Książę Karol proponuje "kampanię militarną" aby dokonać transformacji klimatycznej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W szkockim Glasgow odbywa się właśnie szczyt klimatyczny - COP 26. Zjechało się na niego z całego świata kilkuset polityków i decydentów, którzy przylecieli dziesiątki tysięcy kilometrów swoimi prywatnymi odrzutowcami, aby podebatować na temat metod transformacji świata w kierunku jeszcze większego zbiednienia biednych i wzbogacenia się bogatych. Ma to zostać uzyskane klimatycznym chomątem narzuconym wszystkim w formie tak zwanego celu redukcji gazów cieplarnianych. Wśród licznych patetycznych przemówień zwróciło uwagę to wygłoszone przez brytyjskiego następcę tronu księcia Karola Windsor vel Coburg, który wprost zagroził wojną w celu przeprowadzenia transformacji gospodarczej.

Następca brytyjskiego tronu wprost zapowiada globalny i agresywny „klimatyczny” reżim. Z jego słów wynika, że książę Karol chce „wielkiej kampanii w stylu wojskowym” by „uśmiercić siłę sektora prywatnego”. Książę Karol stwierdził wprost, że „ogromna kampania w stylu militarnym” jest wymagana, aby przeprowadzić oczekiwaną przez elity „fundamentalną transformację gospodarczą” po której ci, którzy nie są elitą nie będą nic mieć i będą bardzo szczęśliwi.

 

Trudno powiedzieć o jakiej kampanii militarnej mówił brytyjski następca tronu. Pierwsze co przychodzi do głowy to wojna. Jak w 2014 roku wspominał premier Mateusz Morawiecki, elity muszą znaleźć sposób na obniżenie rosnących oczekiwań społecznych. Podczas rozmowy nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele, Morawiecki powiedział wtedy, że wojna zmienia perspektywę w pięć minut i rozważał na temat "management of expectation". Można powiedzieć, że te oczekiwania zostały już znacząco utemperowane na skutek dwuletnie kampanii covidkowej, która z dużym prawdopodobieństwem była właśnie czymś takim oczekiwanym przez elity w celu przeprowadzenia zmian.

 

Zresztą nikt się z tym już nie kryje i rzeczy takie jak Wielki Reset , czy segregacja społeczna oparta o środki informatyczne, to nie sa już kwestie teorii spiskowych. Mimo to większośc ludzi nadal nie ma świadomości co jest dla nich szykowane. Ta transformacja gospodarcza jaką zapowiadają uczestnicy COP 26 ma uczynić biednych jeszcze biedniejszymi, a bogatszych z krajów rozwiniętych, wyrównać z biedotą z krajów rozwijających się. Aby tego dokonać nie da się w nieskończoność duraczyć ludzi propagandą i próbować rozkręcać na zmianę strach przed wirusem grypowym czy zmianami klimatu. Gdy ludzie się połapią dlaczego drastycznie zbiednieli, wyjdą na ulice i takim właśnie niebezpieczeństwem muszą zarządzić planuące przeoranie społeczeństw elity.

 

Kampania wojskowa proponowana w celu osiągnięcia zakłądanych redukcji gazów cieplarnianych może oznaczać odgórne planowanie, wykonywanie i kontrolowanie poszczególnych etapów transformacji nawet za cenę wyprowadzenia przeciwko ludziom wojska na ulice. Docelowo oznaczać to może wdrożenie komunistycznego systemu gospodarczy, planowane przez władze i zorganizowane według odgórnego łańcucha dowodzenia.

 

W marcu 2022 coraz więcej krajów już zapowiada koniec Covidka. Czy to oznacza, że potem czeka nas to co zdradził książę Karol? Niewątpliwi ejesteśmy na drodze do dramatycznie dla nas niekorzystnej zmiany. Raz zaczętych covidkiem przeobrażeń nikt już nie zamierza cofać, a wręcz przeciwnie, czekają nas kolejne w imię klimatycznej ideologii marksistowskiej, gdzie "matka ziemia" jest wyzwalanym proletariatem, a my wszyscy ludzie jesteśmy wyzyskiwaczami do eliminacji - bo to my jesteśmy tym węglem, który oni chcą zredukować ...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Za całą kampanię schładzania

Za całą kampanię schładzania klimatu stoją najwięksi producenci energii , surowców energetycznych i sprzętu grzewczego , oni stracą najwięcej na ociepleniu klimatu i przeliczają każdą dziesiątą stopnia na utracone bilionowe zyski . Mają pieniądze na kampanie reklamowe , kupowanie polityków , dotacje dla sprzedajnych organizacji ekologicznych , itd.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

„Grobem otwartym jest ich

„Grobem otwartym jest ich gardło, językiem swoim knują zdradę, jad żmijowy pod ich wargami” – (List do Rzymian 3:13)

„Ostre jak u węża ich języki, a jad żmijowy pod ich wargami” – (Księga Psalmów 140:3)

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"Przysięgają kłamliwie. 

"Przysięgają kłamliwie. 
Nie chcieli przyjąć pouczenia. 
Skamieniało ich oblicze bardziej niż skała" - (Księga Jeremiasza 5:2-3)

"Któż jest jak mędrzec 
i któż poznał znaczenie rzeczy? 
Mądrość człowieka rozjaśnia jego oblicze, 
tak iż surowy wyraz jego twarzy się zmienia." - (Księga Koheleta 8:1)

Portret użytkownika Pleban

Przecież najbogatszym o to

Przecież najbogatszym o to chodzi żeby się ludzie wkurzyli wywieszali wszystkich polityków,lekarzy i wszystkich tych co zamieszani są w ich machloje a potem oni wkroczą z NWo i uratują świat .Poza tym niech zapiepszaja na piechotę prywatne odrzutowce mają zły wpływ na klimat tak samo jak ich nie limuzyny 

Portret użytkownika inzynier magister

Kolega "Mojeimię44 "

Kolega "Mojeimię44 " znakomicie to posumował tym zdjęciem z zebrania satanistów z loży diabła ordo ab chao ! 3 razy litera "P" to zawsze ich znak 666 ! generalnie to co wyprawaiają elity iluminackie jest straszne bo oni są nowymi hitlarowcami i robią już dokładnie to co hitlerowcy w czasie II wojny światowyej z tą różnicą że mają znaczek NWO zamiast "SS" !

Cała nadzieja w Chrystusie Zbawicielu w czasach horroru NWO ! Musimy się modlić bo modlitwy katolickie mają moc jeśli się wierzy w Jezusa i Ducha Świętego ! czy przypadkiem ktoś nie sprzedaje naszych lasów w ramach 447 ?

Zagraniczne firmy masowo wykupują polskie drewno. Ceny surowca mocno w górę

Zagraniczni pośrednicy na masową skalę wykupują drewno z polskich lasów. To powoduje ogromny wzrost cen tego naturalnego surowca, dochodzący nawet do 300 procent. Polskie firmy mają problem z zakupem krajowego drewna.

Ten problem, to głównie szybko rosnąca cena drewna. Cena rośnie z powodu wykupywania nieprzetworzonego drewna przez zagraniczne firmy, które zajmują się międzynarodowym pośrednictwem w zakupie drewna. To powoduje kolejny problem, jakim jest brak surowego drewna na krajowym rynku. Lasy Państwowe mają ściśle określony roczny limit pozyskania i sprzedaży zielonego surowca. Do tego dochodzą restrykcje jakie nakłada na LP Unia Europejska, propagująca ekologizm. Już od kilku lat mieszkańcy miejscowości leżących m.in. w rejonie Puszczy Białowieskiej, nie mogą zakupić nawet drewna opałowego, gdyż gospodarka leśna jest tam bardzo ograniczona.

Instytucje, które zajmują się przemysłem drzewnym, takie jak m.in. Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, apelują do rządu o wprowadzenie zakazu eksportu drewna nieprzetworzonego. Bowiem dalsze masowe wykupywanie polskiego surowca przez zagraniczne firmy, doprowadzić może do upadku wielu polskich przedsiębiorstw drzewnych. Ceny drewna zaczęły gwałtownie rosnąć już w maju tego roku. „Spodziewaliśmy się wzrostu cen, ale nikt nie przypuszczał, że w skrajnych przypadkach te ceny wzrosną o 200 czy 300 procent. Nie spodziewaliśmy się też tak dużej aktywności międzynarodowych pośredników w handlu drewnem i zagranicznych korporacji drzewnych” – powiedział Rafał Szelfer, dyrektor Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

Wspaniałe wieści! Kolejny sukces rządu! Można ogłosić mistrzostwo eksportu… Kopalnie do zamknięcia, lasy do wycięcie – vivat zielony ład!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj