Kościół Anglii chce zmuszać dzieci do nauki islamu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To zdumiewające, że nawet Kościół Anglii zdaje się popierać islamizację Wielkiej Brytanii. Wielu rodziców nie dopuszcza swoich dzieci na lekcje nauki o islamie. Derek Holloway, który kieruje biurem edukacji religijnej w Kościele Anglii twierdzi, że jest to "niebezpieczne" i należałoby zmusić je do edukacji.

 

Holloway wyraził przekonanie, że wielu rodziców wykorzystuje prawo do odwołania swoich dzieci z lekcji aby nie dopuścić ich do nauki o islamie. Kościół Anglii utrzymuje, że obecne przepisy mogą zostać wykorzystane przez ludzi, którzy chcą "podżegać do nienawiści religijnej". Młodzi mieszkańcy Wielkiej Brytanii "muszą" edukować się o innych religiach i światopoglądach aby byli bardziej ogarnięci w relacjach z osobami o obcej kulturze i poglądach.

 

Derek Holloway twierdzi, że nauka islamu jest dla dobra dzieci i pozwoli zwalczać ekstremizm. Jest to kolejny przykład, który dobitnie pokazuje jak Europa Zachodnia sama dobrowolnie przymyka oko na islamizację tej części kontynentu, podczas gdy w państwach arabskich chrystianizacja jest oczywiście karana śmiercią.

 

Dzieci w Wielkiej Brytanii od wczesnych lat życia są wystawiane na islamską indoktrynację. Sytuacja nie jest lepsza w tamtejszych więzieniach, gdzie skazańcy narażeni są na islamskie gangi. Co najmniej od kilku lat mówi się o tym, że wyznawcy "religii pokoju" zmuszają innowierców do przyjęcia islamu lub płacenia tzw. dżizji a na terenie niektórych obiektów funkcjonuje prawo szariatu. Więcej na ten temat: 

 

http://news.sky.com/story/inmates-bullied-into-converting-to-islam-10430958

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3447159/The-Muslim-extremists-taking-British-jails...

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/7428933/Muslim-gangs-imposing-sharia-...

http://www.express.co.uk/news/uk/616260/Britain-Prisons-Category-A-Michael-Gove-Steve-Gill...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika on 46

Uczyć się o innych religiach

Uczyć się o innych religiach to szczytny cel, poznać religię, tradycje i obyczaje wroga to obowiązek, bo jak chcesz skutecznie walczyć nie znając przeciwnika? Ciekawostka czy wiecie że przyjmując islam w celach inwigilacji tej religi, obrony chrześcijaństwa i naszej kultóry nie jest grzechem w Kościele Katolickim, jest to tylko szpiegostwo w celu obrony wartości chrześcijańskich. Jak myślicie ilu gorliwych chrześcijan traktowanych jest jak muzułmanie, nawet Polacy działają za linią frontu.

Portret użytkownika Jonny Bravo

Brytyjczycy tyle razy nas

Brytyjczycy tyle razy nas zdradzili, że nie sposób policzyć. Tak więc zaczynam "lubić" muzułmanów i oby było ich jak najwięcej w w. Brytani. Powinniśmy wspierać "uchodźców", aby jak najwięcej przyjechało ich do europy zachodniej.

Portret użytkownika FOL

Dokładnie!!! Tak samo

Dokładnie!!! Tak samo zaczynam lubić Muzulmanów za to, jak gnoją Niemców i Francuzów. Jeżeli chodzi o brytoli to bardziej nich nie lubie od Niemców, bo Niemcy przynajmniej nie kryją się, ze są naszym wrogiem a brytole myśla, że są cwani. Deptali POLSKĄ FLAGE gady obślizgłe oraz mają nasze 150 ton złota, ktorego nie chcą oddać, tak więc szczególnie cieszy mnie jak Muzułmanie rozwalają ten bajzel :-)))))))

Portret użytkownika suawco

Nienawiść budzi nienawiść a

Nienawiść budzi nienawiść a miłością, dobrocią można zyskać dużo więcej - tak uczył Jezus o czym zapominają zbyt często tzw. katolicy spod flagi prezesa Rydzyka. A kłamliwy artykuł jest kolejną próbą manipulacji. Nikt nie jest tak głupi, żeby podcinać gałąź na której siedzi, mam na myśli hierarchów KK. Widocznie zauważyli oni, że droga ekstremalnego blokowania się przed kulturą przybyszów a nawet jej dyskryminacji prowadzi do wojny, natomiast otwartość na obce kultury i ich zrozumienie, próba integracji, ale nie dominacji czy asymilacji - zaowocuje aczkolwiek powoli (przez kilka pokoleń) - zgodnym współistnieniem wielu kultur w jednej społecznosci z porzuceniem początkowych ekstremizmów typu szariat. Mówiąc łopatologicznie, kiedy ci źli przybysze zauważą z bliska, że życie tej białej katolickiej społeczności jest lepsze niż w kalifacie, to dobrowolnie porzucą kalifat. Jeśli jednak spotkają się oni z odrzuceniem, totalną krytyką w stylu języka "miłości" prezesa Rydzyka - to zrodzi się w nich opór niechęć i groźny ekstremizm. Osobiście też jestem przeciwny masowemu napływowi śniadaych na nasze tereny białego człowieka, bo obawiam się że powyżej tzw. masy krytycznej, taka pozytywna integracja nigdy nie nastąpi, a wręcz przeciwnie - biali ulegną anihilacji w silniejszej społecznosci islamskiej i faktycznie powstanie kalifat. We wszystkim dobry jest tylko umiar, zasada złotego środka a nie wszelkie skrajności lewackie czy prawicowo-nacjonalistyczne.

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Obywatele!... Wielu spomiędzy

Obywatele!... Wielu spomiędzy was... zdziwi... albo zgoła przestraszy ten toast... ale... kto nam ufa i wierzy... kto prawdziwie chce dobra ojczyzny naszej - Wielkiej Brytanii i kościoła anglikańskiego... kto wiernym przyjacielem domu Windsor... ten go wzniesie ochotnie... i powtórzy za mną:
– Vivat Shariatus Islamus rex... od dziś... od dziś dnia łaskawie nam panujący!

Portret użytkownika Olaf

Nie dziwcie się, że takie

Nie dziwcie się, że takie rzeczy się dzieją. Co powiedział apostata na ostatniej wizycie? Pojechał i ściskał się z wrogiem chrzesciajanizmu, a do Katolików mówił, żeby wyzbyli się nienawiści...Jednym słowem apostata powiedział, że należy kochać tych ca łaskawie raczyli nam odciąć głowę i zgwałcić żonę i nastoletnie córki. Potem powiedział o jednym Bogu dla wszystkich, ale nie powiedział, że to jest Jezus Chrystus z Nazaretu, oj nie...On omamił wszystkich. Trudno, pójdą na zatracenie. A co robią w tym czasie poscy biskupi? Piszą jakieś rady dla katolików...odnoszace się do partiotyzmu. Nie wolno patrzeć na swój kraj z poziomu egoistycznego, gdyż to nie jest patriotyzm. Zauważcie, że egoizm w tych słowach bija w nacjonalizm polski z całą siłą. Biskupi poscy zdradzili tym samym nasz kraj. Chcą aby patriotyzm był postrzegany przez pryzmat europejskiej multi kulti tak bardzo ukochanej przez apostatę. Wasza sprawa czy się zgodzicie, ale pomiętajce - dusze macie jedną. Skoro mowa o jednym Bogu, o jednej religii dla wszystkich to nie dziwcie się, że w kościołach katolickich w Warszawie kobiety chodzą w bez staników w mokrych koszulach przy dźwiękach muzyki z "Dziecka Rosemary". Papieżjuż zdradził wszystko czego uczył Jezus Chrystus z Nazaretu. Już nie słychać tak często jego imienia w kościołach katolickich. Za to mamy dziesiatki świętych i obnoszenie jakiś relikwii jakiegoś świętego Wojciecha...Jak zombie niosą trumienkę ze szczątkami jakiegoś człowieka. Ich bezczeszczenie zwłok nie dotyczy...są, po za tym. Sanepid też śpi. A jak jakas zaraza z trupa wyjdzie i ludzi położy pokotem, to co? Zacofańcy i sekciarze.

Portret użytkownika Zenek ;)

Skoro przepowiednie mówią iż

Skoro przepowiednie mówią iż "ALLACH BĘDZIE RZĄDZIĆ ŚWIATEM" to gówna jakimi stołki, stołeczki, taborety, podnóżki, klęczniki i inne trony są obsrane zaczynają WIETRZYĆ CZAS nowej swojej PIERESTROJKI i płynąć wraz z jej nurtem a że EUROPEJSKIE ZADUPIE zwane albionem zawsze było prekursorem zmian w jewrejoreope to nic dziwnego iż capienie w nowy, kazio-turbani wzorek stamtąd zaczęło najsampierw pachnieć. Dla nich to jak powrót do niedawno porzuconych korzeni.

Portret użytkownika mariusx78

....a ja nie rozumiem tego,

....a ja nie rozumiem tego, dlaczego właśnie kościół "chrześcijański" chce lub nawet zmusza do czegoś takiego. Przecież islamiści na wschodzie masowo niszczą i palą kościoły oraz mordują chrześcijan. Jeszcze bardziej cieszę się z tego, że jestem prawicowcem, ale nie katolem, chociaż szanuję symbol Chrystusa i to że ktoś chodzi do kościoła.

Skomentuj