Korea Północna zatapia amerykański lotniskowiec! Nowy film propagandowy

Kategorie: 

Źródło: U.S. Navy

Pomiędzy rządami Korei Północnej a Stanami Zjednoczonymi wciąż dochodzi do ostrej wymiany zdań. Każda ze stron prowokuje siebie nawzajem do ataku wyrażając jednocześnie obawy, że przeciwnik może wywołać wojnę. Stany Zjednoczone organizują regularne manewry wojskowe i wykonują loty nad Półwyspem Koreańskim, zaś Pjongjang nadrabia zaległości materiałami propagandowymi.

 

Reakcją na ostatnie słowa Donalda Trumpa, który zagroził totalną destrukcją Korei Północnej, była wypowiedź północnokoreańskiego Ministra Spraw Zagranicznych Ri Yong Ho. Polityk powiedział w sobotę, że to Amerykanie zmusili jego kraj do zbudowania broni jądrowej, a "nuklearny młot sprawiedliwości" dosięgnie Stany Zjednoczone.

Odpowiedź Amerykanów była do przewidzenia - tego samego dnia, bombowce strategiczne B-1B Lancer wraz z myśliwcami F-15C Eagle niebezpiecznie zbliżyły się do wód przybrzeżnych na wschód od Korei Północnej. Rzeczniczka Pentagonu Dana White stwierdziła, że Stany Zjednoczone dają jasny sygnał, iż posiadają wiele możliwości militarnych i są w stanie zniszczyć każde zagrożenie.

Jeszcze w ten sam dzień, w Korei Północnej zorganizowano wielki antyamerykański marsz urzędników, pracowników różnych sektorów i studentów, na których padały sformułowania typu: "Śmierć amerykańskim imperialistom!".

Korea Północna opracowała właśnie nowy film propagandowy w swoim charakterystycznym stylu. Materiał przedstawia atak rakietowy z pokładu okrętu podwodnego, w wyniku którego dochodzi do zniszczenia amerykańskich samolotów wojennych F-35 i bombowców B-1B, a także lotniskowca USS Carl Vinson. Władze Korei Północnej w żaden sposób nie ukrywają, że obecność obcych samolotów w pobliżu granic jest dla nich irytująca. Kim Dzong Un podobno nakazał opracować plan ataku na bazę wojskową na wyspie Guam. Jeśli chodzi o propagandę to Korea Północna zdecydowanie góruje nad swoimi przeciwnikami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika sekator

Ten kraj jest na tyle

Ten kraj jest na tyle szczelnie izolowany od świata, że takie fake filmiki, podnoszą samopoczucie biednym ludziom. Widzą, że nawet USA boją się jak ognia Koreańskiego przywódcy!. Wierzą w to co widzą i słyszą!. A słyszą same dobre nowiny!. Tu zatopili lotniskowiec, tam odstrzelili samego Trumpa!. Oddadzą za wodza ostatnią kroplę krwi!. Będą ginąć w samobójczych atakach, z jego obrazkiem w dłoni!...

Portret użytkownika FAN

To szatany pokazują swą "

To szatany pokazują swą " potęgę hahaha ", szczują ,szczekają i ujadają ze swoimi przybocznymi kundlami, na tego Kima i jego Korę, a ten sobie robi i robić nadal będzie CO TYLKO CHCE I CO MU SIĘ PODOBA. 

Oczywistym jest, że nie zaatakują Kima i jego Korei, bo gdyby tak być miało, to od razu ich ta cała śmieszna flota LĄDUJE NA DNIE  OCEANU i to nie za pomocą Koreańskiej techniki, a Rosyjskiej i Chińskiej, a co zostanie oficjalnie podane, dla mass, " ŻE TO DZIEŁO KOREAŃCZYKÓW, kiedy zostali zaatakowani, przez szatańskie siły, to odpowiedzieli symetrycznie czym mieli i umieli " .

Tak obecnie szatany ŁŻĄ na Bliskim Wschodzie, oficjalnie walczą z brodatymi dzikusami, a nieoficjalnie i PRAWDZIWIE, to szatany tych dzikusów stworzyli, ich wspierają, finansują, a od jakiegoś czasu jawnie ich wspierają swoimi wojskami. 

WIĘC JAK KUBA BOGU, TAK BÓG KUBIE i Rosjanie z Chińczykami też będą " po cichu " pomagali wszystkim co mają Korei, a oficjalnie będą głosili, że to Kim sam ze swoją armią pokonał szatańskie siły w tamtej części ŚWIATA, jeśli już szatanaom się zamarzy ruszyć zbrojnie, na Korę . 

Portret użytkownika drej3107

Jaki ty jestes madry tu na

Jaki ty jestes madry tu na znz. A kto zostawił tam to goowno czerwoną dzume MOSKALE Z Chnczykami to niech zjedza to goowno sami. Trump sobie poradzi ztym psycholem. Tu jest Seul przeszkoda. A prowodyrem jest WLodi tez niedlugo go obala. Pentagon ma juz plan jak uwolnic naród od tego psychola. Ruski i chinczyk jeszcze 50 lat do Usa. Jak bedzie hegemon ruski lub chinczyk to wszysczy bedziemy w obozach. Narazie jest dobrze na swiecie póki USa kontrolują.

Portret użytkownika Jolcia

Dla mnie i tak to jeden z

Dla mnie i tak to jeden z odwazniejszych krajów. 

Gdyby sparafrazowac Polaków,  to na powyższym obrazku byłby klęczący polski rząd przed Trumpem. Macierewicz blagalby o rakiety Patriot, Kaczyński blagalby o wizy do kraju Trumpa, a Duda skarżył by się że Putin bije a i Unia pasa wyciąga. 

Nasz kraj to dno do Korei. Mamy zachodni komsumcjonizm gdzie lemingi walczą o toster w biedronce i o TV w Tesco.

A Niemieckie media robią z Polaków winnych. Później mamy co mamy. Polska jest juz wyłącznie papierowym krajem. A Rosji zajęłoby 2 dni zajęcie terenu do Wisły. 

Wstyd mi ze się śmiejecie z dumy Klauna swego narodu. Przynajmniej próbują zachować twarz. A u nas zniewolenie kredytami i aferami okradajacymi naród. 

Portret użytkownika Eva11

tak Jolcia ,wystarczy wjechac

tak Jolcia ,wystarczy wjechac na tematy wysokich cen w Polsce i mozna jechac do woli na Ojczyzne !

gdybym ja miala oceniac swoj Kraj wzgledem tego jak ciezko bylo mi zanim wyjechalam ,

musialabym go przeklac ze sto razy ...

fajansiarski rzad i chore ustawy to nie Polska ! 

a tylko chorzy ludzie za naszym przyzwoleniem u wladzy !

chorzy ludzie u wladzy swiata !

lemingi narzekaja na to ,ze inni walcza o toster w biedronce !

lemingi obwiniaja za to Kraj ! i chyba sa slepi myslac,ze to tylko u Nas !

a szkoda gadac ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj