Krytyczny wobec szczepionek covidowych wynalazca technologii mRNA został "zniknięty" w Internecie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Gdy 11 czerwca 2021, wynalazca technologii szczepionek mRNA, dr Robert Malone, wypowiedział się na podcaście DarkHorse o potencjalnych zagrożeniach związanych z terapią genową COVID-19 okazało się, że popełnił myślozbrodnię, ponieważ o szczepionkach jak o zmarłych, można mówić dobrze, albo wcale. Negatywne opinie o terapii genowej mRNA, które zostały wygłoszone przez dr Malone spowodowały, że podcast został szybko usunięty z YouTube, a kanał otrzymał ostrzeżenie. Okazało się, że dla wybitnego naukowca był to dopiero początek szykan.

Co takiego powiedział dr Malone, że wszechwładny Big Tech postanowił zniszczyć niewygodnego naukowca stosując wszelkie dostępne metody? Stwierdził między innymi, że amerykański sanepid FDA był świadomy, że białka kolca są "biologicznie aktywne i mogą przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i powodować zdarzenia niepożądane i że jest to bardzo niebezpieczne". Po tym twierdzeniu nie tylko zniknął jego wywiad na YouTube ale też został "zniknięty" jego profil z Wikipedii i zaczęto majstrować przy treści wpisu o technologii mRNA przypisując odkrycia Malone komuś innemu!

 

Wszystko to wyglądało tak jakby ktoś dał zlecenie na naukowca, który pozwolił sobie na niewygodne wypowiedzi. Ekspresowo znaleziono nowego wynalazcę technologii mRNA - węgierską biochemik Katalin Kariko, która współpracowała z dr Malone i której w zastępstwie przypisano stworzenie tej technologii. Tak się składa, że pani Kariko jest obecnie wiceprezesem firmy BioNTech, tej samej, która współtworzyła z Pfizerem pierwszy dopuszczony na rynku preparat genomiczny mRNA. 

 

Oprócz jawnie lewicowej Wikipedii i YouTube, dr Malone doświadczył też szykan ze strony portalu społecznościowego dla profesjonalistów - Linkedin, który należy do Microsoftu. Jego konto tam zostało również usunięte po tym jak w kilku wypowiedziach publicznych poddał w wątpliwość zapewnienia producentów szczepionek oraz rządowo-medialne mantry, że „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”. Co więcej naukowiec szczególnie przestrzegał przed groźnymi planami wyszczepiania dzieci i młodzieży. Robert Malone mówi również, że toksyny i cała masa rzeczy zwykle oddzielone od mózgu mogą do niego przenikać, powodując zmiany w mózgu.

 

Ostatecznie Linkedin przywrócił konto dr Roberta Malone, a jeden z wiceprezesów przeprosił go za to zajście. Nie zmienia to jednak faktu, że brutalne cenzurowanie naukowej dyskusji z faktycznym wynalazcą technologii użytej do produkcji tak zwanej szczepionki przeciw COVID-19 jest szokujące. Nie świadczy to za dobrze o samych szczepionkach mRNA skoro trzeba aż tak bardzo chronić przekazu medialnego na ich temat. Można podejrzewać, że jesteśmy na początku drogi prowadzącej do niewyobrażalnego skandalu związanego z lekkomyślnym wykorzystaniem tej technologii.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca

o oczym tu myśleć?

o oczym tu myśleć?

"szczepimy się", czyli umieramy i skazujemy na śmierć od pseudoszczepionek nie po to żeby być zdrowymi i odpornymi na grypę ale po to żeby pan morawiecki mógł jak należy zarobić:

są przecieki z jego maili:

https://www.youtube.com/watch?v=eWE45E1NpW0

i aby on mógł napełnić sobie jeszcze jedną skarpetę będą kolejne lockowny, kolejne fale - to nie wymaga żadnego myślenia bo jest to dla każdego oczywiste...

jeśli Polacy go nie powstrzymają okaleczy i wymorduje Polakom wszystkie dzieci przymusowymi pseudo szczepionkami!

Nawet niemców wkurwiło że morawiecki wyraził zgodę na eksperymenty medyczne na polskich dzieciach...

 

Portret użytkownika inzynier magister

lepiej przeczytajcie ten

lepiej przeczytajcie ten tekst !!!! to jest szok ! mówię wam zobaczcie to !

http://argonauta.pl/ufo-technologia-swietlistej-istoty-z-ksiegi-rodzaju-to-biologia-golemiczna/

Przykładami rozwoju super UFO technologii mogą być powołane do istnienia, już jawne, ośrodki badań nad produkcją technologii istot „to coś”. W 2006 roku powołano Międzynarodowe Konsorcjum Syntezy Polinukleotydów (ang. The International Consortium for Polynucleotide Synthesis), którego głównym zadaniem jest monitorowanie syntez sztucznych genów oraz innych fragmentów genomów oraz zbudowanie Przemysłowego Stowarzyszenia Biologii Syntetycznej (ang. Industry Association Synthetic Biology). To pokazuje jak zaawansowane są już iluminackie grupy okultystyczne technokratów w stworzeniu „istot to soś”, albo ujmując to w kategoriach biblijnych: „boga”, nad istotę, super rasę, własnych kosmitów!

Jawnie, już w 2002 roku doniesiono o syntezie liczącego 7741 par zasad genomu wirusa polio. Została ona przeprowadzona na podstawie dostępnej publicznie sekwencji i kosztowała 2 lata pracy zespołu badawczego. Natomiast w 2003 udało się otrzymać kompletny genom (liczący 5386 par zasad) bakteriofaga „Phi X 174” w czasie jedynie dwóch tygodni !!! W 2006 roku grupa badawcza Craiga Ventera skonstruowała i opatentowała syntetyczny, minimalny do utrzymania się przy życiu, genom nowego organizmu, nazwanego później Mycoplasma laboratorium.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bolek

Co za różnica, czy życie

Co za różnica, czy życie zakoczę na skutek przyjęcia szczepionki, czy po zarażeniu tym syfiastym  COVID-19. COVID-19 przechorowałem i to mnie skłoniło do zaszczepienia. Uważam że, możliwość złagodzenia obiawów i skutków zarażenia COVID-19 warte jest ryzyka. 

Portret użytkownika 3plabc

Cały ten Covid to 3-dniowe

Cały ten Covid to 3-dniowe przeziębienie, tylko ludzie w gratisie są opętani i wyrzekając się wiary oddają się Szatanowi. Od 2016 spełnia się Apokalipsa, więc wszyscy mają dar Ducha Świętego. Wszystko opisane jest w Biblii, tylko komu by się chciało czytać Słowo Boże, fałszywi prorocy są ciekawsi i za rączkę na zagładę poprowadzą. Jak leczyć choroby opisane jest między innymi w Liście Św. Jakuba. "14 Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana7. 15 A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone." Jk5, 14-15

Portret użytkownika DarkTech

Winkpedia  czy JewTuba działa

Winkpedia  czy JewTuba działa jak u Orwella - korygują historię na bieżąco. Malone został zniknięty jedynie w sieci ich kłamstwa, więc powinien się cieszyć że nie zniknęli go jak np. Ratajczaka. Golańscy górale od zawsze specjalizują się w usuwaniu świadków i demaskatorów ich kłamstw.

Strony

Skomentuj