Kryptowaluta FUCKELON bije rekordy dzięki postom Elona Muska

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

FUCKELON Coin to wytwór społeczności handlarzy i górników kryptowalutowych, które czują się pokrzywdzone przez ostatnie działania Elona Muska. Jej wartość nie jest ogromna, lecz stanowi ona papierek lakmusowy, wskazujący na niechęć tejże społeczności, do twórcy Tesli i SpaceX. 

 

Wielu zwolenników Bitcoina utrzymuje, że CEO Tesli celowo manipuluje ceną największej kryptowaluty na świecie. Muskowi, zarzuca się nieuczciwą praktykę BTFD, polegającą na skupowaniu Bitcoina po zaniżonych cenach, które są rezultatem jego działań. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno, Tesla ogłosiła szerokie inwestycje w te kryptowalutę i umożliwiła jej posiadaczom zakup samochodów tej firmy, wzamian za wirtualne tokeny. Wiązało się to z olbrzymimi wzrostami ceny BTC i wielkimi zyskami dla jego posiadaczy.

Niedawno, Elon Musk poinformował jednak, że Tesla wstrzymuje możliwość zakupu samochodów tej firmy za pomocą Bitcoinów. Powodem takiej decyzji, ma być wzrastające zużycie paliw kopalnych na potrzeby "kopania" tej kryptowaluty. Kurs Bitcoina, niemal natychmiast zaczął pikować w dół. Reakcja internautów, była dość łatwa do przewidzenia. Oskarżają go o manipulowanie rynkiem BTC i uleganie naciskom, ze strony samozwańczych "obrońców środowiska".

Ponieważ sfera kryptowalut pozostaje nieuregulowana, Elon Musk nie poniesie konsekwencji swoich działań, ze strony władz USA. Ostatnie tweety miliardera dotyczące BTC, składały się zaledwie z dwóch memów, jednak i to, wystarczyło aby wywołać spadek jego ceny o 2000 dolarów. Jednocześnie, wpłynęło to na wzrost ceny FUCKELON Coin, który ustanowił nowy rekord wszech czasów. Podczas gdy brzmi to imponująco, waluta ta, jest obecnie warta około 0,000002731 dolara za token. Pojawiły się również obawy, że Tesla sprzeda zakupione kilka miesięcy temu Bitcoiny o wartości ponad 1,5 miliarda dolarów. Wywołałoby to istną panikę na rynkach kryptowalutowych co wiązałoby się z jeszcze większymi stratami dla posiadaczy BTC.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika wojna.INFO

Krypto nie są walutą. Nie

Krypto nie są walutą. Nie mają pokrycia w niczym (nawet w aktywach państw), a ich odporność na manipulację kursem jest zerowa. Gdyby to była papierowa waluta to z takimi "parametrami" nikt by jej nie chciał.

Portret użytkownika ​euklides

A w czym mają pokrycie aktywa

A w czym mają pokrycie aktywa państw? W obietnicach paru debili, którzy tradycyjnie doprowadzą cały banksterski system finansowy i państwa do bankructwa, a następnie będą próbowały uwikłać narody w wojny. Zayebiste pokrycie... Kryptowalut kompletnie zacofańcu nie rozumiesz, więc zawsze mam bekę z "postępowców" twojego kalibru.

Portret użytkownika Quark

No to skoro Ty jesteś taki

No to skoro Ty jesteś taki nie zacofany to mógłbyś wyjaśnić na czym polega kryptowalut wartość zamiast mu ubliżać . Jaka praca / dobro / rzeczy wytworzone za nimi stoją - w czym mają pokrycie ?? 

Portret użytkownika malina

Było już o rozwiązaniu CiA na

Było już o rozwiązaniu CiA na św. Bożego Narodzenia  *biggrin* no to teraz porozmawiajmy o likwidacji City of London.

City of London Corporation: data założenia  12 luty 2019,  data likwidacji (skreślenia) 8.06.2021.  Długo się nie nadziałali.  Profil działalności: zarządzanie nieuchomościami, administracja, sprzątanie. Ważne osoby: p. Acton  Leigh (Company Director), p. Acton Leigh właściciel (75%).  Innych nie podano.

Tak oto zlikwidowano w Londynie firmę zarządzającą i sprzątającą nieruchomosći.

Jak qq..wwa mozna powtarzać takie brednie bez sprawdzenia ?  Właśnie zlikwidowano City of London,  samodzielną jednostkę administracyjną, centrum światowych fiinansów która ma tradycje od XII wieku do dzisiaj. A Elżbietę II aresztowano kiedy wychodziła z kościoła (anglikańskiego).

 Przecież ta strona z wiadomościami z pewnego źródła to jest kabaretowy fejk.  Ktoś kto powtarza po nich te brednie totalnie sie kompromituje.

I co tam jeszcze przepowiedzieli: wyłączenie na 10 dni internetu i zastąpienie go kwantowym,  wszystko już jest przygotowane.  Tylko że ja nie mam kwantowego komputera.

Ja pin  ..dolę, to jest chyba ekstremalny test zidiocenia.  Jak można  pod czymś taki sie podpisać choćby pseudonimem ?  Mnie by ręka zadrżała.

Portret użytkownika Maseratti

Widzimy się tu jutro pojutrze

Widzimy się tu jutro pojutrze popojutrze i za 10 dni a Ty sobie pisz te swoje głupoty dalej, już miało być fos super wyjątkowego podlece koniec bodajże kwietnia lub ma początku maja tak przepowiadałes, i co ? I nic 

Strony

Skomentuj