Kozieradka okazała się Viagrą dla kobiet

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wszyscy marzymy o znalezieniu magicznej pigułki, która pomoże w walce z wszelkimi chorobami kobiet, tj. z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, menopauzą, niestabilnym libido.

Wykazano, że kozieradka, odmiana dobrze znanego curry, zmniejsza problemy, na które cierpią kobiety w okresie menopauzy, a to nie wszystko, czego można się po niej spodziewać.

 

Badania na ten temat wykazały zmniejszenie problemów z bielizną u 42% kobiet, które przyjmowały 500 mg suplementów ziołowych dziennie. Te kobiety, które cierpią z powodu suchości lub bólu pochwy podczas seksu, zaczęły odczuwać więcej przyjemności i mniej dyskomfortu, wynikającego z tego procesu.

 

Badacze z Indii podawali organiczny ekstrakt z kozieradki o nazwie FenuSMART 48 kobietom dwa razy dziennie podczas miesiączki.

 

Przyprawa pomaga wyrównać tło hormonalne, zwiększyć poziom testosteronu i estradiolu.

 

Eksperci twierdzą, że testosteron jest kluczem do „stymulacji zainteresowania seksualnego i utrzymania pożądania”, który pomaga również nawodnić narządy płciowe, ożywić zmysły i zwiększyć przepływ krwi do narządów płciowych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Quark

....zmniejszenie problemów z

....zmniejszenie problemów z bielizną u 42% kobiet...

A jakież to problemy z "bielizną" likwiduje ta kozieradka ? Używają jej zamiast krochmalu ?? Po pierwsze "bielizna" to jest coś białego a nie czarne majtki a po drugie chyba chodziło o problemy z kroczem i tym co zawiera .. 

Portret użytkownika tubylec

Wiadomo że kozieradka podnosi

Wiadomo że kozieradka podnosi testosteron, a jeśli podniesie testosteron u kobiety to jej organizm w odpowiedzi wytwarza nadmiar estrogenów żeby przeważyły testosteron i stąd podniesione libido. Podobnie jeśli facet naje się prekursorów estrogenu to będzie skutkować zwyżką testosteronu.

Tallinn .. mała poprawka .. kozieradka nie jest odmianą curry tylko jej składnikiem. Curry to nie jest roślina tylko przyprawa składająca się z kilku ziół.

Znam lepszą "viagrę" dla kobiet ale nie napiszę co to, bo kobiety by oszalały, związki i małżeństwa by się posypały .. wyszedłby z tego niezły bałagan i wielu by mnie potem przeklinało. Są niesamowite afrodyzjaki na tym świecie, zdolne wynieść was na orbitę, po których spełnicie się jak nigdy dotąd .. ale do tego trzeba dorosnąć. Jeśli komu pisane się tego dowiedzieć to się dowie w swoim czasie i okolicznościach.

Portret użytkownika pangolin

@tubylec

@tubylec

ty się ruchasz a gady z czwartego wymiaru mają ucztę do syta. 

seks bez Miłości to zbrodnia przeciwko ludzkości. https://www.youtube.com/watch?v=y-EC0-Zy3qA 

seks to  ruch społeczny  posuwisto zwrotny. nim wyżej się wzniesiesz tym niżej spadniesz. "nim wyżej małpa wspina się, tym lepiej widać jej ogon, nigdy nie mów że ktoś szczęśliwy jest, póki żyje, bo życie mści się srogo."  ale ty jeszcze tego nie zrozumiesz. jeszcze nie jesteś na to gotowy. daj sobie czas. 

Portret użytkownika pangolin

David Icke twierdził że

David Icke twierdził że reptylianie egzystują w czwartym wymiarze a może czwartej gęstości. ja osobiście się na tym nie znam tak za dobrze. możliwe że chodzi o jakiś inny równoległy świat. 

Strony

Skomentuj