rasistowsko-satanistycznego kacyka judaizmu otwarcie nawołującego do "prowokowania rosyjskiej odpowiedzi militarnej" bo wraz z postępami armii Rosji i jej wkraczeniem na tereny Turcji "czas powrotu meshaiaha przyblizy się drastycznie".
 
To są fakty w przeciwieństwie do ściewomedialnej propagandy nazistowskiej jaką "serwujesz".
 
PS. Polakiem to ty nie też jesteś, co najwyżej polskojęzycznym oszołomem ze zinfiltrowanej przez mosaad sekty smoleńskiej. Bratem w banderowszczyźnie tych z Majdanu.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Nostra Damus

Punkt 1: kłamstwo. Punkt 2:

Punkt 1: kłamstwo.
Punkt 2: głupota
Punkt 3: niznajomość tematu, nie zgadza się.
Punkt 4: idiotyzm
Punkt 5: nie jesteś Polakiem
Punkt 6: chazarskie chordy "Chingis-Chana" przerżnęły wszystkich twoich przodków. Nie jesteś Słowianinem.
Punkt 7: bzdura.

Diagnoza:
Idź się leczyć.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Stara Baba

Już widzę te zdziwione gęby

Już widzę te zdziwione gęby jankesko-żydoskie, oni nie mogą w to uwierzyć : jak można zdobyć inny kraj bez wystrzału, bez lotniskowców, bez dronów, bez napalmu, bez obozu koncentracyjnego Guantanamo, bez propagandy  w telewizorze?
A Punin - choć to nielada skurwiel- wysłał rosyjskich turystów, bez karabinów, i wygrał wojnę na Krymie i w pozostałych wschodnich obwodach.
 
 

Portret użytkownika aximia

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=L-tTzlvcV-s
 
Samozwańcze władze Ukrainy celowo ukrywają liczbę zabitych. 
Wolontariusze medyczni: „Na ile nam wiadomo zginęło 780 osób. Na tą liczbę składa się około 300 osób, którzy zniknęli ze szpitali i innych punktów medycznych – ich wywieziono i spalono w krematoriach. Ci ludzie są poszukiwani ale nie można ich odnaleźć. W Domu Związków Zawodowych na czwartym i ósmym piętrze było około 200 rannych którzy nie mogli samodzielnie poruszać się, nie widzieli, mieli czaszkowo – mózgowe urazy – oni spłonęli żywcem. A trupy wywieziono w niewiadomym kierunku mini busy volkswagen, czarne, bez tablic rejestracyjnych(…)” 

Strony

Skomentuj