Kreml może ograniczyć wjazd obywateli UE do Rosji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zapowiedział przygotowanie nowych środków ograniczających wjazd obywateli z krajów prowadzących nieprzyjazne działania wobec Rosji.

 

„Ponadto opracowywany jest obecnie projekt dekretu o odwetowych środkach wizowych w związku z nieprzyjaznymi działaniami wielu obcych państw. Ustawa ta wprowadzi szereg ograniczeń wjazdu na terytorium Rosji” – powiedział w poniedziałek Siergiej Ławrow na spotkaniu komisji Jednej Rosji ds. Współpracy Międzynarodowej i Wsparcia Rodaków za Granicą.

 

Przypomniał, że w ramach reakcji na nieprzyjazne działania wielu obcych państw już 15 marca br. uchwalono zmiany w ustawie, przewidujące możliwość zastosowania środków restrykcyjnych wobec wszystkich obcokrajowców, a także bezpaństwowców. Wcześniej takie środki mogły być podejmowane tylko wobec obywateli USA.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

Rosyjskie siły specjalne

Rosyjskie siły specjalne schwytały ukraińskich bojowników zaangażowanych w torturowanie rosyjskich jeńców. O tym poinformował generał pułkownik rosyjskich sił zbrojnych i deputowany do rosyjskiej Dumy Państwowej Wołodymyr Szamanow.

Wyjaśnił, że chodzi o dwóch obywatelach Ukrainy, jeden z których jest znany pod pseudonimem "Chili" (ma na imie Sergej Wieliczko), a inny (Konstantin Niemiczew) pochodzi z grupy kibiców miejscowego klubu piłkarskiego Metalist.

https://t.me/s/pl_news_front

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj