Koronawirus w służbie depopulacji? Chińscy eksperci sugerują, że COVID-19 może powodowac bezpłodność

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chińscy naukowcy twierdzą, że oprócz znanych już problemów zdrowotnych takich jak problemy oddechowe i anomalie działania nerek oraz wątroby, koronawirus SARS-CoV-2 może również wywoływać inne poważne patologie w tym bezpłodność mężczyzn!

 

Eksperci sądzą, że infekcja może uszkodzić tkankę jąder i wywołać rozwój niepłodności u mężczyzn. Takie wnioski zostały wyciągnięte po ustaleniu, że w większości przypadków koronawirus u osób zakażonych replikuje się w tkankach nerek i jąder. Niestety, z powodu spowodowanych szkód na skutek tego może stopniowo występować bezpłodność.

 

Naukowcy przeanalizowali dane, które dotyczyły 146 mężczyzn. Oczywiście dane nadal należy analizować i badać, aby uzyskać dokładniejsze wyniki i potwierdzenie statystyczne zaobserwowanych syndromów. Ponadto eksperci zalecili lekarzom, aby zwracali większą uwagę na czynność nerek mężczyzn zarażonych koronawirusem SARS-COV-2, aby w odpowiednim czasie wykryć ewentualne nieprawidłowości i próbować je leczyć zanim doprowadzą do nieodwracalnych patologii.

 

Trzeba przyznać, że koronawirus SARS-CoV-2 zachowuje się idealnie jak broń biologiczna wycelowana w starszych i chorych, oraz poprzez wpływanie na płodność, mająca na celu wspomaganie depopulacji. Tym samym nawet jeśli ktoś przechoruje infekcję i przeżyje to może stać się bezpłodny. W podobny sposób radzono sobie z nadmierną populacją komarów. Aby temu przeciwdziałać wypuszczano osobniki GMO, które wprowadzały do populacji kod genetyczny uniemożliwiający powstanie następnego pokolenia komarów. Być może ludzkość czeka podobny efekt w postaci koronawirusowej bezpłodności.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika osa

Ta, podobno akurat kiedy

Ta, podobno akurat kiedy zaczęła się epidemia spadł mały meteoryt koło Wuhan i ta broń pochodzi od kosmitów.

Doszli do wniosku, że za dużo ludzi i za często ich nakrywają na gorącym uczynku, jak porywają panie, którym robią trójkąty, w których sadzą końskie włosy...

Skomentuj