Krwawa strzelanina w Orlando - napastnik zaatakował gejowski klub i zabił 50 osób

Kategorie: 

Źródło: Myspace

Dzień 12 czerwca z pewnością na długo zostanie zapamiętany przez Amerykanów. W sobotnią noc mężczyzna uzbrojony w karabin i pistolet napadł na klub nocny dla homoseksualistów w mieście Orlando na Florydzie i zaczął strzelać do ludzi. Doszło do najtragiczniejszej w historii USA strzelaniny, w wyniku której zginęło 50 osób a 53 kolejnych zostało rannych.

 

Napastnik został zidentyfikowany jako Omar Mateen, Afgańczyk z amerykańskim obywatelstwem. Do ataku doszło w sobotę około godziny 2:00 czasu lokalnego. Zabójca strzelał praktycznie do wszystkiego co się ruszało a potem wziął zakładników. O godzinie 5:00 do klubu wkroczył zespół szturmowy i doszło do wymiany ognia, podczas której Omar został zabity.

Mężczyzna nie miał przeszłości kryminalnej, dawniej pracował jako ochroniarz i mógł bez problemu zakupić karabin AR-15 i pistolet. Służby nie wiedzą czy był to atak terrorystyczny, czy też napastnik kierował się nienawiścią do gejów. Jego była żona powiedziała, że Omar był chory psychicznie i niestabilny emocjonalnie, zaś jego ojciec dodał iż wyraźnie nienawidził homoseksualistów. Państwo Islamskie oświadczyło, że to jeden z ich bojowników dokonał tej masakry.

 

Barack Obama opisał wydarzenie jako najkrwawszą strzelaninę w całej historii Stanów Zjednoczonych. W tym samym czasie w mieście West Hollywood w Kalifornii odbywała się parada gejów a policja zatrzymała tam silnie uzbrojonego mężczyznę, który przewoził w samochodzie broń palną, amunicję i chemikalia. Dla władz będzie to z pewnością dobra okazja aby znów zaostrzyć kontrolę broni.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Nie mam nic do pedałów. Ci,

Nie mam nic do pedałów. Ci, których znam, są istotami o gołębich sercach, ciężko pracującymi ludźmi i sobie po prostu chcą żyć w spokoju. Nie manifestują, nie werbują i niczego nie pokazują. Nie inteesuje mnie jak i kto z kim uprawia miłość, fuj, paskudne stwierdzenie, do póki nie gwałcą i nie ranią dzieci tudzież zwierzątek, niech robią, co lubią, a ja chcę sobie spokojnie robić swoje.

niestety, baska istota tak pięknie to wymyśliła, że kiedy cywilizacja osiąga nasycenie i lenistwo z dobrobytu skazana jest na unicestwienie. Szczury stają się agresywne i homoseksualne, vide szczury Kosziego (nie chce mi siė sprawdzać nazwiska, na telefonie słabo) i nie przetrwa żaden. Jak opowiastka o Arcenoego, przetrwa parę i od początku. Ot, prawa Natury. I oto dzieje się to na naszych oczach, następuje oczyszczenie.

Boże, spraw, by źli stali się dobrzy, albo przestali istnieć.

Portret użytkownika eva11

ale sie ich leczy,a nie

ale sie ich leczy,a nie ustanawia sie im prawa w stosunku do niewinnych istot 

sa ludzie ,ktorzy obcinaja sobie nogi,bo chca byc kalekami gdyz nie czuja sie dobrze w swiecie normalnie funkcjonujacych ludzi czy uwazasz,ze byloby dobrze gdyby nagle w szkolach nauczyciele przebierali dzieci za kaleki i czytaly im ksiazki jak byc dobrze kaleka 

lub uczyly o prawach bycia kaleka bez rak,bo to twoje prawo do wyboru?

czy moze wszyscy nagle zaczniemy sikac w toaletach bez desek i z podnosnikami aby nie dyskryminowac czubkow co sobie nogi odrabaly?

zreszta pedal to takie samo kalectwo jak inne ,

 

zreszta wiem,ze tylko jestes prowokatorem etatowym...........

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

homoseksualizmu nie wyleczysz

homoseksualizmu nie wyleczysz, bo to nie jest choroba, tylko w większości wada genetyczna.

W pozostałej populacji to po prostu moda, panująca w różnych środowiskach a w środowiskach autorytatywnych szczególnie charyzmatyczna, przez co rzesze snobistycznej młodzieży dają sobie rozbudzić takie receptory, które determinują trwałe zboczenie jednostki.

 Ogólnie homoseksualizm jest społecznym rakiem toczącym populację.. A raka należy usunąć... najczęściej w drodze resekcji.. społecznej

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Akt prawny nie zmienia

Akt prawny nie zmienia zjawiska. Homoseksualizm jest zboczeniem przeciwko naturze o czym świadczą chhoroby anusa w waszym zboczonym świecie... Mieszając spermę z gównem  obrażacie godność człowieka!!!

I jeszcze psubraty się z tym obnosicie jako zgodne z ludzkim rodzajem!!

 I jeszcze macie czelność uczyć dzieci, że ta mieszanina urągająca godności człowieka ma być powszechnie stosowana!!

 

Portret użytkownika inzynier magister

Musimy w wyborach 2019 wybrać

Musimy w wyborach 2019 wybrać ONR i Korwina by razem z PiS i Kukizem mieli 85% w sejmie ! Inaczej soros po mału nas załatwi ! "George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Przez środowiska GW i TVN lansowany jest zgoła odmiennie – jako wielki wirtuoz inżynierii finansowej i dobrotliwy, postępowy filantrop.Soros mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany poprzez finansowanie ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Sorosa..  O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multikulti. Warto też zapoznać się ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które ona sponsoruje. Jest bardzo wymowna. Dla jednych to same „nowoczesne i postępowe” – dla innych propagujące wszelkiej maści dewiacyjne mniejszości oraz realizujące decentralizacje i rozkład państwa.Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.Petru poprzez wspierające go liberalno-lewackie organizacje może mieć zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. (…) Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim we współpracy z KG Policji."

http://3obieg.pl/spontaniczni-ale-za-pieniadze-sorosa

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Do dramatycznych wydarzeń

Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w podparyskiej miejscowości Magnanville. Dżihadysta zamordował wziętych jako zakładników policjanta i jego żonę. Antyterroryści zdołali uratować tylko ich trzyletniego syna. Napastnik został zlikwidowany podczas akcji.Sprawa morderstwa została powierzona wydziałowi prokuratury ds. zwalczania terroryzmu. Prezydent Francois Hollande zapowiedział szybkie wyjaśnienie całej sprawy ze zwróceniem szczególnej uwagi na powiązania sprawcy ataku z Państwem Islamskim.Według informacji mających pochodzić od policji antyterrorystycznej, która podjęła próbę odbicia zakładników, napastnik podczas negocjacji zadeklarował, że jest członkiem jednej z grup powiązanych z ISIS. Policji jednak nie udało się oswobodzić zakładników i zdecydowano o próbie ich odbicia.W czasie akcji zginał napastnik. Okazało się, że więziony przez niego policjant został już wcześniej ugodzony śmiertelnie nożem. Podobnie została zamordowana jego żona. Napastnik miał wznosić przy tym okrzyki „Allachu Akbar”. http://www.pch24.pl/kolejne-tragiczne-skutki-multi-kulti--pod-paryzem-z-rak-dzihadysty-zginal-policjant-i-jego-zona,43931,i.html#ixzz4BWyTwJyw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj