Korespondenta chińskiego kanału telewizyjnego poraził piorun

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W chińskim mieście Dalian w prowincji Liaoning podczas transmisji na żywo korespondent kanału telewizyjnego Dalian TV Liu Sjaodun z parasolem w ręku mówił o niepogodzie, kiedy wydarzył się niezwykły incydent.

 

 

W trakcie audycji na żywo doszło do wyładowania atmosferycznego. Liu krzyknął i upuścił parasol, donosi South China Morning Post.

 

Na szczęście porażenie nie było dość dotkliwe. Chińczyk oddalił się z miejsca zdarzenia w lekkim szoku, chroniąc się w budynku.

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Gratuluję inwencji twórczej

Gratuluję inwencji twórczej rozumiem że reszta postów również mniej więcej w ten sam sposób mija się z prawdą co ta opowiastka > ? Czy osoba publikująca zastanowiła się co widzi a co napisała ? Macie czasem ciekawe artykuły  a sprowadzacie się do poziomu innego medium itp takimi artykułami, czasem lepiej mniej ale lepiej

Ciekawe czy się post pojawi Smile

Portret użytkownika bolek

Echsłyszeliscie o fali

Echsłyszeliscie o fali elektromagnetycznej  w czasie wyładowania. I mogą się zaidukować prądy indukcyjne wewnątrz ciała. Nawet promieniowanie gamma się pojawia .A i od huku gość mógł upuścić parasol. To tyle gdyby jakimś cudem mój post nie został ocenzurowany. Bo tu też admin stosuje swoje widzimisię. Bo tu musi panować odpowiednia atmosfera i nikt mądrzejszy nie przejdzie. Ale ja mam to gdzieś. To tak na marginesie. W odpowiedzi za wycinanie moich postów.?!

Skomentuj