Kraje Unii Europejskiej będą musiały przyjąć część uchodźców z Afryki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Unia Europejska przyjęła rezolucję, która wzywa wszystkie kraje członkowskie do przyjęcia części napływających uchodźców. Oznacza to, że do Europy będzie napływać jeszcze większa ilość migrantów.

 

Włoscy politycy wielokrotnie zwracali uwagę, że jeśli przestaniemy pomagać uchodźcom, którzy próbują przedostać się do naszego kontynentu przez Morze Śródziemne, to ich napływ będzie stopniowo malał. W przeciwnym wypadku, jeśli będziemy ratować i przyjmować do Europy każdego migranta, powinniśmy przygotować się na prawdziwy kryzys. Włochy obecnie stosują się do drugiej opcji, tj. ratują życie każdego człowieka na morzu, a liczba napływających uchodźców wzrosła dramatycznie.

 

Według najgorszych szacunków, w tym roku na nasz kontynent może przybyć nawet pół miliona mieszkańców Afryki. Przypomnijmy, że służby ratownicze w ciągu jednego tygodnia uratowały na morzu aż 11 tysięcy osób. Włochy jakiś czas temu dały Unii Europejskiej ultimatum - albo kraj otrzyma pomoc, albo skończy się przyjmowanie uchodźców.

 

Unia dopiero teraz zareagowała na trudną sytuację, lecz nie chodzi tu o masowy napływ migrantów, tylko o ostatnie wydarzenia na morzu, gdzie masowo giną ludzie. Zamiast pomóc krajom afrykańskim aby żyło się tam lepiej, UE wezwała w środę wszystkie kraje członkowskie aby podzieliły się uchodźcami. Oczywiście wielu polityków nie widzi w tym żadnego problemu.

 

Lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa Nigel Farage krytykuje decyzję Unii Europejskiej i wzraca uwagę, że wśród uchodźców mogą znajdować się potencjali terroryści. Islamiści grozili już w przeszłości, że dostaną się do Europy udawając migrantów. Jego zdaniem nawet pół miliona terrorystów może przedostać się na nasz kontynent. Jednak większość polityków traktuje jego słowa jako niedorzeczność.

 

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/world-europe-32516497

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3060995/Half-million-Islamists-arrive-EU-agrees-open-door-migrants-claims-Nigel-Farage-European-Commission-president-calls-Britain-share-fleeing-war.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika mab

Dl aczego kraje europejskie

Dl
aczego kraje europejskie musza wziac afrykanow i arabow .Tojest EuROPA nie afryka.Dlaczego wszyscy musza pomagac i inwesterac w araber i afykaner Moze ktos zobaczy jak maja sie europeer.Cistarzy co pracowali cale zycie musza placic za ludzi ktorzy tylko chca mieszkac w Europie.To jest btaqk jak masz pieniadze bedziesz zyl Ci co przyjechali do Europy to ci ktorzy sa bogaci .Moim skromnym zdaniem zaden kraj nie powinnien przyjac takich uchodzcow.

Portret użytkownika roventzky

Nareszcie miliony polskich

Nareszcie miliony polskich darmozjadow, zlodziei, kryminalistow, kombinatorow, wyludzaczy swiadczen socjalnych Wlk Brytania sie pozbedzie. Czegos takiego ne bylo w hostori zeby swiatowe mocarstwo jakim jest Anglia, musiala  z powodu milionow niechcianych polakow wystapic z Unii, by prawnie moc pozbyc sie polskiego pasozytniczego balastu.Tym bardziej skandaliczne i obelzywe byly tzw negocjace pozal sie boze poskiego rzadu, ktory chcial zeby Anglia ktore juz 12 lat / od roku 2004/ przymyka oczy na szabrowanie i rabowanie ich rynku pracy i systemu socjalnego przez polakow, jak i przenoszenie polskiego zbydlecenia i prymitywizmu na grunt angielski. polscy uhodzcy gospodarczy zabrudzili soba cala Europe, szabrujac wszystko po drodze,  tymczasem zaden uchodzca nie chce jehac do polski, wrecz warazajac obrzydzenie na slowo polska. Dlatego po Brexit polacy  w Angli beda  mogli wsiasc w bydlecy pociag wLondynie jadacy do polski juz teraz, bo sami sobie tam miejscowki zarezerwowali. 

Portret użytkownika Głupi murzyn

I wszystko jasne.. Polityka

I wszystko jasne.. Polityka UE, kierowana przez USA, ma na celu osłabienie UE i doprowadzenie do konfliktu UE-Rosja, bowiem tylko tak jest wstanie niedopuścić do rozwoju obu regionów i utrzymać pozycję jedynego, światowego supermocarstwa. Pomyślcie, sama zjednoczona Europa, bez Rosji jest silniejsza od USA, przy Europie w dobrych stosunkach z Rosją, gdzie europejska technologia i rosyjskie zasoby wzajemnie się uzupełniają, zachodzi reakcja gdzie niemalże natychmiast powstają 2 nowe supermocarstwa. Lecz jest zupełnie inaczej. Europa robi wszystko aby jej było gorzej, co w pewnien sposób raduje Rosje, bo Rosja za Putina robi wszystko aby było jej lepiej, bowiem Rosja nie potrzebuje silniej Europy, tak jak Chiny nie potrzebują silnej Rosji, tak jak Indie nie potrzebują silnych Chin, Pakistan Indii, USA każdego.. 
Tym samym dochodzimy do tego, że każdy chce być silniejszy, to raz. Dwa, że Niemcy, jak i każde inne państwo nie potrzebuje silnej Polski, ale Polski słabej, pełnej niewolniczych konsumentów..
pozdrawiam
 

Portret użytkownika Ziew

To niech ich ku...wa

To niech ich ku...wa utrzymują. Ja właśnie przestałem pałcić ZUS. Od 4 miesięcy piszą jakieś głodne kawałki i straszą. Bardzo mnie to bawi. Mam w d... państwo które dba o smoluchów i kozo..bców a nie o własnych obywateli.

Portret użytkownika Marcin Malik

PO nie ma dla nas litości.

PO nie ma dla nas litości. Nie obchodzi ich zrujnowana Polska. Oni chcą tylko elektorat kosztem Polaków bo wiedzą, że Polacy przecierają oczy na ich zbrodnie. Teraz zaczyna się biologiczne niszczenie Polski.
Teraz HIT. We Francji muzułmanie obrzucili Francuzów kamieniami gdy ci wychodzili z kościoła. Reakcja rządu: muzułmanie dostali haracz w postaci większych zasiłków. 
 
 

Podróżnik. www.kompas.travel.pl

Portret użytkownika lolo

Nie ma to jak "religia

Nie ma to jak "religia pokoju". Czy ktoś jeszcze ma pretensje o "wyprawy krzyżowe"? Bo sporo tu postulatów pasuje na zrobienie kolejnej "wyprawy krzyżowej". To co robią "Amerykanie" to nie jest "wyprawa krzyżowa". To jest propagowanie Islamu.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Winford

Jasne!!!! jesteśmy

Jasne!!!! jesteśmy niewolnikami pani Merkel ! IV Rzesza! Gospodarczo nas uzależlili,zadłużyli. Dzięki durnej władzy PO-wskiej! A teraz będa mieli wolna drogę dzihadysci do Europy!!! Niemcy niech przyjmują,jak maja za co wyżywić tę bandę arabską. A to jest ciekawe,że walki tam sa już od dawna a jakoś takiej masowej migracji nie było jak to się nagle dzieje! Kto w tym macza paluchy-wiadomo UE,która jest zalążkiem przyszłej NWO,ktora to chce wymieszac różne nacje,żeby się powybijały. Tylko prosty lud tego nie zrozumie a Polacy szczególnie,bo oni maja miękkie serca ale za to twarde dupy muszą mieć.

Portret użytkownika Kazek12

Co to ???  Szykuje  sie

Co to ???  Szykuje  sie  wyludnienie  Afryki  z  rodwitych  mieszkańców , a w ich  miejsce  kogo tam  USA  i  kraje  zachodnie  będą  instalowały. Może   nikogo, bo  tedreny są  potrzebne  doinnych  celów ?  Tylko jakich  ?         A  może będą  tam  przeniesione  Stany Zjednoczone, ze  swoją  elitą, bo tam  jest  cieplej ?  Nie obawoiają się , że  ich  Ebola wytruje ?  Bo  zołnierze  na Ebole  nie  pomogli.

Portret użytkownika Takitam

"Lider Partii Niepodległości

"Lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa Nigel Farage krytykuje decyzję Unii Europejskiej i wzraca uwagę, że wśród uchodźców mogą znajdować się potencjali terroryści."
Oni nie mogą się tam znajdować. Oni tam są. To śmierdzący "koń trojański". Ciekawe iloma "gośćmi" uraczą nas nasze kochane władze. Zaraz potem trzeba im będzie zbudować meczet. A potem to już będzie tak jak w UK, Niemczech czy Francji. Ostatnio był u mnie kolega pracujący na stałe w Hamburgu, twierdzi że strach już jest wychodzić wieczorami na miasto. Jest dużo porwań białych kobiet - szczególnie blondynek. Lokalna prasa o tym nie pisze ale wszyscy o tym wiedzą. Władze pewnie myślą że jak się o czymś nie pisze czy nie mówi - to tego nie ma. U nas będzie zapewne tak samo, to tylko kwestia czasu. Śmieszą mnie nieraz wypowiedzi portalowych "bohaterów" jak to Oni sobie w Polsce z tym sami poradzą, przywitają ich "butami i zelówkami" i tym podobne bzdety. Na zachodzie Europy ludzie boją się reagować z 2 powodów: po pierwsze to bydło nie chodzi w pojedynkę tylko uzbrojonymi w noże stadami - jakakolwiek próba obrony kończy się tym że nagle zewsząd otacza cię agresywna horda, w najlepszym wypadku Cię okaleczą. Potem szmatogłowi sami podają Cię na Policję że Twoje zachowanie było aktem rasistowskim i oni musieli się bronić. I potem taki "bohater" mało że stracił zdrowie to jeszcze ma prokuratorskie zarzuty. A na tym nie koniec, bo później ta "społeczność lokalna" tak Ci umila życie że sam musisz się jak najdalej wyprowadzać. 

Strony

Skomentuj