Książę William powiedział, że należy rozwiązać problem przeludnienia w Afryce, aby uratować zwierzęta!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa ma bardzo poważny problem demograficzny - rodzi się zbyt mało dzieci, a w dodatku obserwujemy wymianę populacji, co oznacza, że kultura Europejczyków zostanie w przyszłości zastąpiona inną. Tymczasem w Afryce sytuacja jest odwrotna. Kobiety rodzą dużo dzieci, zaś społeczeństwa rozrastają się w bardzo szybkim tempie. Według księcia Williama, wyraźny wzrost populacji w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać. Tu pojawia się poparcie dla technik depopulacyjnych.

 

Książę Cambridge uczestniczył na gali fundacji Tusk Trust, która zajmuje się ochroną przyrody w Afryce. Przemawiając w Londynie zwrócił uwagę, że za jego życia populacja dzikich zwierząt w skali globalnej spadła o ponad połowę. Z kolei populacja ludzi w Afryce rośnie w bardzo szybkim tempie, a według przewidywań, do 2050 roku będzie ponad dwa razy większa w porównaniu do obecnego stanu. To daje wzrost o około 3,5 miliona ludzi na miesiąc.

Książę William - źródło: World Bank/CC BY-NC-ND 2.0

Książę William wskazuje na urbanizację, rolnictwo oraz rozwój infrastruktury jako zagrożenia dla dzikich zwierząt i proponuje natychmiastowe podjęcie działań. Nie powiedział tego wprost, lecz z jego wypowiedzi wynika, że chodzi o obniżenie demografii lub nawet depopulację Afryki.

 

Jego pomysł zdają się potwierdzać członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Lata temu książę Karol oraz książę Filip wypowiadali się w podobnym tonie i ostrzegali, że populacja ludzi wciąż rośnie i należy coś z tym zrobić bo Ziemia nie będzie w stanie nas wszystkich pomieścić. Orędownikiem depopulacji jest także Bill Gates, który powiedział w 2010 roku:

"Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%."

Podczas gdy książę William, który spodziewa się trzeciego dziecka chce ograniczenia populacji ludności w Afryce w trosce o zwierzęta, Europa powoli wymiera ale nie znajduje to zbyt wielkiego zainteresowania. Taki najwyraźniej jest plan globalistów, którzy regularnie mówią o konieczności pozbycia się części ludności. To już się dzieje poprzez aborcje, stosowanie antykoncepcji, propagowanie wygodnego stylu życia bez zakładania rodziny i rodzenia dzieci oraz masowe sterylizacje kobiet w Afryce.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Adam54444

a moze ktos powinien pomyslec

a moze ktos powinien pomyslec o zwierzetach? umieraja w meczarniach bo czlowiek wycina lasy, zatruwa glebe. a te gospodarskie jak kurczaki czy swinie hoduje w coraz mniejszych klatkach bo ludzie czikeny lubia jesc. czlowiek sie zrobil konsumentem ktory zre i chce wiecej dobrego jedzenia-a dobre to mieso. dzikie zwierzeta gina wiec zeby sie oplacalo hodowla w klatkach w stodole bez okien. opamietajcie sie ludzie i zacznijcie kontrolowac przyrost. wystarczy utrzymac na jednym poziomie. jak wody zabraknie to bedzie placz. tak to hulaj dusza. mozna niszczyc lasy, zwierzeta bo sie nie obronia, byle sie oplacalo

Portret użytkownika Ogo Pogo

William książe? A może wprost

William książe? A może wprost Willhelm z rodu Gotha-Coburg a nie wymyślonej na prędce dynastii Windsorów.To prusko niemiecki doprawiony chazarstwem qtas podrobiony na angola.Zresztą jak cała familia.Wymyślona ,stworzona przez chazarów dynastia ,która przejęła kiedyś prawie całą Europę.Teutoński gen bestialstwa tkwi w nich .Jest stale aktywny wzmocniony masońskim sprzężeniem.Jasne jest wszystko.Likwidacja rasy białej.Zniszczenie jej korzeni zaczynając od "Rewolucji Francuskiej" zainspirowanej chazarstwem.Najpierw marchewką ,znaczy dobrobytem jednocześnie trując hedonizmem,genderem,ideami szkoły chazarsko frankfurckiej.I udało się.Pozostaliśmy my Polacy.Krnąbni i niezmiennii w swojej tradycji.Siłę daję nam starożytny gen lechicki.Kombinują już jak nas wytruć,zabić.Mengele Radziwiłł,Wielki Konstanty polakopodobna szuja.Posobkiewicz pomocnik Mengele Radziwiłła i terror szczepionkowy.Zatruta żywność dla zwiększenia efektu.Dla pewności import rzeżników ukrotroglodyckich ,którzy potajemnie ostrzą siekiery ,piły,kosy,noże.To wszystko przy wsparciu naszych niby polskich katolickich władz.Tuska bis, Nikodema Dudy,pozera ,pajaca i jak tusk narciarza.Szydło, Premierzycy jak najbardziej katolickiej.Prezesa ,co miesięcznego katolika ,który co miesiąc obchodzi miesiecznicę rytualnego mordu  dokonanego w Smoleńsku i zawiedziony Narodem, szykuje nam też rytualne, szczepienno trujące odejście.Dlatego pytam was faryzeusze pisowscy:V NIE ZABIJAJ?CZY WY JESTEŚCIE MASONAMI JAK WILHELM ups WILLIAM? Czy wy również realizujecie depopulację wzorem sąsiadów?Widzę w tym wszystkim jeden współny element.Powstający Polin ma być wzorem ,idealnym odbiciem współczesnego Israela.Otoczony państwami arabskimi :Kalifaty niemiecki,francuski,szwedzki,duński norweski z jednej strony i zniewolonymi czeskimi ,słowackimi,białorusińskimi słowianami oraz bałtami z drugiej strony .Z przejętym w prezencie Kaliningradem.Z upadlińcami pełniącymi rolę Palestyńczyków i niewolników.Bez Polaków.Zgładzonych przy powszechnej europejskiej i nie tylko aprobacie.Zaprojektowana kompozycja jest jak najbardziej odpowiednia dla chazarów ,którzy wytworzyli swoje odruchy w eksperymencie pod tytułem Israel.Te 600 ha kupione przez pewnego chazara w okolicy Mszczonowa to zapewnie miejsce pod budowę nowego Jeruzalem z Nową Świątynią.A wielkie lotnisko budowane tuż obok z naszych podatków to Port dla wracających i wylatujących w "podróże służbowe" panów kahnów.Nadzorców Świata.Chiny Fabryka,Rosja magazyn surowców.USA obóż koncentracyjny....Afryka teren dla safarii Panów .Pozostałych role jeszcze nie odczytałem.Zapowiedział William ,Prinz Coburg-Gotha.

Jeden szkopuł w tym planie.My Lechici.Nieśmiertelni.My naprawdę wybrani.My Sarmaci których historię przejęli chazarzy.

Strony

Skomentuj