Kościół Katolicki włączył się w propagandę proszczepionkową!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Okazuje się że dyspozycyjność wobec koncernów farmaceutycznych to nie jest cecha wyłącznie występująca u urzędników związanych ze służbą zdrowia w Polsce. Równie dziwaczne poglądy mają kościelni hierarchowie, w tym znany arcybiskup Henryk Hoser, który uznał niedawno, że występowanie przeciwko systemowi szczepień obowiązkowych jest nieracjonalne i nieludzkie.

 

To zupełnie zdumiewające, że dla arcybiskupa Hosera racjonalne i ludzkie jest zmuszanie ludzi do wstrzykiwania im substancji zawierających metale ciężkie, na stałe uszkadzające neurologicznie przyjmujących te preparaty. Dodatkowo kościelny hierarcha najwyraźniej nie widzi problemu w tym, że w niektórych szczepionkach stosuje się ludzkie linie komórkowe pozyskiwane z abortowanych płodów.

"Przez 21 lat praktykowałem medycynę w Afryce Środkowej. Gdy w 1975 r. Tam przyjechałem, było pełno kalek, które żebrały na ulicach. To były dzieci, ludzie uszkodzeni przez porażenną formę polio" – mówił abp Henryk Hoser na kościelnej konferencji naukowej poświęconej szczepieniom

Jako dowód potwierdzający cudowność szczepień arcybiskup Hoser podał swoją pracę w Afryce gdzie w środkowej części czarnego kontynentu, przez 21 lat praktykował medycynę. Jego zdaniem to właśnie szczepienia pomogły w tym, aby wyeliminować tam epidemię choroby polio.

 

Jest to jednak słaby dowód, bo powszechnie wiadomo, że Afryka dla koncernów farmaceutycznych jest po prostu poligonem doświadczalnym, na którym testuję się szczepionki.  Korzystając z tego zapóźnienia cywilizacyjnego, które tam funkcjonuje,  przeprowadza się kampanię szczepień, które są rzekomo czymś pozytywnym dla lokalnej populacji, ale potem okazuje się, że ludzie umierają i pojawiają się nowe choroby nieznane wcześniej przed wprowadzeniem rzekomo prozdrowotnych szczepionek.

 

Zwolennicy przymusowych szczepień nie rozumieją tego, że celem ludzi protestujących przeciwko tym praktykom nie jest to aby zakazać szczepień, ale aby szczepienia były dobrowolne. Skoro jest taka duża ilość osób, które chcą wstrzykiwać w siebie i swich bliskich te podejrzane preparaty, to w ramach ogólnie uznawanej zasady, że chcącemu nie czyni krzywda, należy przyjąć to do wiadomości. Jednak gdy oni domagają się, żeby truli się wszyscy, dlatego, że wierzą w prewencyjną moc produktów Big Pharma, jest to pogwałceniem wolności!

 

W każdym społeczeństwie, poddawanym propagandowej nagonce, nie rzadko opartej o epatowanie strachem, jest po prostu zawsze pewna ilość ludzi gotowych do uwierzenia w cudowność tych preparatów medycznych. Przeważnie taki stan rzeczy trwa do wtedy, gdy ktoś taki zetknie się po raz pierwszy z negatywnym odczynem poszczepiennym. Wtedy przeważnie na edukację na temat tego czym są obecne szczepionki, jest po prostu za późno. Zamiast z pogardą wyśmiewać ludzi, którzy ostrzegają przed szkodliwością szczepień, trzeba starać się zrozumieć, że wśród nas są i tacy, którzy wolą zaryzykować ewentualną chorobę zakaźną, niż rehabilitować potem siebie, lub swoich bliskich, z powodu powikłań wywołanych przez szczepionki.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Cezary

Jak czytam te artykułyi

Jak czytam te artykułyi kometaze aż mi zal was ludzie. Zacznijmu od tego że szczepionki to nie jakies códa nie obciążone zagrożeniami (nie istnieje nic takiego nawet jedząc ogórka możes się zabic na kilka sposobów) i zawsze wiązą się z nimi zagrożenia (nazywane są odczynami posczepiennymi) ale zważywszy na wszystkie plusy i minusy tych plusów jest o wiele więcej. Teraz przejdę trochę na waszą strone bo chociaż uważam że szczepionki są dobrem to jednak polityka prowadzona wokół nich jest zła oraz podejście polityków do tych spraw jest podobne do wielu anty-szczepionkowców poprostu brak wiedzy. Nie powinno się zmusać do szczepień, ale wychować ludz w pełnej wiedzy o nich też w wielu przypadkach podawanie odrazu szczepień uwazam za przesadę, a podawanie tych łączonych szczepionek to czyste saleństwo (podajemy dziecku o niewykstałconym do końca systemie immunologicznym kilka patogenów aby ten je zwalczył, przeanalizował i uodpornił na nie wydaje się jakoś mało ... przekonujące). Teraz wruce do szczpionek dlacego uwazam że rodzice powinni mieć wybór bo jak nie zmusza się ludzi do ich zakupu a są nim zainteresowani to wtedy na rynku pojawia się konkuręcja i każda firma chce sprzedac swój produkt i tak dbając o swoje i bliskich zdrowie będziemy wybierać szczepionki najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze więc takie dostaniemy (teraz liczy się kontrakt z rządem a nie jakośc produktu). A co do argumętu o rtęci czy innych niebezpiecznych substancjach w szczepionkach znowu kłania sie brak wiedzy. I tak w najprostrzej mówiąc - Szczepionki z martwymi patogenami lub ich cząstkami nie wywołują choroby więc nie zwracają uwagi twojego systemu immunologicznego więc dodaje się substancje wywołujące zagrożenie by zwabić i zainteresować białe krwinki tym miejscem te przybywają i znajduja patogen już martwy ale twój system odpornosciowy uznaje go za winnego i uczy się go zwalczać w przysłości. Teraz kończe bo temat ten jest jak rzekai i ma wiele aspektów a na to nie mam czasu a wielu ochoty czytać za dużo, ale mam nadzieje da wam trochę do myślenia (za błędy przepraszam pisane na szybko nie mam czasuna korektę)

Portret użytkownika Ogo Pogo

Z całym szacunkiem .Wydaję mi

Z całym szacunkiem .Wydaję mi się ,że tutuł odrobinę mylący.Być może popełnie nieznaczne nadużycie wobec autora bo oczywiście wiadomo o co chodzi w przekazie.W obawie o nieco zdezorientowanych powinno być :Hierachia KK włączyła się w propagadę szczepionkową.Długi marsz przez diecezje zapoczątkowany po 1945 roku przez żydowską towarzyszkę Brystygierową znaną jako Krwawa Luna czy nieoficjalnie Szalona Wagina zaczyna przynosić efekty.Czasami zastanawiam się czy nawet na poziomie parafii mamy jeszcze prawdziwych księży.Katolickich.Wyrażę własną opinię.Dla mnie Polak zwany prymasem jest li tylko Polakiem z nazwiska a tak naprawdę talmudycznym masonem. Jego uczestnictwo w komitecie upamiętnienia heretyka lutra były splunięciem na wiernych.Jest wielu innych podobnych tej łajzie prymasowskiej,że wymienię Pieronek,Życiński,Boniecki,Hoser........To nawet nie wilki w owczych skórach .To najpospolitsi funkcjonariusze propagandowi oddelegowani na odcinek kościoła.Widać upadek kościoła.Tak naprawdę przejęcie przez masonerię hierachii kościelnej.Nie kryją się już z niczym.Degrengolada.Demoralizacja.A teraz posuwają się do propagowania depopulacji lub prościej do propagandy śmierci.Nie przesadzam .Sam akt akceptacji popierania zabójstwa jest czynnym uczestnictwem w zabójstwie dzieci.Co z tego ,że odłożonym w czasie otoczonym tajemnicą kłamstwa trującej farmaceutyki.To ZBRODNIA.UŚWIADOMCIE SOBIE WY BISKUPIE CIULE W SUTANNACH.Odpowiecie za to.

Jako katolik jestem przerażony upadkiem instytucji kościoła .Totalnym zwiedzeniem nie tylko w rytuale mszy lecz równiez głoszonej niby 'ewangelizacji",ekumeniżmie,judeochrześcijaniżmie cokolwiek to znaczy.Powszechny coraz bardziej antyludzki bełkot znaczącej większości hierachów.Mengelistów w sutannach.Ale poczekajcie.UpomnĄ się o was wasi sponsorzy.

Zamiast  niepotrzebnego wam czipu zarządają obrzezania tego zbędnego wam z racji prawa kanonicznego dyndającego między nogami fiuta.Ciekawe jak zareaguje Święty Piotr kiedy u bram raju staniecie z niekompletnymi jajami?

Portret użytkownika Alien1974

A jakby ktoś z was  miał

Jakby ktoś z was  miał udziały w firmach farmaceutycznych to byście nie  lobbowali? Kościół widocznie wyczuł biznes, bo oni nic nie robią za free. "APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA" - książka, którą warto przeczytać i powiedzieć o niej innym. ZA DARMO!!!

Portret użytkownika inzynier magister

Amerykańscy chrześcijanie

Amerykańscy chrześcijanie podziwiaja polskich chrześcijan ! mowią że u nas sięchroni dzieci.. "We wtorek 12 grudnia, w dniu święta Matki Bożej z Guadalupe, odbędzie się na terenie całych Stanów Zjednoczonych akcja modlitewna inspirowana „Różańcem do granic”, a zainicjowana – podobnie jak w naszym kraju – przez świeckich katolików.– Nieustannie podziwiam Polskę – powiedziała w rozmowie z portalem Life Site News Patricia Lemmon, współorganizatorka przedsięwzięcia. Chwali ona nasz naród za „poczucie rzeczywistości” – między innymi przepisy dotyczące życia prywatnego, inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin spodziewających się narodzin dziecka z zespołem Downa, powstrzymywanie islamskich imigrantów.Intencją akcji jest skierowanie prośby do Matki Bożej o uratowanie Stanów Zjednoczonych przed islamskim dżihadem, o powstrzymanie odrzucenia wiary chrześcijańskiej i o położenie kresu zbrodni zabijania dzieci poczętych.Organizatorzy nie liczą na dosłowne otoczenie granic potężnego kraju modlitewnym łańcuchem. Chcą natomiast zaangażować przynajmniej po jednej osobie lub grupie z każdego spośród 50 stanów, a także Puerto Rico, wysp Guam i innych terytoriów należących do Stanów Zjednoczonych. – Do 12 grudnia będzie nas wszystkich 53, reprezentujących całe USA wobec Matki Bożej z Guadalupe – deklarują.: http://www.pch24.pl/amerykanscy-katolicy-organizuja-swoj-wlasny-rozaniec-do-granic,56568,i.html#ixzz506crNahm

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj