Krąg z Gilching- jako zagadka graficzno- matematyczna

Kategorie: 

grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.com

Historia powstawania kręgów sięga lat siedemdziesiątych, od tamtych lat wzory tajemniczych obiektów cechowała coraz to bardziej skomplikowana złożoność. Wiele z nich, jak do tej pory wykazano, było tworem człowieka, jednak nie wszystkie udało się odtworzyć i zweryfikować jako dzieło ludzkiej ręki, nadal wiele z nich pozostaje nie do podrobienia.

 

 

Nie dziwi fakt, że wielu ludzi, tak zwanych żartownisiów, próbuje odtwarzać wzory, czy wręcz tworzyć zupełnie nowe, zwyczajnie celem rozrywki, co odwraca uwagę od istoty powstawania oryginalnych kręgów.

Wielu uważa, że kręgi są dziełem pozaziemskiej cywilizacji, która próbuje ostrzec ziemian o możliwych zagrożeniach dla życia biologicznego, nadchodzących z przestrzeni kosmicznej.

 

Obecny rok przynosi ogromne straty ludzkie i materialne. Na wielu kontynentach sejsmolodzy odnotowują wstrząsy o wysokiej magnitudzie. Erupcje wulkaniczne powodują paraliż lotniczy w wielu krajach. Agencja Aeronautyki i Przestrzeni kosmicznej (NASA) na bieżąco monitoruje niepokojący wzrost aktywności słonecznej.

 

Oryginalne kręgi, w pobieżnej interpretacji nawiązują do istotnych zmian jakie zachodzą w przestrzeni kosmicznej, co z kolei ma niekorzystny wpływ na naszą planetę w rozumieniu katastrof jakie nas nawiedziły, nie pozostają więc one bez znaczenia.

 

Osobliwa teoria;

Nowo powstały krąg został zlokalizowany w pobliżu centrum kosmicznego Niemiec, gdyby krąg z Gilching przyrównać do schematu układu ciał niebieskich, możemy wyliczyć rozkład sił magnetycznych i kierunek siły głównej z ośrodka układu. Załóżmy, że krąg obrazuje ziemię, słońce i trzy obiekty umiejscowione w punktach "wierzchołków" trójkąta wpisanych w okrąg, którego centrum stanowi słońce. Punkty „A, B i C” są ciałami niebieskimi o dużym potencjale oddziaływania elektromagnetycznego. Całość stanowi niezwykłą symetrię i równowagę sił pola magnetycznego, przy czym wierzchołek „C” nie będący punktem kulistym jest wyznacznikiem kierunku siły odśrodkowej w przypadku wyrzutu energii z centrum- kąt 60 stopni.

Analogicznie możemy wyliczyć wszelkie współczynniki i dane wewnętrznych trójkątów, które będą sobie równe w wartościach.

Niewątpliwie krąg może stanowić zagadkę graficzno- matematyczną

Komentarz: Kręgi są nietypowym zjawiskiem jakie zaobserwowano na ziemi, próby ich interpretacji są dość złożone. Dla wielu rozsądnie byłoby uznać, że wszystkie są tworem człowieka, wielu może twierdzić, że są one dziełem wojska na zlecenie rządów. Charakter oryginalnych kręgów jak i tajemniczość wielu czynników zasługują, aby zjawisku przyjrzeć się nieco bliżej, wszak byłoby wielkim nietaktem, gdyby uznać, że jesteśmy sami we wszechświecie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: ILLUMIGEN
Portret użytkownika ILLUMIGEN

Komentarze

Portret użytkownika neo

Jeśli ktoś pofatygował

Jeśli ktoś pofatygował przebyć taką  odległość w kosmosie to napewno nie po to  żeby zajmować się pierdołami ,i musi być dość inteligętny by zrozumieć ludzką głupotę i bezsęsowną gonitwę niby tak najmądrzejszych i strasznie egoistycznych ludzików mieszkających na planecie Ziemia wyłącznie za kasą.Np. Piktogramy ( tylko oryginał),w niedługim czasie coś wielkiego się wydarzy i ktoś chce nam to powiedzieć tylko trzeba chcieć to zrozumieć ,czasu mamy niewiele Pozdrawiam.!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika suzej wen

Odp. o antymaterii gdy

Odp. o antymaterii
gdy tworzył się wszechświat po wielkim wybuchu panowała równowaga materii i antymaterii. Jednej i drugiej było tyle samo. Niestety wiemy tylko tyle, że nasz świat stworzony jest z materii, natomiast nikt nie wie co stało się i gdzie podziała się antymateria naszej materii.. Wiemy jedynie, że zniknąć nie mogła gdyż nie mogło by bez niej być nic co jest teraz z materii...

co ma być to będzie

Portret użytkownika suzej wen

brak zdolności pojmowania

brak zdolności pojmowania tego co nas otacza nie powinno być klasyfikowane jako głupota.. to jedynie ludzka ułomność.. piękne jest to, że jeśli poświęci się na zwalczenie tego odpowiednią ilość czasu to da się ją pokonać...
N.J.

co ma być to będzie

Portret użytkownika suzej wen

Z obrazka wynika, że

Z obrazka wynika, że oddziaływanie grawitacyjne w tym ustawieniu się planet A , B i "Ziemi" przyciągają obiekt C do środka układu. Jeżeli to prawda to  obiekt C zostanie wytrącony ze swojej orbity a nowa orbita będzie się zawężać dynamicznie przybliżając go do środka układu. Powinnismy się zastanowić bądź zbadać czym dokładnie jest obiekt C gdyż taka zmiana wytrącenia go z orbity może spowodować katastrofalne skutki dla samego obiektu jak i całego układu gdyż te obiekty wiąże siła wzajemnego oddziaływania na siebie w tym układzie..
 
PS. jest jeden niepodważalny powód dla którego takowy sposób przekazu informacji został wybrany. Ponieważ każdy inny nie ujrzał by światła dziennego i miliony ludzi nic by o niczym nie wiedziała a już na pewno nie opublikowano by tego dla mas w gazetach...

co ma być to będzie

Portret użytkownika Limbo

Oczywiście bardzo rozsądnie

Oczywiście bardzo rozsądnie jest spojżeć na sprawę kręgów w zbożu z perspektywy utworzenia ich przez człowieka. Szacuję, że 90% ludzi nie zwraca uwagi na takie zjawiska a z pozostałych 10% może 2% myśli podobnie do mnie. Ja widzę to tak - jest to ewidentnie przekaz spoza naszej planety. Dzwne jest tylko to, że nie przeraża mnie ten fakt. Przeraża mnie to, że ja to wiem. Zapewne nie tylko ja... Nie pytajcie skąd to wiem bo... tego nie wiem ;) Odnośnie pasa antymaterii otaczjącego ziemię - wyobraźcie sobie, że kawałek meteorytu uderza w ten pas co jest bardzo prawdopodobne. Widać by było niezłe fajerwerki przed upadkiem cywilicacji.

Portret użytkownika Roni Tornado

Jeżeli ludzie robią te kręgi

Jeżeli ludzie robią te kręgi to jest to strasznie głupie. A może robią je bo chcą coś ludziom przekazać a oficjalnie jak by powiedzieli to by mieli problemy ? Tylko nieliczni mogą je odczytać albo zastanawiają się nad ich znaczeniem a cała reszta dalej nic nie wie. Niektóre kręgi mogą być robione jako odwrócenie uwagi od strategicznych działań.

Portret użytkownika gash

  A robienie kręgów przez

 A robienie kręgów przez kosmitów jest jeszcze głupsze niż przez ludzi Wink Ciekawe jak się taki zawód nazywa u kosmitów? Jest kręgarzem ? I co taki kręgarz. Rano wstaje, mówi rodzince papa i leci na ziemię krzywić zborze bo jego wysoce zaawansowana cywilizacja uważa to za najlepszy sposób komunikacji z ludźmi ? No bez jaj. Oczywiście, robią to ludzie, żeby tacy jak Wy się podniecali. A prawda taka, że tylko ubaw z Was mają :D 

Strony

Skomentuj