Kozły ofiarne zamachów w Bostonie już są, nadal jednak brakuje motywów

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Od początku, gdy doszło do ataku terrorystycznego w Bostonie wydawało się, że jest to dosyć podejrzane wydarzenie. Bomby nie były zbyt duże, nikt się do jego przeprowadzenia nie przyznał i jedynym widocznym jego efektem było spotęgowanie strachu Amerykanów. Jasne było też, że bez względu na to, czy była to operacja typu "false flag" czy też akt działania szaleńca konieczne jest wskazanie winnych, aby Obama mógł wyjść i powiedzieć, że państwo zdało egzamin.

 

Wczoraj ujawniono, że według służb USA za zamachem w Bostonie stoją Tamerlan i Dżochar Cernajewowie. W mediach od razu nazwani zostali Czeczeńcami mimo, że obaj posiadali amerykańskie obywatelstwo. Biorąc pod uwagę fakt, że po równie dziwacznym ataku w Nowym Jorku i Waszyngtonie, do którego doszło w 2001 roku armia amerykańska pojechała niszczyć Afganistan powinniśmy się spodziewać inwazji na Czeczenię.

 

Wiadomo, że raczej do tego nie dojdzie, ale fakt pochodzenia z Kaukazu z pewnością spowoduje, że wszelkie zbrodnie rosyjskie, do jakich doszło w trakcie dwóch wojen czeczeńskich automatycznie stały się prawe i uzasadnione. To kolejny triumf polityki Władimira Putina.

Od razu po informacji, że 19 letni Dżochar Cernajew został schwytany telewizje zaczęły pokazywać wiwatujących na ulicach ludzi. Większość twarzy pokazanych w ujęciach wideo nie wskazywała na zbyt wysoki poziom inteligencji wiwatujących. Gdyby się chwilę zastanowili powinni raczej zadać pytanie o motyw działań rzekomych sprawców zamachu. Nadal go nie znamy, chociaż wielkie medialne strzałeczki zdają się wskazywać na to, że bracia Cernajewowie byli, lub stali się radykalnymi islamistami.

 

Prowadzi to do konkluzji, że zestawienie słów Islam i Zamach wystarczy odmóżdżonemu społeczeństwu amerykańskiemu. Prawdziwym zwycięzcą po tym zamachu jest Barack Obama, który mógł wyjść przed kamery i z troską w głosie objaśnić, że teraz on już się wszystkimi zajmie i ich obroni, bo państwo zdało egzamin. Tłuszcza lubi takie zapewnienia, a ponieważ głównym czynnikiem kontroli społeczeństwa jest strach, dlatego trudno sobie wyobrazić zdarzenie o niewielkiej sile rażenia, jeśli chodzi o zniszczenia, ale o ogromnej sile oddziaływania psychologicznego.

 

Prawdopodobnie teraz dużo łatwiej będzie przeforsować kolejne totalitarne ustawy, które mogą przybliżyć Obamę do wytyczonego celu, jakim jest rozbrojenie amerykańskiego społeczeństwa. Jego ostatnia porażka w Kongresie może być uważana za jeden z motywów. Innych nie znamy, a skojarzenie islamista=terrorysta wystarcza tylko ludziom o niezbyt lotnych umysłach. Gdy okaże się jeszcze, że Dżochar Cernajew umrze w szpitalu będzie to oznaczało, że obaj bracia stali się kozłami ofiarnymi, bardzo wygodnymi, bo martwymi. Dopóki jednak żyje poczekajmy, co będzie mówił.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika rexx

jedno jest pewne , to nie

jedno jest pewne , to nie Illuminati Smile według wyznawców między innymi na tym portalu grupa ta wykonuje wszelkie zamachy najczęściej 11 bo przecież to "święty" numer ILLU .. nie był to również ani 21 ani 28 .... no chyba że zaraz sie dowiemy że istnieją inne tajne liczby Smile ,a wiec wyznawcy do dzieła !!!! Szukać wytłumaczenia ,liczyć ,kombinować

Portret użytkownika RobertM4

„Chcą sprywatyzować dwie

„Chcą sprywatyzować dwie potężne kopalnie zatrudniające 5 tysięcy osób (KWB ADAMÓW, KWB KLECZEW), które przynoszą olbrzymie zyski skarbowi państwa. Najpierw chcą je złączyć z PAK SERWISEM, a później sprzedać Vattenfalowi za śmieszne pieniądze, oczywiście już podzielone pod stołem. Ogłosili 50% redukcji zatrudnienia czyli ok 2,5 tysiąca ludzi na bruk z okolic Konina i Turka! Pomóżcie, bo nawet regionalna prasa milczy, bo jest opłacana przez te spółki! Przyklejajcie to Proszę na różne fora, nagłaśniajcie, może GP się zajmie tematem, bo my nie rozumiemy dlaczego sprzedawać firmy dajacę calym rodzinom prace, ale i potężne zyski skarbowi państwa (roczny przychód obu kopalni 700 milionów złotych!).” Wklejone na prośbę.

Portret użytkownika Ulmus

Lela - dzięki za

Lela - dzięki za linka! 
 
Juszka, co Ty na to? Nie kryguj się, to nie ja podałem tego linka Język
 
Z Juszką jest tak, że częstotliwość jego wpisów maleje wraz ze spadkiem artykułu na głównej stronie. Ten koleś musi mieć oglądalność po prostu, na argumentach mu nie zależy. Roztrząsanie problemów i ewentualne ich rozwiązanie, dochodzenie do prawdy - również nie leży w polu jego zainteresowań. Tylko oglądalność, im większa, tym większe szanse, że więcej ludzi uwierzy w jego opinie.

Portret użytkownika Ulmus

  @Juszka: "ciekawe a ja mam

 
@Juszka: "ciekawe a ja mam czapkę z trupią czaszką to znaczy że jestem wysłannikiem śmierci?? naciągana teoria"
 
Nie próbuj robić z ludzi idiotów. To oficjalne logo Navy Seals i nie chodzi tylko o nie, o czym - rzecz jasna - w ogóle nie wspominasz. Chodzi również o te same buty, spodnie, plecaki, chodzą tam ludzie w rękach trzymający coś na kształt detonatorów... Dodatkowym faktem jest kolportowanie kłamstwa, że żadnych ćwiczeń nie przeprowadzali (konferencja prasowa), a przecież tę informację podała Boston Globe i telewizja na kanale 15, ogłaszali przez megafony, by zachować spokój i nie obawiać się ludzi z plecakami, że to tylko ćwiczenia, były psy służące do odnajdywania ładunków wybuchowych.
 
Tutaj macie to w PL:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5cXWOZUao9U
 
Juszka - jesli próbujesz zabierać głos odnośnie sprawy, proszę - rób to rzetelnie, w przeciwnym bowiem razie jedynie zaciemniasz i gmatwasz obraz. Wydobycie jednego elementu i dorobienie sobie ideologii to metoda, której chyba nie chcesz propagować? Dlaczego więc ją uskuteczniasz? Twoja metoda (nie Twoj dosłowny cytat, a jedynie sens wypowiedzi):
 
"logo punishera? Hehe, więc, gdy mam czapeczkę z trupią czaszką jestem wyslannikiem śmierci? Naciągana teoria"
 
Piszesz tylko o jednym, jedynym elemencie, ironizując i dorabiając do tego ideologię w postaci "naciągana teoria". To tak jakbym wyciągnął z Biblii słowo "zabić" i utrzymywał, że księga ta służy tylko i wyłącznie jako przewodnik do zabijania ludzi.

Strony

Skomentuj