Krwawy zamach terrorystyczny w Stambule, zginęło 39 osób

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w nocy niektórzy nie mieli czego świętować. W Istambule, doszło do krwawego zamachu terrorystycznego. Na salę modnego klubu nocnego wtargnął zamachowiec z karabinem typu AK-47.  W wyniku tego ataku zginęło 39 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.  

Po pierwszych relacjach na temat tej masakry, które można było usłyszeć w mediach, można było odnieść wrażenie chaosu w pracy tureckich służb. Początkowo informowano, że napastników było dwóch, potem, że jeden, przebrany w strój św. Mikołaja. Oba te doniesienia nie potwierdziły się.

 

Jeszcze w nocy twierdzono, że rzekomy napastnik został zastrzelony, teraz mówi się, że po zamachu porzucił karabin i wmieszał się w tłum. Oficjalnie terrorysta jest nadal poszukiwany. Jego dokonania porównuje się skalą do ataku na paryski club Bataclan.

 

Nie jest zaskoczeniem sugestia tureckich mediów, że za atak odpowiadają Kurdowie. Nadal trwa ustalanie kim jest sprawca, ale służby twierdzą, że są już na tropie. Można się zatem spodziewać różnych rewelacji z kilkoma kolejnymi pseudo-sprawcami włącznie, tak jak w przypadku Berlina.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Gdybym z pistoletem w ręku

Gdybym z pistoletem w ręku zgłosił się do bogatszego ode mnie i pod groźbą użycia broni zażądał od niego natychmiastowego podzielenia się ze mną majątkiem, to każdy sąd uznałby to za rabunek. Jeśli jednak wynajmę sobie posła i ministra, opłacając ich walutą głosów wyborczych, to ten sam czyn zostanie uznany za realizację „sprawiedliwości społecznej”. A przecież istota czynu pozostaje taka sama. Niestety nie rozumie tego nawet papież Franciszek, który niedawno pochwalił komunistów, że myślą według zasad nauki Chrystusowej. Jest to oczywista nieprawda, bo Chrystus mówił: „daj!”, podczas gdy komuniści mówią: „bierz!” Ale żeby dać, to najpierw trzeba mieć, a zatem warunkiem sine qua non praktykowania chrześcijańskiego przykazania miłości bliźniego, jest własność prywatna. Tymczasem podstawowym punktem programu komunistycznego jest właśnie likwidacja własności prywatnej, zatem między chrześcijaństwem a komunizmem istnieje sprzeczność nie do pokonania. Zatem jeśli Kościół nadal będzie dostarczał ludziom takiej fałszywej wiedzy i wzbudzał w nich rozterki, to przestanie być komukolwiek potrzebny. Ludzie od Kościoła oczekują pewności, bo rozterek to mają dosyć również i bez niego.

Portret użytkownika tubylec

Dziwne to trochę oczekiwać

Dziwne to trochę oczekiwać pewności od kłamliwej instytucji która każe innym polegać na wierze w swoje kłamstwa .. no ale niektórym ślepa wiara wystarczy żeby jakieś dyrdymały podnieść do rangi pewności.

Portret użytkownika Zenek ;)

Całe szczęście, iż już

Całe szczęście, iż już "wiedzą" iż to "młodokurdzi" zrobili a nie na przykłąad Putim mszczący się na Turkach za zastrzelenie ambasadora jaki OŻYŁ już po 3 godzinach bijąc w ten sposób rekord stajennego z betlejem.... postaci fikcyjnej (iterackiej) uważanej wielu za..... ich "geniusza żoliborskiego", "słońce peru" czy "madonnne gdańską". Dzięki takiej wiedzy świat od razu jest "bezpieczniejszy".

Portret użytkownika ACHILES

nosił WILK OWIEC kilka,

nosił WILK OWIEC kilka, ponieśli i WILKA

kto MIECZEM WOJUJE, ten od MIECZA GINIE

nie ŚMIEJ się dziadku z cudzego WYPADKU, dziadek się śmiał i to samo MIAŁ 

jak KUBA BOGU, tak BÓG KUBIE

jakaż to szkoda, dla Narodu Tureckiego, że nie znają tych jakże MĄDRYCH I PRAWDZIWYCH ŻYCIOWO, powiedzeń Naszych dawnych Narodowych, bo gdyby JE znali, toby nigdy tego przygłupka erdogana, nie wybrali, który to poprzez się kumanie z brodatymi dzikusami, a obecne ich OLANIE I ZDRADĘ ściągnął na Naród Turecki tyle NIESZCZĘŚCIA, CIERPIENIA, ZAMACHÓW I UPOKORZENIA . 

 

Portret użytkownika Radegast

"Dzień bez zamachu..." sraty

"Dzień bez zamachu..." sraty pierdaty !!!!!

Naprawdę wszyscy myślicie, że każdy zamach jest zaplanowany przez służby specjalne ???...mylicie się!!!!...2017 Was obudzi...waszą świadomość jeszcze bardziej...

Strony

Skomentuj