Królowa Elżbieta II, z powodu przeziębienia, nie pokazuje się publicznie od niemal miesiąca

Kategorie: 

Źródło: Chatham House

Po raz pierwszy od 28 lat, królowa Elżbieta II nie brała udziału w dwóch ważnych uroczystościach w Sandringham - w nabożeństwie bożonarodzeniowym i noworocznym. Pałac Buckingham utrzymuje, że królowa jest poważnie przeziębiona, choć nie wszyscy wierzą w oficjalną wersję.

 

Elżbieta Aleksandra Maria Windsor ma już 90 lat. Po raz ostatni była fotografowana 9 grudnia. Od tego czasu, nie pojawia się publicznie i pozostaje w swoim pałacu. Jej najbliższe otoczenie twierdzi, że królowa jest po prostu przeziębiona. W niedzielę, Pałac Buckingham powiadomił krótko, że królowa czuje się lepiej, ale pozostanie jeszcze w swojej rezydencji a jej stan zdrowia nie powinien być przedmiotem zmartwień.

 

W związku z jej długą nieobecnością pojawiły się podejrzenia, że Elżbieta II może być w bardzo złym stanie a jej życie powoli dobiega końca. 29 grudnia, na serwisie społecznościowym Twitter, ktoś podszywając się pod BBC News ogłosił jej śmierć, co było przedmiotem gorącej dyskusji zanim okazało się, że konto było fałszywe.

Niektóre media, bez podania konkretnych źródeł twierdzą, że królowa podczas orędzia noworocznego miała ujawnić kto należy do "sił ciemności" i za swoje nieposłuszeństwo otrzymała areszt domowy. Takie informacje należy oczywiście brać z przymrużeniem oka.

 

Dłuższa nieobecność kogoś tak popularnego jak królowa Wielkiej Brytanii zawsze będzie prowadzić do licznych, nawet najbardziej szalonych spekulacji. Tymczasem media głównego nurtu utrzymują, że Elżbieta II może pojawić się w kościele już w najbliższą niedzielę. To ostatecznie zakończy wszelkie spekulacje na temat jej śmierci, lecz dla niektórych, wersja o areszcie domowym wciąż pozostanie akutalna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika krzysweds22

Ja to widzę tak nabrali

Ja to widzę tak nabrali emigrantów podburza ludzi przeciwko nim np jakiś zamach np 50 tys zabitych a później Arabii będą traktowani jak żydzi w trakcie drugiej wojny światowej usa przyjdzie na pomoc Europie  już tu pewnie zostaną no i kraje arabskie zostaną zniszczone w odwecie ku uciesze gawiedzi

 

Portret użytkownika ble ble

Zastanawiam się nad tymi

Zastanawiam się nad tymi publikacjami a także komentarzami. to jest jakiś stworzony matrix w którym raz pisze się pierdoły, jak widać niektórzy sie tym pasjonują i wypisują głupoty. praktycznie prawie Ci sami "stali komentatorzy" nie macie nic innego do roboty , tylko pasjować się durnotami. wiara w spiskową teorię dziejów jest bezsensowna, bo jezeli jest jakiś spisek to i tak nie macie wpływu na przebieg wypadków, a jeżeli nie ma go to ulegliście indoktrynacji. wnet zaczniecie podejrzewać żonę, dzieci, sasiadów, kierujacych pojazdami, etc o przynaleznośc do tajnych stowarzyszeń. Co dopiero mówić o wielce podejrzanych bezdomnych, którzy posiadaja tajna wiedzę i wizje po baryłce za 4,50. Uleganie zbiorowe fascynacją tajnych grup nie najlepiej świadczy o stanie Waszej psychiki. Oczywistym jest,że wielcy tego świata żyją innymi problemami niz 80% populacji szaraczków. My kształtyjmy swój byt sami. w dziejach ludzkości to szaracy zmiatali tych wielkich ze świata i zajmowali niektórzy ich miejsce do czasu nastepnej zawieruchy.

Strony

Skomentuj