Kryzys w Egipcie może się skończyć kłopotem dla Izraela

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Obecna sytuacja w Egipcie, jaka zapanowała po obaleniu Mohammada Mursiego, może poważnie zagrozić Izraelowi. Tak przynajmniej twierdzi jeden z irańskich generałów. Jego zdaniem kryzys w tym kraju doprowadzi do powstania grupy oporu, podobnej do Hezbollahu, które zniszczą państwo żydowskie.

 

Dowódca irańskiego pospolitego ruszenia Basij, generał brygadowy Mohammad Reza Naqdi powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej, że "tak samo jak reżim apartheidu w Południowej Afryce pozostał przeszłością, tak i reżim syjonistyczny przejdzie do historii". Dodał również, że Syjoniści biorą udział w działalności przestępczej i mordują uciśnionych Muzułmanów.

 

Jeśli przypuszczenia irańskiego dowódcy są słuszne, kryzys jaki ma miejsce w Egipcie spowoduje powstanie kolejnej grupy oporu, podobnej do libańskiego Hezbollahu czy palestyńskiego Hamasu. Grupa, która dołączy do antysyjonistycznej osi, doprowadzi do zniszczenia Izraela a według generała Naqdiego, jest to jedyny sposób na uzyskanie pokoju na Bliskim Wschodzie.

 

Warto również wspomnieć że w maju, po tym jak IDF dokonało nalotów na terytorium Syrii, Baszar al-Assad ogłosił że zamieni swój kraj w grupę oporu, przy czym będzie mieć pełne wsparcie ze strony swoich sojuszników. Już wtedy informowano o przygotowaniach do ataku na Wzgórza Golan, oraz że Izrael może spodziewać się "ciosu poniżej pasa"

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika L.J.

""szczegolik...pracujecie dla

""szczegolik...pracujecie dla zydkow, posrednio lub bezposrednio, trzymacie w zydowskich bankach swoje zaskorniaki, mieszkacie w domu na kreche z zydowskiego banku" -zapomniałes dodać modlicie się do Żydowskiego Boga.
A ponoć się dogadali już i Nowa Chazaria będzie w Azji, na zachodzie Kazachstan. W europie się już nie opłaca..

Portret użytkownika komar

Co z tego, że 'ruch oporu'

Co z tego, że 'ruch oporu' wszystko jedno jaki, zrobi BIG BADA BUM w izraelu? Kiedy ludzie zrozumieją, że to nie Izrael jest problemem (jako państwo/terytorium). Przecież żydzi są absolutnie wszędzie i w wielu państwach pociągają za sznurki. Wybuch bombki w izraelu będzie im nawet na rękę, bo będzie mozna zrobić z tego kolejny holokaust na kol;ejne dziesięciolecia...

Portret użytkownika jj

  widze rodacy chetnie sie

 
widze rodacy chetnie sie wygrazaja jak to zydkow  pogonia itp. zapomnieli maly szczegolik...pracujecie dla zydkow, posrednio lub bezposrednio, trzymacie w zydowskich bankach swoje zaskorniaki, mieszkacie w domu na kreche z zydowskiego banku, a wasz premier sprzedal wszystko w polsce wlasnie komu-zydkom.
wiec jak im sie zapali pod ogonem, to wroca do siebie-judeopoloni,  rdzenni polacy beda im co najwyzej drzwi otwierac. a jak ktos sie wychyli to dostanie pala od policjanta ktoremu beda placic-no wlasnie, te same zydki:D.
wiec darujcie sobie te pelne grozby komentarze, bo mi sie smiac chce.
pozdrawiam.p.s. nie jestem zydkiem, zanim mi zaczna dorzucac.out
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Hill, Benny Hill

Apropos Michu tego wytyczenia

Apropos Michu tego wytyczenia ziemii obiecanej na terytorium USA dla pewnej grupy złodzieji tudzież okradzaczy innych krajów wpędzanych w ruinę i kosmiczne długi wiele krajów w tym polskę, to wysuwam propozycję aby osiedlić ich na terenie Parku Narodowego Yellovstone, a niech mają ciepło, niech znają nasze dobre serce. 

Strony

Skomentuj