Kraje Unii Europejskiej "muszą" zaakceptować 200 000 imigrantów. Polska może przyjąć około 10 tysięcy ludzi

Kategorie: 

Źródło: Epictobank.com
Teraz nie ma już żadnych wątpliwości - Polska nie przyjmie 2 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Dane te były zbyt optymistyczne a polskojęzyczny rząd najwyraźniej nie chciał drażnić mieszkańców Polski, jednak to niczego nie zmienia. Nasz kraj przyjmie nawet kilkakrotnie więcej uchodźców.

 

Unia Europejska twierdzi, że kraje członkowskie muszą przyjąć do siebie około 200 tysięcy migrantów. Tym razem nie jest to prośba, a wyraźny rozkaz. W przeciwnym wypadku, kraj który nie zechce przyjąć uchodźców będzie musiał nawet pożegnać się ze strefą Schengen i funduszami od Unii Europejskiej. Należy powiedzieć wprost, że mamy do czynienia z jawnym szantażem.

 

Wielka Brytania już zapowiedziała, że przyjmie kilka tysięcy kolejnych azylantów z obozów znajdujących się w pobliżu Syrii. Pozostałe kraje UE będą jeszcze dyskutować w tej sprawie. Zatem Polska przyjmie o wiele więcej uchodźców, niż wcześniej informowano. Można dość łatwo policzyć z jaką liczbą będziemy mieli do czynienia. Gdy podzielimy 200 000 na 28 krajów członkowskich wyjdzie nam, że każdy kraj musiałby zabrać do siebie ponad 7 tysięcy ludzi.

Źródło: Twitter

Na powyższej liście brakuje Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Danii, jednak tam mowa jest o 160 tysiącach migrantów. Grecja, Węgry oraz Włochy będą zwolnione z tego obowiązku. Najwięcej przyjezdnych mają zatem przyjąć Niemcy, Francja, Hiszpania oraz Polska. W związku z nakazem UE, nasz kraj może przyjąć około 10 tysięcy imigrantów - 5 razy więcej niż zapowiadano wcześniej, a skoro ludzie wciąż masowo uciekają z Afryki i Bliskiego Wschodu, liczba ta może już tylko wzrosnąć.

 

 

Źródło: http://www.theguardian.com/world/2015/sep/04/un-calls-on-european-union-to-take-200000-more-refugees

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika debaucher

U Gajowego Maruchy(jeden z

U Gajowego Maruchy(jeden z komentarzy):
„witam . mieszkam w malej miejscowasci w niemczech 5tys mieszkancow . burmistrz sprowadzile nam tu 200 sztuk tych czarnych kleszczy , same samce !! chodza grupkami , obsiaduja wszystkie lawki skwerki . zwykla rodzina z dziecmi nie ma szans ani ochoty siedziec z tymi przybyszami z czarnego lądu . szlag czlowieka trafia jak widzi te klesze w nowych markowych ciuchach z najnowszymi smartfonami w rekach , koczujacych w miejscach gdzie jest darmowy dostep do WIFI dostajac 150euro tygodniowo „kieszonkowego” !! . najwiecej przy stacji benzynowe kupujac za pieniadze niemieckich podatnikow zimne piwo 4razy drozsze niz w normalnym sklepie ! ludzi szlag trafia !!! kobiety boja sie same wracac z drugiej zmiany same do domu bo pelno wszedzie czarnego luda ( bo co chodzi po glowie dzikiemu jak jest min od 4 tygodni bez kobiety!!) .strach dzieci same puscic aby sie bawily same przed domem . kosz na smieci to dla nich ogromny smok ktory użarł by im rękę przy wrzucaniu do niego smieci !! jak jest cieplo to leza w cieniu przy drodze na rondzie a nawet w prywtnych ogrodkach , wygonisz jednych to wlaza nastepni !! europejczyk jadac na wycieczke do afryki przechodzi szereg szczepien na te ich rozne grozne choroby ale oni przyjechali tu bez zadnych badan , kontroli medycznej . wiec mamy tu teraz wszystkie zarazy afrykanskie gratis ! strach dotykac wozka sklepowego . chodza prychaja dotykaja wszystkiego i leja gdzie popadnie po tym zimnym piwku !!! nastroje mieszkancow sa bardzo zle , nikt tego oficjalnie nie mowi bo to jest scigane z urzedu ale 95% jest przeciwko tym emigrantom !! nastepne wybory partie nacjonalistyczne maja wygrane !!!! spokojne miasteczko przerodzilo sie w miejsce gdzie jest pelno policji w mundurach jak i po cywilnemu . jak w polsce za okupacji ! jak tylko mozecie robcie wszystko aby wam nie wcineli zadnych emigrantow !! to jest zaraza ktora nas zniszczy . powodzenia"
Tak więc-powodzenia!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika achiles

W TVN pokazali zajawkę z

W TVN pokazali zajawkę z greckiej wyspy, gdzie ludzie nie mogą iść do pracy , a dzieci do szkoły, imigranci wchodzą na posesje i biją się między sobą. Mieszkanka wyspy ze łzami w oczach mówi,, że zrobili im tam wojnę. Nie powtórzyli tego materiału więcej! To jest cenzura i tendencyjność! Oni mogą demolować, śmiecić, zastraszać tubylców. Gdybym ja się tak zachowywała, to dostałabym grzywnę! A oni przyjeżdżają i zachowują się jak bydło "nie obrażając bydła". - Skoro tysiące uciekinierów łażą sobie z kraju do kraju bez dokumentów a nawet bez badań lekarskich to diabli wiedzą ilu agentów ISIS już jest w granicach UE oraz jakie wkrótce choróbska zaczną się pojawiać w Europie. Po drugie skoro tak nas Zachód straszy Putinem to ja przepraszam ale z czym do niego skoro naszych granic jak widać, nikt nie pilnuje? Putina to my jeszcze będziemy błagali o pomoc.

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Masowe migracje to,

Masowe migracje to, oczywiście, pomysł szatański, ale należy samokrytycznie zauważyć, że Europejczykom także nieobcy. Podbój obu Ameryk czy próba podboju Bliskiego Wschodu w średniowieczu - to także były masowe migracje, do tego niezwykle krwawe, okrutne i niesprawiedliwe. Biali byli dopustem Bożym również dla ludów Afryki, Azji i Australii.
Zob.: Postulat współistnienia http://polski.blog.ru/200435971.html
 
Potępiając rządy państw UE za przyjmowanie nie-Europejczyków i tworzenie społeczeństwa wielokulturowego (wielonarodowego), należy również zauważyć, że p. Putin ciągle usiłuje zbudować Unię Eurazjatycką (UE2) i w tym celu otworzył granice dla masowych migracji ludności nie-rosyjskiej, a protesty Rosjan po prostu spacyfikował. Fala muzułmańska rozlała się po Rosji bardzo szeroko, powodując tak duże niezadowolenie, że p. Putin oprócz zamykania Rosjanom ust (przez media i MSW) musiał także wygłosić publicznie kilka uspokajających komunałów, które w żaden sposób nie rozwiązały problemu - vide wystąpienie Putina przed Dumą w dn. 04.08.2013 r. http://russiahousenews.info/blogs/samaya-korotkaya-rech-putina , które DZISIAJ nie-słowiańscy manipulatorzy z tzw. "gojówki Maruchy" serwują naiwnym "piusowskim" gojom jako rzekomy dowód na rozważną politykę imigracyjną Rosji, nie podając daty i okoliczności wystąpienia Putina - zob.: https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/putin-o-imigrantach/
 
Masa imigracyjna wygenerowana przez Putina w ramach projektu UE2 dotarła także na Białoruś, gdzie rządy Łukaszenki są tylko dekoracyjne ("telewizyjny dyktator"), a rządzą tak naprawdę ludzie w rodzaju eks-gubernatora grodzieńskiego (gdzie dał się we znaki Polakom), a obecnie gubernatora mińskiego Szapiro (Żyda wychwalanego przez K. Rękasa w obrzydliwie propagandowym tekście pt. "Siła sowchozu" - zob.: https://marucha.wordpress.com/2015/06/08/sila-sowchozu-polityka-rolna-bialorusi/ ). Rządy te nie tylko wpuściły masowo na Białoruś muzułmanów (mieszkańców południa Rosji i Azjatów), ale i zaczęły sprzedawać Arabom całe kwartały domów w centrum Mińska - zob. tekst o przygodzie z Omańczykami w l. 2010-2013: Oman zwraca Mińskowi ziemię http://kp.ru/daily/26040.5/2955594/
Zob. także tekst z sierpnia 2011 roku pt. "W Mińsku pojawi się "Katarska Wyspa", w którym czytamy, że Łukaszenko osobiście rozmawiał z emirem Kataru o sprzedaży Katarczykom terenów pod ich pierwszą w Europie enklawę: http://kp.by/daily/25737/2725934/
Mówi się tam również o planach zbudowania w Mińsku enklawy irańskiej i chińskiej, przy czym ten drugi jest aktualnie realizowany: Chińczycy zbudowali już na obrzeżu Mińska gigantyczne osiedle na 150 tys. ludzi, a 25 km od Mińska (w powiecie Smolewicze) tzw. park przemysłowy zbuduje 20 tys. Chińczyków, nie wspominając już o innych fabrykach, które przeszły lub przejdą w chińskie ręce - zob.:
Co na Białorusi jest już podporządkowane Chinom? http://news.tut.by/economics/448452.html
Pod Mińskiem będzie mieszkać 20 tysięcy Chińczyków http://belaruspartisan.org/life/310701/
W tym ostatnim tekście (z lipca 2015 r.) czytamy, że naczelnik departamentu ds. obywatelstwa i migracji Republiki Białoruś Aleksy Biegun zdementował informację, jakoby na Białoruś miało przyjechać "do 650 tys. chińskich pracowników". - Coś jednak musi być na rzeczy.
Skoro z bardzo bogatej Polski (w porównaniu z Białorusią), z Polski posiadającej bardzo dobrych kierowników i pracowników (w porównaniu z Białorusinami) wygania się za granicę (lub stopniowo uśmierca) rodzimą populację, to dlaczego miałoby to nie spotkać Białorusi, z której ludność uciekłaby już dzisiaj "na skrzydłach", gdyby tylko miała dokąd, a której rządy ("telewizyjny dyktator") realizują antysłowiańską, globalistyczną "politykę biedy" w ramach putinowskiej UE2 i do tego w ścisłym, choć cichym, porozumieniu z antysłowiańskimi globalistami z UE brukselskiej.
WNIOSEK: problemem Polski nie byli, nie są i nie będą imigranci (ci zawsze u nas byli, od czasów I RP licząc), lecz pro-globalistyczne, nie-słowiańskie i/lub anty-słowiańskie (czyli także anty-polskie) rządy na Zachodzie, na Wschodzie i - miejmy nadzieję, że nie zawsze - nad Wisłą.

Portret użytkownika Maksymilian

Trzeba będzie powołać do

Trzeba będzie powołać do życia obywatelskie patrole złożone z ochotników, ktorzy będą patrolować ulice w miejscach najbardziej narażonych na ekscesy ze strony imigrantów. Jeśli policja nie jest w stanie zapewnić nam bezpieczeństwa (a nie jest, bo jest bezwolnym wykonawcą sprzedajanej góry), to naród musi wziąść sprawy w swoje ręcę. Inaczej wydupczą nas i poderżną gardła szybciej niż myślimy.

Portret użytkownika E4GL3ON3

Wierzę w to że jeszcze znajdą

Wierzę w to że jeszcze znajdą się prawdziwi polacy bronić swojego kraju , kobiet i religi ,  są jescze Rolnicy , Byli więźniowie , Kibole , Dresy , wojskowi   i bardzo się z tego cieszę  bo z pedałów w rurkach pożytku mieć nie będziemy , musimy się wszyscy pilnować za jakiś czas 

Portret użytkownika Xerxes

Pamiętacie mapę wypuszczoną

Pamiętacie mapę wypuszczoną przez państwo islamskie/isis z planami na 2020 rok? Porównajcie to sobie z krajami do których tabunami emigrują ci "uchodcy"   to wielu przejży na oczy co sę tak na prawdę dzieje a przywódcy europejscy zwariowali na ich punkcie i się wielce dziwią, że ktoś nie chce ich przyjmować. Hiszpania ostatnio zdecydowała, że przyjmie każdego uchodźce, a ona jest właśnie na celowniki isis, to jest zmasowany atak na europę a ona upada i może pociagnąć naz za sobą niestety.  Zawsze mnie dziwiła ich pobłażliwość w tej sprawie, albo politycy są tak głupi, albo komuś zależy na tym aby zapanował tu islam . 

Portret użytkownika inzynier magister

Masoneria zboczeńców ma plan

Masoneria zboczeńców ma plan i jest on taki żeby zniszczyć ekonomię wszystkich państ a wtedy wyjdą na ulice ludzie i emigranci i zaczną się zabijać i robić rewolucję, a wiadomo że im chodzi żeby zrobić nowe obozy takie jak hitler robił !
u nas w Polsce mamy jednego takiego co uciekł do unii bo był tajnym agentem masonerii ! ale takich jest w Polsce jeszcze wielu co są w masonach i chcą zniszczyć Polskę i Polaków a zwłaszcza chrześcijaństwo bo chcą wprowadzić NWO i GMO !

Wystarczy trochę pomyśleć żeby stwierdzić że masoneria z UE i z USA to kłamcy i zwyrodnialcy bo przecież nikt z nich do własnego domu nie wezmie żadnego uchodzcca ! Oni przecież się brzydzą normalnymi ludzmi a co dopiero islamskimi bojownikami przebranymi za uchodzców ! Tu jest dowód co myślą o nas !
https://www.youtube.com/watch?v=a_LMTVHAMX4

Unia Europejska dziełem masonerii (2/2) dr Stanisław Krajski   
https://www.youtube.com/watch?v=EjIUHbXtzuc

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj