Korea Północna zagroziła Australii atakiem nuklearnym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Władze KRLD zagroziły Australii atakiem nuklearnym, jeśli ta „ślepo” będzie wspierać USA, pisze The Guardian, powołując się na Centralną Agencję Informacyjną Korei Północnej.

 

 

„Jeśli Australia będzie nadal wspierać Stany Zjednoczone, próbując wyizolować i stłumić KRLD ... będzie to dla niej samobójczy krok w zagrożonym obszarze strategicznym, objętym zasięgiem jądrowych sił uderzeniowych KRLD” - powiedział przedstawiciel północnokoreańskiego ministerstwa obrony.

 

Phenian zareagował w ten sposób na wystąpienie Juli Bishop – minister spraw zagranicznych Australii. Pani minister wprost nazwała ambicje nuklearne KRLD największym zagrożeniem dla świata i nie wykluczyła nowych sankcji przeciwko temu krajowi.

 

„Minister spraw zagranicznych Australii powinna dwa razy pomyśleć o konsekwencjach swoich pochopnych oskarżeń zanim zacznie schlebiać Stanom Zjednoczonym” – powiedział przedstawiciel północnokoreańskiego MSZ.

Ocena: 

Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika AVE JA

Kim masz wielkie poczucie

Kim masz wielkie poczucie humoru. Myślę że Australia jest troszkę za duża abyś ją zniszczył bombką atomową, a po drugie to po takiej akcji to wojska Chińskie pewnie w ciągu 48 h by zajeły całe terytorium KRLD, aby uniknąć akcji odwetowej wojsk amerykańskich z użyciem takich samych bombek.

Portret użytkownika kangur

A byłeś ty chłopie

A byłeś ty chłopie przynajmniej raz w Australii? A może znasz jakiegoś Australijczyka? Żyje tu dwa razy mniej ludzi niż w Polsce a wymiana handlowa z China jest większa niż całej waszej unii, nie mówiąc o współpracy naukowej, wymianie studentów. Ochłoń bo bzdety straszne wypisujesz

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika bolek

Jak tak posłali by jedną

Jak tak posłali by jedną rakietę, i odpalili w większej odległosci  zanim zostałaby zestrzelona . A za nią nastepną w niedługim czasie zanim trwałaby bufrza elektromagnetyczna, to może by się im i coś udało.A śmiechu byłoby co nie miara. Szkoda tylo że z powodu durnych, i gorących łbów ginęli by ludzie.

Skomentuj